3 פטנטים לאיפור קיץ

3 פטנטים מהירים של מומחית האיפור שלנו ישדרגו וישמרו לך על האיפור בקיץ

13/07/2017
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • בדואר
  • RSS

CARELINE-634-JULY-2017

 * התמונה נלקחה מהאינסטגרם של קרליין

כל כך חם בימים אלה שרק המחשבה להתאפר מעלה לנו את הטמפרטורה הטבעית של הגוף. מצד שני, אנחנו רוצות להיראות טוב כל השנה, גם בימות הקיץ. אז שאלנו את זיוית יקיר, מנהלת תחום האיפור של קרליין, מה עושים והיא חזרה עם 3 טיפים ממוקדים ויעילים שאת יכולה לאמץ עוד היום:

שפתיים יפות ובגוון שלא יזוז

בקיץ השפתיים מתייבשות בגלל החום בחוץ והמזגנים שואבי הלחות שבתוך החדרים. ליפסטיק מאט הוא מחוץ לתחום וליפגלוס עתיר לחות הוא מוצר הכרחי. רוב הנשים מעדיפות מראה טבעי וקליל בקיץ ולכן ההמלצה שלי היא לבחור בליפגלוס עדין המשלב טכנולוגיה מיוחדת של פיגמנטים המגיבים לרמת החומציות בשפתיים (Ph) ויוצרים צבע אישי, טבעי ועדין המתקבל על השפתיים לאחר המריחה כשהוא מותאם לדרגת הפיגמנט האישי של הגוון הפנים. הפנטום גלוס, פיתוח בלעדי לקרליין, מגיע בגוונים של כתמתם אביבי ואדמדם שקוף, אינו יורד מהשפתיים למשך 6 שעות והוא עמיד גם כאשר אוכלים או שותים.

FANTOM-CARELINE

פנטום גלוס של קרליין 

מייק אפ: 2 במחיר 1

מי שזקוקה או רגילה להשתמש במייק אפ – לא תוותר עליו גם בקיץ המהביל וכולן בלי יוצאות מהכלל יודעות שבקיץ הכי חשוב להקפיד על מקדם הגנה בדרגה גבוהה יחסית. אז מה עושים כדי שיהיה פשוט וקל? בכדי לחסוך מריחה של עוד ועוד שכבות, פעולה מעיקה ביותר בקיץ החם – פשוט כדאי לעבור להשתמש במייק אפ שמכיל כבר מקדם הגנה בילט אין בדרגה גבוהה. בערב את יכולה להשתמש בכל מייק אפ שאת רוצה, כמובן, אבל בשעות היום חשוב מאוד להקפיד על הגנה ברמה גבוהה, בלי לפגוע בכיסוי שהמייק אפ עצמו נותן לעור הפנים.

GURLEN-PROR-CARELINE

מייק אפ גרלן פרור לומייר עם מקדם הגנה 25spf

עוזרים אישיים לקיץ: מקבע איפור ודפים סופחי שומן

המוצרים האחרונים בכתבה זו מיועדים למי שבוחרת להתאפר איפור מלא וזקוקה לקיבוע של האיפור. לטובת השגת המטרה מצאנו שני מוצרים משלימים ואפילו במחירים צנועים: מקבע איפור (מייק אפ פיקסר) ודפים סופחי שומן. מקבע האיפור מתאים לקיץ כי הוא תורם לקיבוע האיפור לזמן ממושך מבלי שיזוז. ככלל, חשוב לבחור במוצר שאינו דביק ונספג מיידית עם ההתזה על האיפור.

המוצר השני הוא דפים סופחי שומן שמתאימים בדיוק כשמתחילים להזיע והעור מתחיל להבריק ולהיראות שמנוני ומיוזע במיוחד באיזור ה – T (מצח, אף, סנטר).  הדפים שמכילים מנטרלי שומן, מסייעים בהסרת שומנים באופן מיידי מעור הפנים כך מתקבל מראה מאט לפנים. ניתן להשתמש במגבונים לפני ואחרי מריחת האיפור מבלי שהוא יינזק.

Skindinavia-Makeup-Finishing-Spray

מייק אפ פיקסר של skindinavia


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה