10 סיבות להפסיק לחפש בן זוג שיפתיע אותך

אחרי כמה הפתעות יותר מדי, עופרי ארבל לא מבינה למה נשים מחפשות בן זוג ש"יפתיע אותן". הנה דברים שגברים עושים והם הרבה יותר טובים מהפתעות

29/06/2015
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
  • RSS

זוג מאוהב שותה קפה. צילום: שאטרסטוק

לפני כמה ימים, בזמן שהתקלחתי, ראיתי פתאום ששכחתי את המסרק שלי מחוץ למקלחת. אני אוהבת להסתרק במקלחת ולכן צעקתי בקול לאיש שלי שיבוא רגע. כשהוא נכנס למקלחת התחלתי לומר "אתה יכול..." ולפני שהספקתי להגיד מה, הוא הביא לי את המסרק. "איך ידעת?" שאלתי מופתעת. "כי אני מכיר אותך צוצקה שלי". זה גרם לי לאהוב אותו אפילו יותר, ואז התחלתי לחשוב על הפתעות.

אני נתקלת בהמון נשים שכשהן מפרטות את מה שהן מחפשות בבן זוגן המיועד, הן מציינות שהן מעוניינות ב"מישהו שיפתיע אותן". אני חייבת לציין שרוב הגברים שהייתי איתם גרמו לי דווקא להגיד הפוך.

ההפתעות שהם תכננו לי היו כל כך מיותרות, שזה גרם לי לשווע לגבר שפשוט לא יפתיע אותי. יש משפט באנגלית שאומר: Be careful what you wish for אז כשאתן מבקשות מישהו שיפתיע אתכן, תמיד תיקחו בחשבון שיש לא מעט הפתעות, שאיך לומר את זה יפה, הן פשוט חרא.

אז הנה, בשביל כל אלה שמחפשות הפתעות בחיים, עשרה דברים שאולי יפתיעו אתכן למדי, אבל הרבה יותר טובים מהפתעות:

1. את יכולה לסמוך עליו. יש בנות, אני לא יודעת אם הן צעירות או סתם טיפשות שמתרגמות את זה לשעמום. זה לא אומר שגבר שאת יכולה לסמוך עליו לא יפתיע אותך, זה אומר שאת יכולה להירגע וזה לגמרי קול.

2. את יודעת בדיוק מה הוא הולך להגיד. אני דווקא אוהבת את זה, זה נראה לי משעשע ואתן יודעות מה מעניין? שכשקשר מתחיל, נשים תמיד אומרות בעיניים חולמניות "אנחנו משלימים את המשפטים אחד של השני". למה עם הזמן זה הופך לדבר לא טוב? Bits me.

3. הוא מכיר את החלומות שלך. גבר שמכיר את החלומות שלך ומקבל אותם, הוא גבר שגם יעזור לך להגשים אותם וזו תמיד הפתעה ממש נעימה.

4. הוא נמצא שם. וזה לא מפתיע אותך בכלל. תיזכרו בכל מערכות היחסים שלכן כמה הופתעתן שהבן זונה פשוט לא היה שם.

5. את מכירה כל דבר בו. אישית, אני חושבת שזה נפלא, לי זה גורם לאהוב את האיש שלי אפילו יותר ואתן יודעות מה? יש דברים שהוא לא מגלה לכן. שווה לחכות.

6. את מצפה שהוא יפתיע אותך. חלק מהכיף בהפתעה, זו הציפייה לה. אין הפתעה יותר מדהימה מגבר שאת באמת מכירה והקטע הוא, שאת פשוט לא מופתעת שהוא הפתיע אותך. זה מין הפוך על הפוך שכזה.

7. הוא סלע. אני זוכרת שבשנות הרווקות הארוכות שלי, תמיד נורא רציתי מישהו שאני אוכל להניח עליו את הראש. שאני לא אצטרך לדאוג ואוכל להיות שלווה שהכתף שלו זה הדבר הכי רחב ובטוח בעולם. אני אגב, עושה את זה כל לילה.

8. את מאמינה לו. דו איי ניד טו סיי מור?

9. הוא אי של שפיות. בעולם המטורף הזה עם האנשים העוד יותר מטורפים שאנחנו פוגשות, הגבר שלך הוא אי מוצק ובטוח של שפיות נהדרת וקסומה. אין איתו הפתעות, כי הוא פשוט מופלא.

10. ואחרי הכול, הוא כן מפתיע אותך. זה מה שיפה בגברים האלה, את חושבת שאת מכירה אותם ואז הם באים משום מקום ומפתיעים אותך ואז את מבינה שהפתעות, זה כמו שהיינו ילדים, הן אמורות להיות טובות ומרגשות ואוהבות ואת מופתעת. ולא פחות חשוב, את אשכרה מאושרת.

ולסיום, אני באמת רוצה לאחל לכולן מכל הלב שתהיו עם איש שהוא כל כך טוב שהוא יפתיע אתכן עם מסרק במקלחת.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה