3 אורגזמות ביום

מסתבר שכשרוצים אפשר להספיק הכל. זה לא היה מתוכנן, אבל מעכשיו זה כל כך נכנס ללו"ז שלי. 3 דרכים להגיע לשיא אישי

15/12/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

שיא אישי - לגמרי השיא שצריך לשבור (צילום: שאטרסטוק)

אני אוהבת לגמור, ובמיוחד אני אוהבת לאונן, את רגעי העונג אלו שלי עם עצמי, אבל בדרך כלל זה לא ממש נכנס ללו"ז. לרוב אני מסתפקת בסקס פעם בשבוע עם הבעל שיחיה. זה אולי גמר את הספונטניות, אבל טוב לזוגיות, אז אין שבוע שעובר בלי. אבל לקחת רגע לעצמי, לבד? וככה אני חיה את חיי כתרגיל בדחיית סיפוקים.

ואז הגיע אתמול. לגמרי בלי תכנון וככה באמצע החיים, אני - אישה בת 39, עם 3 ילדים, בעל, קריירה ומשכנתא - גמרתי שלוש פעמים. השמים לא נפלו, אבל יש מצב שראיתי כוכבים. הספקתי הכל ואני חושבת שזה אפילו עשה לי טוב לעור הפנים, לא יודעת, אולי רק הרגשתי זוהרת.

בוקר של אלופה

בוקר, השעון מצלצל והיד שלי שנשלחת לכבות אותו מדווחת שקר מחוץ לשמיכה. הילדים ישנים, הזוגי שיחיה ישן ורק אני צריכה לצאת מהמיטה. יש לי בלו"ז אימון ריצה, סנדוויצ'ים להכין, לעבור על המיילים, להחזיר תשובות, להוריד ילדים בבתי הספר ועל הבוקר פגישת צוות. המוח שלי כבר רץ קדימה עם היום, אבל אני עדיין במיטה.

עזבו את רצף האסוציאציות שהובילו לאצבעות שלי לגשש בתחתונים, גם לי הוא לא ברור. אבל בוקר מוקדם ואני פתאום לגמרי עירנית. האצבעות שלי חמות, אבל אני מרגישה איך נעשה לי חם יותר. רטוב. כן, כל כך מהר רטוב. לא הייתה לי שום כוונה להפסיק. אין דיבורים, אין הבל פה, רק אני, השקט, הדמיון והאצבעות.

אני לא יודעת מי הוא היה, הגבר שבדמיון, אבל דמיינתי אותי מסתכל עליי ומתגרה, זה משהו שלא עשיתי בחיים. ואני? אני פישקתי עבורו עוד קצת את הרגליים כי ככל שהזקפה שלו גדלה, אני רציתי יותר. הרגשתי גלים של התרגשות שלא הרגשתי כבר מזמן ולא יכולתי לעצור את זה. האצבעות שלי לחצו ואני הרגשתי את זה מגיע. הוא התקרב והמחשבה שהוא תכף יחדור אליי גרמה לי לגמור כמו שמזמן לא גמרתי.

המחשבה שהוא תכף יחדור אליי גרמה לי לגמור כמו שמזמן לא גמרתי (צילום: שאטרסטוק)

למה לא אחר הצהריים?

בדרך כלל אני לא כזאת, משתדלת לשמור על פעם בשבוע עם הבעל. 15 שנים ועדיין יש לנו סקס טוב. פעם בשבוע – שבועיים אני מוצאת פתאום איזה רגע לשלוף את המתנה שלי ליום הולדת השנה, רוקט-פוקט קטן וטוב. 15:00 בצהריים, חזרתי מוקדם ורצה הגורל שלכל ילד היה מה לעשות שלא הצריך את נוכחותי. אני נכנסת ישר למטבח להכין קפה והבלאגן מסביב מטורף. אני מרתיחה מים. הבחור של הבוקר פתאום חוזר ובמחשבות הוא נצמד אליי מאחור, משחק לי בפטמות.

הכלים בזווית של העין משחקים לי על המצפון, אבל יש כאן חלון הזדמנויות שחבל לפספס. הבחור החדש מזכיר לי שאפשר להיכנס למיטה, בלאו הכי אף אחד לא סידר אותה. אני נכנסת לחדר האמבטיה, פותחת את המגירה, מוציאה את הרוקט פוקט. מדמיינת את הבחור שלי ומרגישה את הרטיבות בתחתונים. מתיישבת על השירותים ומפעילה, מצמידה לתחתונים. "את מרגישה כמה אני רוצה אותך?" הוא שואל בלי שאשמע את קולו ואני מרגישה.

מזיזה את התחתונים – אני לא מחכה והוא חודר אלי לאט. רוטט בקצה ומשתעשע ברטיבות שלי. מחדירה לאט, מרגישה את ההתכווצויות המוכרות, האצבעות שלי סוגרות עלי והוא חודר. יוצא ונכנס לאט ואז מהר ושוב לאט והוא לא מפסיק והאצבעות שלו עוברת לי על הגוף, הנשימה של שנינו כבדה. קצת לחץ של האצבעות, אני מדמיינת אותו נאנח ואולי זאת אני? אני מרגישה את זה מגיע.

למה לא שלוש פעמים ביום בעצם? (צילום: שאטרסטוק)

פעם שלישית? לא בהכרח גלידה

זה הציג את עצמו. הגדולה הלכה לישון אצל חברה והתאומים נרדמו שבורים אחרי אימון כדורגל ארוך. 22:00 בלילה, הטלוויזיה מברברת ופתאום הוא מגיע עם שתי כוסות יין והחיוך שלא משאיר ספק. הממ, אני מתמתחת, לגמור פעם שלישית באותו יום, ועוד עם הזוגי? בעצם למה לא?

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה