5 עובדות שכל אחת צריכה לדעת על אנטי אייג'ינג

תכשירי האנטי אייג'ינג יכולים לעשות הרבה מעבר להחדרת חומרים מזינים לעור ויצירת מראה צעיר באופן זמני. 5 עובדות חדשות ומעניינות ישנו את כל מה שחשבת עד היום על התחום

22/03/2016
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

עור הפנים הוא הראי של הנפש. צילום: שאטרסטוק

אנטי אייג'ינג הוא תחום שלם בעולם הדרמו-קוסמטיקה, שלא מפסיק לחדש ולהתעדכן במטרה לספק לנו את המוצרים הטובים ביותר לעור שלנו, אלה שישמרו על מראה טבעי חיוני וצעיר.

עם השנים תאי העור שלנו מתבגרים, קמטים וקמטוטים מתחילים להופיע והעור מאבד את הנפח המעניק לו מראה צעיר ומתוח. אבל בעזרת המדע עולם האנטי אייג'ינג מתפתח וכיום ניתן למצוא על המדף מוצרים שיכולים, הלכה למעשה לשנות את העור. 5 עובדות מעניינות על החידושים בתחום הצערת העור.

1. לתאי העור יש זיכרון

כולנו יודעות שזיהום אוויר, חשיפה לא מוגנת לשמש, עישון, סטרס ותזונה לקויה משפיעים על קצב הזדקנות העור. השאלה היא איך? למעשה, תאי העור שלנו זוכרים ואף אוספים חוויות מחשיפה לחומרים מזיקים לאורך השנים, הם משתנים ובהתאמה גם הדנ"א שלנו עלול להשתנות - גנים מסוימים מפסיקים לתפקד והזיכרון של התאים לגבי איך הם אמורים לתפקד נפגם. התוצאה עלולה להביא בין היתר להזדקנות מואצת של העור.

2. אפיגנטיקה: המילה האחרונה בתחום האנטי אייג'ינג

אפיגנטיקה (Epigenetics) הוא תחום בביולוגיה העוסק בשינוי הגן על ידי משוב חיצוני (כמו תזונה והרגלים אישיים). באופן טבעי הקוד הגנטי מכיל את כל האינפורמציה הנחוצה לתפקוד תקין של התאים, אולם הזיכרון שלהם משפיע גם הוא על תפקודם ובעיקר על היעדר תפקודם. בעזרת האפיגנטיקה מפתחים כיום מוצרים שהחומר הפעיל שבהם מסייע למכניזם של הדנ"א לתפקד טוב יותר ולשמר את המידע הגלום בו. ובגלל שהמוצרים הללו מתוכננים לפעול ישירות על הדנ"א של כל אחת ואחת, כל עור יגיב אחרת לחומר הפעיל, בהתאם לגיל המטופלת, למצב העור ולאורח החיים שלה.

3. העור זקוק לשגרת טיפוח

גם אם את מאלה שתמיד שוכחות לשים מסיכה, טיפוח העור על בסיס יומיומי הוא מרכיב חשוב בתהליך השיקום, עור נקי ומטופל יקלוט טוב יותר את החומר הפעיל בתכשירי האנטי אייג'ינג. בראש ובראשונה כדאי להקפיד על ניקוי העור בוקר וערב, הזנת העור בלחות ושימוש בקרם לילה שמעניק לעור טיפול תומך לתהליך ההתחדשות שלו בזמן שנת הלילה.

youth renewal serum 365 skin repair

4. סרום שעובד על העור מבפנים

מלבד שגרת הטיפוח הרגילה, אנחנו זקוקות למוצר שיעשה את ההבדל. הסרום החדש מבית לנקסטר youth renewal serum 365 skin repair, משלב  תמציות אורז הימלאיה אדום ותמצית יין אדום המכילים נוגדי חמצון וויטמין A לחידוש העור ותמצית מצמח הגדל בצפון אפריקה ולו סגולות של הפחתת דלקת וחיזוק מערכת החיסון. הסרום פועל בטכנולוגיית האפיגנטיקה- במעבדות לנקסטר פותח ליפוזום ייחודי המורכב מ-4 אנזימים החודרים לתאי העור, משקמים ומגנים על הדנ"א ובכך מאריכים את נעורי התא ומעניקים לעור מראה רענן וצעיר יותר. לעור העיניים, שהוא עדין יותר ודק, הותאם סרום ייחודי המועשר גם בתמציות קפאין ותמצית עלי ג'ינקו להפחתת נפיחות וכהויות סביב העיניים ולחידוש ייצור הקולגן בעור. לכבוד ההשקה, לנקסטר מציעה את הסרום לעור הפנים,youth renewal serum 365 skin repair,בגודל 50 מ"לבמחיר 399 ש"ח במקום 690 ש"ח.

ובנוסף, הסרום לעיניים–eye serum youth renewal 365 skin repair בגודל 15 מ"למוצע לכבוד ההשקה במחיר 299 ש"חבמקום 520 ש"ח.

eye serum youth renewal 365 skin repair

5. אפשר לנצח את הגנטיקה גם בלי ניתוחים

את מקפידה ומטפחת את עורך אבל מרגישה שעל הגנטיקה אי אפשר להשפיע? לא מדויק. גנטיקה בהחלט מכתיבה את קצב הזדקנות העור,אך שימושבמוצרי טיפוח שמבוססים על פיתוחים טכנולוגיים המסייעים לתקן את הנזקים שנגרמים ל-DNA, לשקם ולהגן עליו, תורמים למראה עור צעיר יותר, למשל טכנולוגיית האפגנטיקה מסייעת לרענן את זיכרון התאים ובכך מאריכה את נעורי העור, שימוש קבוע של ארבעה שבועות לפחות בסרום 365 skin repair יביא לשינוי שנראה לעין במראה עור ובמיצוקו.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה