תרגיל הכושר האהוב על בריטני ספירס

זמרת הפופ העלתה תמונה בה היא נראית חטובה ועם בטן שטוחה ועל הדרך היא חשפה את התרגיל האחד שמחדיר בה מוטיבציה. לא שאזוז מהספה עבורו אבל נחמד לדעת

02/03/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

הרשתות החברתיות לא מפסיקות להציג לנו בחורות חטובות, שמתאמנות כל היום וכל הלילה לצד כוכבות שמקפידות להציג גוף חטוב, הבנוי לתלפיות. בדרך כלל הן מציגות לנו תמונות "לפני" ו"אחרי" ובמקרים נדירים הן גם משתפות אותנו בטיפים שלהם בכל מה שקשור לכושר ובריאות. לא שרב הנשים יראו כמוהן כי עם כל הכבוד לכללי הברזל, ישנה גנטיקה ועוד כמה מרכיבים שצריך לקחת בחשבון.

מי שאוהבת להציג את גופה החטוב לעיני מעריציה הרבים ברשת החברתית, היא כוכבת הפופ בריטני ספירס, 35 שהעלתה תמונה בה היא מציגה בטן שטוחה ורגליים שריריות. כדי להיראות כמו בפריים הזה הזמרת עובדת קשה מאוד. ספירס לא משחקת אותה "ככה נולדתי" והיא העלתה לאינסטגרם גם סרטון קצר ובו מציגה את התרגיל ששומר על המוטיבציה שלה. התרגיל ידוע ככזה שמפעיל כמה שרירים במקביל ולכן הוא מומלץ ואהוב במיוחד על רבים.

"אני אוהבת אימונים אפקטיביים בזמן קצר", סיפרה ספירס. "אני מתחילה עם 20 דקות של פעילות ארובי, בדרך כלל ריצה ואז עוברת להרים משקולות ושכיבות סמיכה. בסוף אני עושה מתיחות". יפה, אני מזיזי את גופי מימין לשמאל על הספה.

בריטני ספירס בכושר

הנה היא מדגימה את התרגיל ותוכלו לראות אותה בלייב פה

בריטני ספירס בפעולה

 וכאן ספירס מראה לנו גמישות:

בריטני ספירס ביוגה

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך