​מחדשים את עור הפנים

לקראת הקיץ שבפתח הכנו לכן מדריך לחידוש עור הפנים. שלב אחרי שלב ויהיה לכן עור נקי, בריא ויפה לקיץ 2017

27/04/2017
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • בדואר
  • RSS

רגע לפני שהקיץ משתלט על כל חלקה טובה אפשר ליהנות ממזג האוויר הנוח, יחסית, כאשר השמש עדיין איננה מלהטת בכל הכוח ובעיקר מתחושה של התחדשות שממש אפשר להרגיש באוויר. כדאי לנצל את התקופה הזאת כדי לעשות ריסטרט גם להרגלי הטיפוח שלנו, שלרובנו יש נטייה להזניח מעט בחורף. אז איך עושים את זה ומגיעים לקיץ עם עור פנים בריא, נקי ויפה ככל האפשר? סתוית סבג, מנהלת תחום הטיפוח של קרליין, עם הטיפים הכי יעילים שאתן יכולות לאמץ כבר עכשיו:

 careline-summer-april-634

להיפטר מהכתמים 

הימים הנוכחיים הם ההזדמנות האחרונה להיפטר מכתמים ופגמי עור שהופיעו עליו בעונת החורף ורצוי עם קרמים שמכילים מרכיבי הבהרה המפרקים את המלנין שהוא המרכיב המרכזי בכתמים. סתוית ממליצה למרוח קרם הבהרת כתמים, על עור פנים נקי וישירות על הכתם. מומלץ מאוד ואף רצוי להשתמש במוצרים אלה בעיקר בלילה. ובבוקר, להקפיד למרוח קרם יום עם מקדם הגנה . "חשוב להבין כי טיפול בפיגמנטציה הוא לא בין לילה. כדי להשיג תוצאות,  יש להתאזר בסבלנות כיוון שתוצאות ייראו לעין רק לאחר מספר שבועות ולא פחות חשוב, להקפיד להימנע מחשיפה לשמש כי אחרת הטיפול לא יועיל".

החלפת תכשירי טיפוח

בחורף, כשהאוויר יבש יותר (בין השאר בגלל רמת הלחות שיורדת והמזגנים שמייבשים עוד יותר את האוויר) אנו מחפשות קרם לחות במרקם עשיר שיעניק לנו תחושה נינוחה בעור נגד היובש. בקיץ, הנטייה היא לחפש קרם במרקם קליל יותר. וזה הזמן להחליף לקרם בהתאם.

אימוץ שגרת ניקוי חדשה

סתוית ממליצה על שגרת ניקוי מוקפדת שכוללת שילוב של ניקוי העור בסבון או ג'ל מקציף, השלמת הניקוי עם מי פנים או מים מיסלריים ובעיקר להכניס לשגרת הניקוי תכשיר פילינג שיסיר ביעילות תאים מתים ויכין את העור לספיגה איכותית של תכשירי טיפוח: "ככל שיותר חם, העור מזיע ולכן יש להכין אותו לספיגת תכשירי הלחות, אחרי שניקינו אותו היטב ורצוי באמצעות תכשיר כמו סבון פילינג שמנקה לעומק את העור ומשאיר אותו מעט בהיר יותר ובגוון עור אחיד יותר. חובה להזין את העור בקרם לחות אשר מתאים לסוג העור לאחר השימוש בפילינג".

בקיץ אנחנו יוצאות יותר מהבית ונחשפות יותר לקרני השמש ובהתאם העור זקוק לטיפוח אינטנסיבי יותר. על כן, סתוית ממליצה גם על מסכה שבה כדאי להשתמש לפחות אחת לשבוע.

wash-face-careline-april-2017

גם לגוף מגיע!

עור הגוף, בדיוק כמו עור הפנים, זקוק לטיפוח מתמיד ובמיוחד בתקופה בה אנחנו מתקלפים משכבות הבגדים שהגנו על העור ועוברים לבגדים קצרים שחושפים את העור באופן קבוע לקרני השמש. כדאי לאמץ שימוש בסבון פילינג גרגרים ולהשתמש בתחליב גוף במרקם קל שמזין את העור בלחות ונותן תחושה רעננה.

מכניסים קרם הגנה לתיק

חובה להוסיף תכשיר הגנה איכותי לשגרת הטיפוח ולחדש את המריחה שלו מדי מספר שעות ולפני כל יציאה לשמש. בחרי תכשיר שיהיה לך קל ונוח להשתמש בו באופן קבוע – למשל, אם את מתאפרת, את יכולה לבחור בתכשיר ג'ל שקוף או בסטיק הגנה שהוא קטן וקומפקטי לנשיאה בתיק או בכיס אפילו. כלל האצבע החשוב כאן הוא שיהיה לך תמיד, בהישג יד, תכשיר הגנה שימנע חשיפה בלתי מבוקרת לשמש ויגן על עורך מכוויה ברמה המיידית ומהיווצרות כתמים בטווח הארוך.


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה