5 הצעות לסקס בהתכתבות

מתקשים לדבר עם הפרטנר על הפנטזיות והתשוקות הכמוסות שלכם? נסו לכתוב אותן, זה הולך להדליק מחדש את חיי המין שלכם

21/05/2015
מורן מישל קבלו עדכונים ממורן
  • RSS

שאטרסטוק

סקס הוא אחד התחומים רוויי הטאבואים והמעצורים בחיינו. קצת מוזר, בהתחשב בכך שכולנו עושים את זה, נהנים מזה וזקוקים לזה. כן, כן, לגמרי זקוקים לזה – פורסמו מחקרים שקבעו שחיי מין טובים משפיעים על מידת שביעות הרצון שלנו מהיחסים, על הביטחון העצמי ואפילו על ההצלחה בחיים. אבל מה עושים כשהם, איך לומר, מתחילים לשעמם?

אם קשה לכם לחלוק עם הפרטנר שלכם את התשוקות והפנטזיות הכמוסות, הנה 5 דרכים לרענון חיי המין והצתת התשוקה בהתכתבות.

1. מסמך 1 פתוח

הגרסה העדכנית לקלישאה ההוליוודית ״כתובת בשפתון אדום על המראה״. במקום להשאיר את חותם אהבתכם בקו מרוח, נסו לגנוב רגע סודי עם הלפטופ של החצי השני שלכם, (עדיף ממש בסוף היום), פיתחו מסמך חדש והשאירו בו מסר, בגודל שאי אפשר להתעלם ממנו. כך, שכשיפתח המחשב בבוקר, יהיה זה הדבר הראשון שיופיע על הצג. זו דרך בטוחה להאיר את היום באור חדש וליצור ציפייה ללילה שמעולם לא נראה רחוק יותר.

gettyimagesעוד 5 שעות יוצאים הביתה, עוד 4, עוד... /צילום: gettyimages

2. תיבה סודית

רובנו מסוגלים להביע בכתב את מה שאנחנו לא יכולים לומר בקול רם, אבל לרוב מוותרים על זה, מחשש ש״ניתפס״.
הזמינו את הפרטנר שלכם לפתוח לכם תיבת מייל מוגנת בסיסמה, שאליה ייכנסו מיילים שתוכלו לכתוב בהם הכל, וגם לחכות לתשובה. התכתבות סייבר-סקסית כזו יכולה לא רק להדליק את הניצוץ מחדש, אלא להרחיב את חדר המיטות שלכם בלי לשבור קירות.

3. פתקית על הכרית

חלק בלתי נפרד מההנאה בחיי המין שלנו טמון בגורם ההפתעה. למשל, אם תשאירו פתקית אהבה על הכרית בוקר אחד ולמחרת פתק קצת יותר מתגרה במטבח, ביום השלישי האיש/ה שאתכם כבר יתחילו לחפש ולנסות לנחש היכן יימצא הפתק הבא. נסו להיות לא צפויים, להפתיע בקטנה והנה, במאמץ לא רב הרווחתם משחק קטן ומדליק.

שאטרסטוקלהתחיל בצפוי ואז להפתיע / צילום: שאטרסטוק

4. פוסט עם הקדשה

הידעתם שזוגות שמתקשרים דרך הפייסבוק מאושרים יותר?! יש בזה הגיון מסוים – כולנו אוהבים לשתף בזר הפרחים שקיבלנו, או ברכת יום ההולדת המושקעת. אם כך, דמיינו כמה מתמלאים המצברים של מי שמוקדש לו פוסט שמתאר, קבל קיר ועולם, את האהבה הגדולה שאתם רוחשים לו. נכון, כאן נדרש ניסוח מצונזר, גם כדי לא להביך וגם כדי לשמור על האינטימיות של חיי המין שלכם, אבל גילוי אהבה פומבי הוא מתכון ישן ומנצח לאינטימיות זוגית.

5. וואטסאפ?

אם עליתם על הקרוסלה השוחקת של שגרת חיי המין, בטח תשמחו לשמוע שיש לכם בכף היד את כל הדרוש כדי להכניס קצת פלפל לזוגיות שלכם. לא, לא מה שאתם חושבים.

כל יום הסמארטפון משדר לנו אינסוף מסרים. רובם מגיעים בנוסח קצר מהעבודה, מסיחי דעת מחברים, או עדכונים מהילדים כמו ׳אני במגרש, בסדר?!׳ (אם אתה כבר שם, מה השאלה?!) אבל כמה יוצא לנו להשתמש בו כשגריר לחיזוק היחסים עם בן/בת הזוג?

תודו שלא חשבתם על הסמארטפון כצעצוע מין, ובעצם - למה לא? זה זמין, נוח ומפתיע. נסו אפילו עכשיו – פיתחו את האפליקציה, כיתבו הודעה אחת קצרה – המסר שאתם מחפשים הוא סקסי, פלרטטני וקצר, ואם במקרה הצפצוף הזה יגיע לפרטנר שלכם באמצע פגישה, תהיו בטוחים שהריגוש יוכפל. מי אמר שכל הטכנולוגיה הזו עושה רק רע ליחסים?

סקסי, פלרטטני וקצר פורפליי בוואטסאפ - הטכנולוגיה בשירות מערכת היחסים שלכם 

 

ואם טרם הבשלתם לכל אלה תמיד אפשר לחזור למכתב הישן והטוב, בכתב יד, מה שעובד בשבילכם – העיקר שתמצאו את הדרך לחלוק עם הפרטנר שלכם את מה שממש כדאי שהוא ידע עליכם, הרי תמיד אמרו שתקשורת פתוחה היא המתכונת לזוגיות טובה.

תמונה ראשית: שאטרסטוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך