20 דברים שנשים רוצות שגברים יבינו סוף סוף

"נשים לא יודעות לעשות החלפות. לא יודעות להחליף גלגל. להחליף מנורה. להחליף לערוץ הספורט. להחליף תנוחה. אבל תתעודד: גם לא יודעות להחליף אותך בבחור בן עשרים וחמש", ועוד 19 דברים שנשמח שהם ילמדו

25/03/2013
גליה דור קבלו עדכונים מגליה
  • RSS

מתוך הבלוג 1life של גליה הראל דור:

קבלו, גברים יקרים, את 20 הדברים שאתם חייבים להבין, זה בוודאי יעשה את החיים שלכם איתנו הרבה יותר קלים. אני כתבתי רק 19 דברים, אתן מוזמנות להוסיף מנסיונכן את ה- 20:

1. אם אנחנו אומרות לכם שאנחנו הולכות לסידורים, אל תשאלו לאן. אתם לא באמת רוצים לדעת שאנחנו מורידות את השפם בשעווה.

2. אם אנחנו אומרות לכם שאנחנו הולכות לקניות, תמיד תניחו שאנחנו הולכות לסופר. מה, יש דברים אחרים שאפשר לקנות?

3. מותר לאישה שיכאב לה הראש. זה לא רק תרוץ. אז מה אם הפעם הראשונה שאתה שומע על זה זה כשהיא נכנסת למיטה ב 12 בלילה.

4. אין לנו שום בעיה עקרונית עם בגדים שזרוקים על הריצפה. אנחנו ממש לא חולות סדר ולא נקיון. פשוט יש לנו בעיה עם זה שאנחנו צריכות להרים אותם בסוף.

5. נשים לא יכולות לעשות אהבה עם מישהו שהן כועסות עליו. גם לא להזדיין איתו. אז או שלא תכעיסו אותנו, או שתדעו לפייס, או שתתאפקו. (הבחירה בידכם. או שישאר לכם משהו אחר ביד..)

6. נשים יכולות להסתמס שעות עם חברות. ולא, זה לא על שטויות. זה על דברים חשובים שברומו של עולם. על חינוך, על כלכלה, על צרכנות נבונה, על משפטים (מי אמר למי ולמה), על ענייני פנים (מי עושה הכי טוב face lift) ועל ענייני חוץ (הנסיעה הקרובה לפריז). נכון שעכשיו זה נשמע הרבה יותר הגיוני?

7. אם אני שואלת אותך אם השמנתי, התשובה הנכונה היא: "מה פתאום מותק, לי נראה שדווקא קצת רזית". התשובה לתגובה שלי היא: "אז מה עם המשקל מראה אחרת, כנראה זה פשוט יותר מחמיא לך ככה".

8. אם לא שאלתי אותך איך הבגד החדש שקניתי, אין צורך שתגיד את דעתך. אלא אם כן אתה חושב שהוא מדהים!

9. אם אתה רוצה להיות שותף בחינוך של הילדים, זה לא מספיק שתשחק איתם כדורסל פעם בשבוע.

10. לא תמיד יש מה לאכול בבית הזה. אתה רעב? לך לאמא שלך.

11. זה שלא יצאנו לשדרות רוטשילד להפגין בעד שיוויון בנטל זה לא אומר שאנחנו לא מאמינות בו. ולא, להוריד את הזבל ולקחת את האוטו למוסך זה לא נקרא שיוויון בנטל.

12. אם אנחנו עונות לטלפון או לסמס באמצע הזיון, סימן שזה היה ממש חשוב!

13. כאב ראש וקצת נזלת לא דורשים אשפוז. וזה לא שאנחנו לא אמפטיות לסבל שלך, פשוט יש לנו מספיק ילדים לטפל בהם.

14. נשים לא יודעות לעשות החלפות. לא יודעות להחליף גלגל. להחליף מנורה. להחליף לערוץ הספורט. להחליף תנוחה. אבל תתעודד: גם לא יודעות להחליף אותך בבחור בן 25

15. אם אנחנו אומרות לך שאנחנו חייבות את הנעליים האלה, תאמין לנו. אנחנו חייבות את הנעליים האלה. ולא, אין לך ממש סבלנות לשמוע את התשובה לשאלה למה, אבל אם אתה באמת רוצה לדעת אז שב כאן ואנחנו נסביר לך.

16. אם אחרי שהכנו לילדים לאכול, הכנו איתם שיעורים, הסענו אותם לחוגים, וסידרנו את כל הבלאגן, אתם מגיעים הביתה ובמקום לשלוח אותם להתקלח, אתם משחקים איתם כדורגל בסלון, זה לא נקרא לעזור עם הילדים!

17. לשבת עם חברות חמש שעות לקפה זה זמן לגמרי סביר, ובכלל לא מוגזם. תחשוב מה הזמן הממוצע של ישיבת ממשלה או של המו"מ עם הפלשתינאים. חוץ מזה אנחנו מנהלות שם את כל השיחות שאנחנו לא מנהלות איתך! אז תן לנו את הזמן. זה חסכון שלך.

18. זיונים לא פותרים בעיות. גם זיונים טובים לא פותרים בעיות. גם זיונים מעולים לא!

19. יש המון דברים ממש קטנים שאתה יכול לעשות בשביל לשמח אותנו שלא עולים לך במאמץ או בכסף: להביא לנו קפה בבוקר למיטה, לכתוב לנו סמס נחמד באמצע היום, להגיד לנו: אני אוהב אותך.. רק אל תביא לנו פרחים. זה מיד מחשיד..

20. ….

תודה רבה על ההקשבה. תודה רבה על הסבלנות. נראה לי שזו היתה השיחה הכי ארוכה שהיתה לנו בזמן האחרון.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה