תרבות מגורים זה יותר מנדל"ן

המגמה בחו"ל שרואה במגורים לא רק קירות ומרפסת אלא גם בסיס לפנאי ותוכן בעל ערך עושה סופסוף עליה בעיר רמת השרון

26/09/2016
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

זמן איכות משפחתי, צילום: שאטרסטוק

אם יש דבר שאנחנו כל הזמן מדברים עליו זה השינויים שמכתיבים החיים המודרניים. נרצה או לא נרצה, הצרכים של המשפחה המודרנית משתנים כל הזמן. כהורים אנחנו רוצים יותר חינוך ותרבות לילדים, יותר חוגים ופעילויות העשרה והרבה חברה. כבוגרים אנחנו רוצים להתקדם בקריירה, למצוא זמן קצת לעצמנו ולהצליח לשלב הכול. מה שקורה בפועל זה שהפכנו לתוכנה לניהול זמן משולבת בנהג הסעות שהוא גם ראש מערך לוגיסטיקה. בניסיון להפוך את הכול לזמין יותר ונוח להשתמש, יש תחום אחד חשוב שלא עבר את השינוי המתבקש - נדל"ן. אז זהו שתפיסת המגורים Multifamily מגיעה סופסוף לישראל ומאיימת לשנות את כל מה שאנחנו חושבים על נדל"ן.

הזמן כשחקן מפתח בתרבות הפנאי

קניית נדל"ן היא חלק מתהליך הרחבת המשפחה ולמעשה, לנכס עצמו חשיבות גדולה בחיי המשפחה המתרחבת. לצד המיקום, יש חשיבות לתנאים שהבית העתידי שלנו מציע. הורים בעידן המודרני, שמאזנים בין קריירה ומשפחה ומשוועים לעוד שעה לפחות ביממה, משקיעים משאבים רבים בסדר יום לחוץ הכולל הסעות וסידורים – זמן יקר שלא מאפשר פנאי לאישי. למעשה אלה בעיות שסביבת מגורים נוחה יכולה לפתור ואין סיבה שלא. יותר מזה, התוכן המוצע נועד להרחיב את מנעד תרבות הפנאי של המשפחה בכלל ושל כל אחד מבני המשפחה בפרט. ההשתעבדות להסעות לחוגים, חוסר היכולת לאפשר לילדים עצמאות מקסימלית ובכך לאפשר גם זמן פנוי להורים, מייצרים לוח זמנים צפוף ועמוס שניתן לפתרון פשוט, שנאמר – מתחת לאף.

סדר היום שלנו עמוס ומלא לחצים והפתרון נמצא מתחת לאף, צילום: שאטרסטוק

תרבות ופנאי מתחילים מהבית

ההבנה שמקום המגורים צריך להעניק ערך מוסף מעבר לכותלי המרחב הפרטי כבר מזמן כבשה את אירופה וארה"ב. ה- Multifamily היא תפיסת מגורים חדשנית ששמה דגש על צרכי המשפחה והאינדיבידואל בעידן המודרני ומושכת אליה אוכלוסייה של משפחות איכותיות וקרייריסטיות.

הרעיון המנחה את התפיסה הוא שהיומיום מלא לחצים והפנאי שלנו מוגבל, השילוב של הורות וקריירה אינו פשוט אך אפשרי בעזרת פתרונות נכונים. בתים משותפים ושכונות פרטיות מכילים את התשתיות ולמעשה כל מה שצריך זה להפיח בהן תוכן. תוכן שגם מפחית זמני נסיעות וסידורים אבל בעיקר נותן מענה לתרבות הפנאי בעידן המודרני במגבלות הזמן.

לכן, קומפלקסים כאלה כוללים פעילויות וחוגים למבוגרים וילדים, כאלו שעד היום היה צריך לג'נגל בין מרכזי חוגים כדי להשיגם. לא עוד חדר כושר שומם או מועדון דיירים ריק, אלא עולם תוכן עשיר ומגרה המתאים לצרכים של כל חברי המשפחה המודרנית ולחיי קהילה.

הדמיית הכניסה של הפרויקט, כל חלל מציע תוכן, הדמיית יח"צ

משכונה פרטית למועדון ייחודי עם ערך מוסף

העלייה לארץ של תפיסת ה- multifamily מצריכה אדפטציה לקהל הישראלי. לכן, ה- Family Club לא מציע רק שיתוף בתשתיות בלבד, אלא תשתיות עם תוכן המותאמות לצרכים של הקהל הישראלי ולסגנון החיים בארץ. כלומר קומפלקס מגורים המותאם לאורח החיים וצרכי המשפחה וכולל פארק, משחקים, חוגים, פעילויות וחברה, לילדים ולמבוגרים. למעשה, כל מה שצריך כדי לאפשר לילדים לתפוס עצמאות ולשחרר מעט את ההורים, נמצא ממש כמה קומות למטה.

ג'ימבורי פרטי כמה קומות למטה, צילום: שאטרסטוק

הסנונית הראשונה לטרנד החדש היא פרויקט רמות השרון – שכונה פרטית וייחודית הנבנית במזרח המתחדש של רמת השרון, וגובלת בצפון תל אביב. ברמות השרון פותח הקונספט- Family club, שמעביר את מרכז הפעילות חזרה לאזור הבית ובכך מקל על לחצי היומיום.

מעבר למגורים ברמת השרון על שלל יתרונותיה והקרבה לתל אביב, מבטיח הפרויקט במתחם ה Family club חשיבה מערכתית לצרכי המשפחה - שעות סיפור, הפעלות לילדים, חדר משחקים לפעוטות, תכניות למבוגרים, הרצאות, חדר כושר פעיל, בית קפה, חוגים ופעילויות בתוך המתחם. והכל בסביבה עירונית, אך בטוחה לילדים, ומעל פארק ירוק פרטי, מאובזר ורחב ידיים המציע מגוון פעילויות ותוכן לקהילת הדיירים.

פארק ירוק עם מתחמים מוצלים, הדמיית יח"צ

Family club הופך את השכונה לבית, מתנ"ס וקהילה ייחודית ומיועד לייצר חיים שקטים בתוך המציאות הסואנת. כי הבית הוא בדיוק המקום לייצר איכות חיים משפחתית שמאפשרת את מירב היתרונות למשפחה ולקריירה וכוללת עוגן של זמן איכות ותרבות פנאי בעולם שלא עוצר.

 

רוצים לשמוע עוד פרטים על הפרויקט? לחצו כאן

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה