4 דרכים להתחמק מעמידה בתור

חשבתם פעם כמה זמן אתם מפסידים בכל יום על עמידה בתורים? הנה מספר דוגמאות לתורים שאפשר לקצר עם קצת תכנון מקדים, ובמקומם לפרגן לעצמנו בקצת שלוות נפש בריאה

20/06/2017
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • בדואר
  • RSS

מרגע הצלצול של השעון המעורר מתחיל המירוץ. המוח כבר חושב 10 צעדים קדימה והמטרה ברורה: להספיק כמה שיותר.

חשבתם פעם כמה זמן אתם מבזבזים בעמידה בתורים? אם סוכמים את הדקות האבודות בכל תור, הן מצטברות לכמה שעות בשבוע, שיכולות להיות עוד כמה דקות של שינה מתוקה כל בוקר, אסקפיזם של צהרים או זמן איכות עם עצמנו בערב.

אז איך מקצרים את התורים? הסוד הוא בתכנון מקדים, שיאפשר לנו יותר פעולות בפחות זמן, ועל הדרך להכניס ליומן כמה פינוקים ומזון לנפש. אספנו לכן כמה דוגמאות שרלוונטיות לכולנו:

טיול למשרד הרישוי

1st infographic

2nd infographic

זמן איכות בדואר

3ed infographic

4th infographic (1)

מה עומד בינכם לבין סרט טוב?

5th infographic

6th infographic

המסע אל הקופה

7th infographic

8th infographic (2)

מזמינים ואוספים בסטייל

אם יישמתם אפילו חלק ממה שכתוב למעלה – ואנחנו לא מדברים רק על החיסכון בזמן אלא גם על הפרס שלצדו, הבנתם כבר את הפוטנציאל האדיר שמתחבא כאן.

השינוי המשמעותי ביותר נמצא בתחום רכישות המזון אונליין, שם גדל משמעותית משנה לשנה שיעור האנשים שמחליפים את המסע השבועי בסופר ברכישה אונליין. את המינוס היחיד שבחוויה – החשש של כולנו שנזכה לפירות וירקות באיכות פחותה מזו שאפשר למצוא אצל הירקן השכונתי, פותר שיתוף פעולה חדש ומעניין של אתר yellow.co.il ומיזם "מושבניק".

השירות, שהושק ממש לאחרונה, מאפשר להזמין ירקות ופירות איכותיים וטריים מהמושב ישירות מאתר yellow.co.il, ולאספם באחת מחנויות yellow בדרך הביתה או בכל זמן אחר שתבחרו – בלי לעמוד בתור. רוצים לראות איך זה נראה? היכנסו לקישור והזמינו ירקות ופירות טעימים וטריים במיוחד.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה