2018 בזכוכית מגדלת: כך יראו המטבחים בשנה הקרובה

מעצבות הבית של מטבחי זיו, לי מילוא ועמית עמרם מסבירות מה אנחנו צפויים לראות בעיצוב מטבח בקולקציית 2018

20/11/2017
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

בחודש יולי האחרון, מעצבות הבית של מטבחי זיו, לי מילוא ועמית עמרם עיצבו, בהשראתו של גדעון אוברזון, מטבחים שונים בחלל יפייפיה במבנה לשימור שבמתחם התחנה בתל אביב. בתערוכה, הציגה מטבחי זיו ארבעה מטבחים שבכולם קריצה למגמות הצפויות בשנת 2018.

האפשרות הראשונה שהמגמות מציגות, היא הבחירה במטבח בסגנון תעשייתי, שישתלב בלי בעיה עם שאר הבית כל עוד תשמרו על פלטת גוונים, חומרים ועיצוב דומה או מתאים. החומר הפופולרי בעיצוב התעשייתי כיום הוא הבטון, כך שחובה להכניסו למטבח! ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בחזיתות HPL דמוי בטון בגווני אפור או חלודה. רצוי לשלב אלמנטים שעשויים מברזל שחור כדוגמת הכוורת.

בכל הקשור למטבח במראה קלאסי-כפרי, בשנת 2018 נמשיך לראות בסגנון הזה טאצ' של חמימות ביתית אך נתחכם אותו בשימוש מושכל בפרטים הקטנים. השאירו את משטח האי בגוון טבעי, ואת החזיתות בגוון מוקה מט או שמנת. עצבו את הרגליים של האי בצורה מעוטרת ומעוגלת, בהתאם לחזיתות הקלאסיות של המטבח. כאמור, שימוש מושכל בפרטים קטנים יחבר בין הסגנונות המנוגדים, כמו בחירה במשטח עבודה אפור עם נימים שמהווה קונטרסט הרמוני לעץ של האי, הוספה של ברז ומדפים במראה קצת יותר מודרני מברזל שחור ורישות פנימי של הויטרינות.

מטבח כפרי מקולקציית 2018 של מטבחי זיו. עיצוב מטבח: לי מילוא ועמית עמרם. צילום: ישראל כהן




מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה