30 פלוס עם שמחת חיים

המועדון התל אביבי החדש "שפרינצק" מחפש קהל בשל ומנסה לא להיות נוצץ מדי, למרות שסער שיינפיין שותף

09/01/2011
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • בדואר
  • RSS

חזית הבניין הסתמית ברחוב הארבעה 10 בתל אביב, לא מסגירה את חלל הבילויים האינטימי שהתחיל לרחוש במרתף לפני כשלושה חודשים. על דלת הזכוכית שפונה לרחוב, ליד שומר כניסה מאסיבי, יש רק שלט ענייני שנראה כמו שלט של מס הכנסה, עם הסבר על אופן ההתנהלות: אם אתה רוצה להיכנס ל"שפרינצק" סמס עכשיו ארבע ספרות. במידה וסימסתם והשם שלכם מופיע ברשימה, מסר מיידי יעלה מהמארחת שלמטה לשומר הסף, והשער יפתח.

סלקציה אלגנטית

כדי להיכנס לרשימה צריך להכיר את אחד השותפים, מרובי החברים, של המקום. אפשר גם להגיע עם חבר רשום שיכניס אתכם, אבל כדי שהביקור לא יישאר בגדר אירוע חד פעמי, יש עוד מכשול שיש לעבור. לחסם השני קוראים המארחת עם הבלוק. זו ניצבת צעד אחד אחרי הקופה (25 שקלים לראש, כולל צ'ייסר) ומחליטה ממי לבקש שם ומספר טלפון. אם התבקשתם להשאיר פרטים, ראו את עצמכם כחברים. ומכיוון שמי שלא מתבקש להירשם לא ממש מבין באותו רגע מה קורה, מדובר במיון די אלגנטי.

ה"שפירנצק", מיני קלאב חדש וצנוע, הוא שונה, כי הוא מאפשר לבני שלושים וארבעים פלוס להתנסות בחוויית הקלאב, גם אם נדמה להם שהעובדה שהם לא מתבליינים כבר כמה שנים, הפכה אותם לחלודים. כדי להרגיש שם בנוח, לא צריך להיות מלוטש, להכיר ברנז'אים או להתלבש מגניב. בלא מעט ערבים, הקהל מורכב מזוגות, חבורות קטנות ויחידים, עם קריירות בתחום השיווק, הפרסום, ההיי-טק והעסקים, שאת רובם אי אפשר להאשים ב"נוצצות יתר". האובר-השתדלות והעניין הגדול שעושים מחיי הלילה, נשארו במועדונים של בני ה-20.

לכאן אנשים יעדיפו שלא להגיע עם שמלת מיני מרעישה, אלא עם ג'ינס ועל הבר נראה שאין זאבים, אלא יותר בני אדם. שום דבר במקום לא מזכיר את עידן המגה קלאבס והמגה ברים של העשור הקודם. המקום לא סליזי, העיצוב נחבא ולא יומרני ומושך אליו אנשים בהתאם.

שותפים פוטוגניים

כרגע ה"שפרינצק" ידוע בעיקר כ"המקום החדש של סער שיינפיין". העו"ד הפוטוגני (האח הגדול) ואיש הטלוויזיה (עולה בקרוב עם תכנית חדשה) הוא שותף במקום ומסור לו. מקפיד להגיע בערבים, להתמקם ליד הבר עם בירה ולוודא שהכל בסדר. מי שלא שולטת בעדכונים החמים יכולה לחשוב שהמבט הבוחן שלו מחפש אותה. למעשה הוא רק בודק אם היא נהנית ותכף יוצא לחברה המתקמבקת שלו, בולבולון.

שותפים נוספים במקום הם העו"ד האטרקטיבית דפנה שחר, אם ילדיו של עודד קטש וסמנכ"לית השיווק והאסטרטגיה של מינהלת ליגת העל בכדורסל, הבעלים לשעבר של מסעדת אדוארדו המדוברת ומנכ"ל משרד היח"צ P.art גיל גולדשטיין, חיים לוזון ויקי כביר, הבעלים של הדאנס בר "דיזינגוף", יחצ"ן הלילה הוותיק חמי פורת, איש ההיי- טק אורי אלמן ועו"ד ליליאן שקד.

בליל שישי, אז אני הייתי במקום, אנשי ההיי-טק והעסקים שלטו ברחבה. השחרור והנינוחות שהאנשים האלה השרו בחוסר הנינוחות שלהם כבליינים מזדמנים, היה מרענן. אבל לא תמיד זה ככה - מאז הפתיחה כבר חגגו במיני קלאב החדש אנשי "כלכליסט" ומשתתפי "רוקדים עם כוכבים" סגרו שם עונה, בדיוק בערב שבו אנשי ערוץ 1 ציינו את סוף השנה, בצד אחר של המועדון. גם "מאסטר שף" סיימו עונה ב"שפרינצק" והשפריצו משם תמונות לאתרי הרכילות. אבל עדיין, יש למקום הזה סיכוי להישאר לא יומרני ובסיכוי הזה כדאי להאמין.

הסולם

עשן: איוורור טוב. אם מישהו לידך מדליק סיגריה על הרחבה, לא תרגיש את זה. מצד שני הבגדים, בסוף הבילוי, ידרשו כביסה.

מוזיקה: לא יורדת נמוך. האפי האפי האפי.

פלירטוטים: לא מלחיצים. אווירת שכונה.

בחורים: בשלים. לא מפחדים להישיר מבט לעיניים.

בחורות: 30+ עם שמחת חיים.

זוגות: בשפע. מגובשים.

ברמנים/ברמניות: סקסיים כמתבקש.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה