10 דקות ושכולם יקנאו

כבר נואשתי מהשאיפה שכל יום יהיה יום שיער טוב, ולא האמנתי שההצעה החדשה תשנה את זה. מבט אחד במראה הוכיח לי שהפעם טעיתי, envy גרם לי לקנא בשיער של עצמי

19/12/2017
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

הדרישה שכל יום יהיה יום שיער טוב היא לא לדוגמניות בלבד (צילום: שאטרסטוק)

הכל התחיל בוקר אחד, הילדים כבר הגיעו למצב מתפקד, קופסאות אוכל בתיקים, בקבוקי מים מלאים, אני בדלת והמבט האחרון במראה לפני היציאה. אוקיי, לא, ככה אי אפשר לצאת. אוטומטית ידיים נשלחות, שיער נאסף ו- קליפס. עוד יום שיער לא טוב. רק שהפעם זה לא היה חד פעמי, אחרי ארבעה ימים ברציפות לא נותרה לי ברירה אלא להבין – המצב חמור ודורש פעולה יזומה.

אני לא יודעת מה אתכן, אבל השיער שלי הוא מה שהולך מלפני, מאחוריי ומצדדי, הוא סימן ההיכר שלי. ראיתי את התהליך לנגד עיניי – נזקי השמש בקיץ, נזקי הצביעה, נזקי היובש בחורף, כל יום קצת ובקיצור החיים עצמם. להסתדר עם יום שיער לא טוב פעם בכמה זמן היה פשוט, אבל כשהכתובת הייתה על הראש, כבר לא יכולתי להתעלם. משהו בשיער היה כל כך נטול חיים שזה פשוט היה עצוב.

פתאום את מגלה שכבר כמה ימים זה "יום שיער לא טוב" (צילום: שאטרסטוק)

היו ימים (אני אותם זוכרת) שהיה לי זמן (אבל למען ההגינות, אז לא הייתה לי משפחה וקריירה) וכסף (בואו לא נפתח את הנושא) ללכת פעם בחודש למספרה. מאז עברו הרבה מים בירדן ובואו נקצר זה לא קורה מספיק ורואים. אני אמנם משתדלת מאוד לשים מסכה פעם בשבוע ואני מקפידה על מוצרים טובים, אבל עובדה – אנחנו, אני והשיער המת שלי, כאן.

כבר כמעט התייאשתי, אבל משהו בי סירב להאמין למרות שזה מפתה, שאני אירוע סינגולרי. כלומר שאני האישה היחידה בעולם שמחפשת פתרון מהיר, לא יקר ובעל תוצאות טובות לשיער שנראה ומרגיש בריא. ההצעה להתנסות בערכה של Envy, הגיעה בול בזמן. היא הציעה לי בדיוק את מה שחיפשתי - טיפול קצר ויעיל בבית שלא מבזבז לא זמן ולא כסף. רק ליתר ביטחון אפסנתי את הציפיות בצד לפני שפתחתי את החבילה שהגיעה הביתה עם שליח.

ערכת envy לטיפול ושיקום השיער – מבטיחה קסם ועושה אותו (צילום: יח"צ)

הערכה של Envy מכילה 3 מוצרים, ולא הפתיע אותי שהם מכילים נוסחה ייחודית המשלבת קרטין, חלבוני משי וחומצות אמינו, מבחינתי מה שמפתיע זו נוסחה שעובדת. הטיפול נראה מהיר: שלב ראשון שכולל מריחת מוס טיפולי על השיער, סירוק וייבוש בחום, זה חשוב משום שהחום מייעל את הטיפול. בשלב השני, חופפים פעם אחת ובשלב השלישי מורחים מרכך על השיער ומשאירים עשר דקות, תוך כדי סירוק, לפני השטיפה.

רק כדי להיות לגמרי בטוחה, אחרי הטיפול השתמשתי גם בסרום הנוסף שצורף לערכת ההתנסות, הרי זה לא סוד שאני במצב נואש. הסרום, תערובת של שלושה שמנים שנועד לרכך ולהזין את השיער ולהעניק לו מראה מעוצב ומוקפד, כולל בונוס של שמירת צבע השיער שבטח לא מזיק. מורחים את הסרום (2 לחיצות משאבה) מאמצע השערה ועד לקצוות, אחרי שמסיימים את הטיפול והשיער נוגב ויובש במגבת, אבל אפשר גם למרוח אחרי שהשיער יבש לחלוטין.

למרות שבביקורות על המוצר (ברור שבדקתי) הבטיחו שכבר מהטיפול הראשון השיער נראה נפלא, חששתי להסתכל במראה אחרי. אבל זה לא שהייתה לי ברירה, מישהו היה צריך לעשות את זה. אני לא יודעת מה יש בנוסחת הקסם הזו, אבל הקסם הזה עובד. השיער שלי חזר להיות חיוני וקורן ושמח באופן כללי.

מן הידועים שכשהשיער אחלה הכל אחלה, או משהו בדומה (צילום: שאטרסטוק)

סקפטית שכמוני החלטתי לחכות עם כתיבת הביקורת, אז עכשיו אני כבר שבועיים אחרי, פעם בשבוע אני משתמשת בשמפו ובמרכך ובשבוע הבא אעשה שוב את הטיפול. בינתיים כבר 16 יום שהקליפס נשאר בתיק.

מה שנחמד הוא שלא רק אני הרגשתי בהבדל המיידי, זה התחיל בפעוט שהעיר שהריח של השמפו החדש ממש טוב והתפנק עוד רגע בבוקר, זה המשיך עם מחמאות במשרד ואפילו בנזוגי, שיחיה, הסתכל בערב על הספה ושאל: מתי היה לך זמן ללכת למספרה? בינגו. מסתבר שהדרישה ליום שיער טוב היא לגמרי לא בשמיים, ידעתי שאני לא האישה היחידה בעולם שחושבת ככה.

>> רוצה לפרגן לעצמך ערכת envy? הקליקי כאן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה