תקשר איתי לפני שתקשור אותי

סקס טוב הוא קודם כל תקשורת, גם אם זה רק קטע ללילה אחד. 8 טיפים לגבר הבא שלי, ולכל מי שרוצה סקס טוב עם הפרטנר הבא שלה

24/11/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

שמים את הדברים על השולחן לפני שנכנסים למיטה (צילום: שאטרסטוק)

מה אני בסך הכל רוצה? סקס נטול עכבות עם שותף שמבין עניין. הבעיה היא שכדי להגיע לשורה התחתונה הזו צריך לשים את הדברים על השולחן עוד לפני שהם מגיעים למיטה, כי אז לפעמים זה כבר קצת מאוחר מדי. רוב הגברים חושבים שאנחנו אוהבות לדבר יותר מדי וכל הדיבורים האלה מבאסים אתכם, אז זהו שלא. לא קל לנו לדבר על זה ואנחנו לא רוצות לבאס, כי ממש כמוכם באנו ליהנות. אבל בואו נודה - סקס הוא קודם כל תקשורת, גם אם הוא רק קטע של לילה אחד.

אז, מנסיון אישי עשיר, מר ומתוק, הנה 8 דברים שכדאי לדבר עליהם, בכל זאת:

 1. לתאם ציפיות לפני שנכנסים בין הסדינים

אנחנו כבר לא ילדים, עברנו את שלב המשחקים. אנחנו כאן בשביל הסקס וזה לא משנה אם אנחנו כאן כדי להישאר או כדי לגמור וללכת. אם נתפוס רגע של כנות, שנינו רוצים להיות משוחררים, ללכת עד הסוף ולגמור את הלילה הזה נכון - בין אם זה לנצח או רק ללילה אחד. כדי להיות באותה מיטה, או ספה, או מקלחת, אנחנו צריכים להיות על אותו עמוד. אני ארגיש הכי משוחררת אם תזרום איתי, בין אם אני יוזמת ובין אם אני לא. ברגעים האלה שאתה איתי, אני צריכה אותך מכוון לתדר שלי, כמו שאני אליך. אל תתבאס אם אני מציעה משהו חדש או אחר, זו לא ביקורת, זה חלק מכללי המשחק.

להיות על אותו תדר רק מגביר את התשוקה (צילום: שאטרסטוק)

2. זה מדרון חלקלק

הקטע הזה של לגלח את כל הגוף, הכול הכול? הוא לא בדיוק קונצנזוס, אלא עניין של העדפה אישית, וזה פועל לשני הכיוונים. בעוד שיש נשים שהדגם המוגדל של קן, גברבר חלק למשעי אך מאובזר, עושה להן את זה, יש גם כאלה שלא נדלקות מזה. חלק עד הסוף הוא לפעמים רק געגועים לגבר עם שיער גוף במקומות הנכונים. כלומר, במקום שנעריך את המאמץ, הטיפוח, הכאב ובעיקר את המודעות והנכונות, לא כולנו יודעות מה לעשות עם זה כשזה עד כדי כך חלק. לשיקולכם.

מהכיוון השני, הקטע של נשים חלקות לגמרי שזלג לחיינו מהפורנו? לא כולנו מתחברות אליו. אם לומר את האמת, הוא מרגיש קצת לא טבעי, שלא לומר טיפל'ה מטריד. גברים שלא יורדים לך אם את לא מגולחת חלק הם סיבה מצוינת לקום וללכת, טוב - להתלבש קודם. אל תבינו לא נכון, המראה המטופח שולט, אבל כמו תמיד זה עניין של גבולות והעדפה אישית. בכל מקרה, אם זה לא סטוץ ללילה, כדאי לדבר על זה.

3. להוציא את הלובריקנטים מהמגירה

אין מה להתבאס אם היא מציעה להשתמש בלובריקנטים (או בעברית לא רומנטית חומרי סיכה), אפשר להגיד ׳לא בא לי׳, אבל חבל, כי למה לא לנסות? בואו נשים את הג׳ל על השולחן, כדי שיהיה נגיש. – הרי הרעיון בלובריקנטים הוא להטריף את החושים, לשחק, לטעום, להלהיט ולהקפיץ את הסקס. ממש אין צורך להזכיר ששפע הלובריקנטים המוצע בחנויות הוא לא לגברים בלבד. כשהצעה כזו מגיעה, זה לא אומר משהו רע על אחד הצדדים, להפך זו הצעה לתבל קצת את העניינים. התבאסות רק תגרום לצד השני להרגיש רע. אז למה לעבור לספת החפירות, במקום להישאר במיטה החמימה ולזרום עם זה?

4. פנטזיות מייצרות מציאות

כולנו מפנטזים ואין שום סיבה שלא ננסה להגשים את הפנטזיות, כי כל פנטזיה שמוגשמת מפנה מקום לפנטזיה הבאה. הקטע עם פנטזיות הוא שאנחנו לפעמים מתביישים לספר עליהן, אלא שבמקרה הזה דיבורים יכולים לייצר מציאות. אם פנטזיה מתגשמת ספונטנית בלילה חד פעמי זה מדהים, אבל אין שום סיבה שנוותר על פנטזיות גם כשאנחנו בתוך מערכת יחסים- בדיוק להפך. היכולת להגשים את מרבית הפנטזיות המיניות שלנו נובעת מביטחון ואמון של שני הצדדים. אם אתם יודעים שהשותף או השותפה קשוב וידע לעצור כשלא נוח לך, זה בדיוק המקום הכי נכון להגשים פנטזיות, מעבר לעובדה שזה בדיוק מה שעוזר לזוגות לצאת מהשגרה ולחדש את התשוקה.

 5. משחק מקדים זו לא אופציה, זה תנאי מחייב

עבור רוב הנשים משחק מקדים הוא חלק אינטגרלי מסקס. הגיע הזמן להפנים, ואני לא אגלה לכם את אמריקה אם אומר שחדירה אצל נשים זה לא הכול, ותכל'ס גם לא אצל גברים. במשחק המקדים אנחנו כבר בתוך הסקס, הוא נועד לייצר גירוי מקסימלי ובשביל זה אנחנו פה, לא? מה שמוביל אותנו לנקודה הבאה.

משחק מקדים ופנטזיות – החומרים מהם עשוי סקס טוב (צילום: שאטרסטוק)

6. גמרי כפי יכולתך

יש נשים בנות מזל שיכולות לגמור כמה פעמים, ואם כל הטוב הזה מוצע לכם- אז הקו המנחה שלכם צריך להיות – גמרי כפי יכולתך. לנו זה לגמרי עושה את זה, מה שהופך את הסיפור כדאי גם לכם. לנשים קל יותר כשמתחילים נכון, מה שגם חוסך את הצורך המיותר לנסות להגיע לסקס של שעה ויותר. בינינו – 20 דקות זה לגמרי מספק ואין שום סיבה שאחרי שנתאושש, לא נרצה עוד. מולטיאורגזמה. תרשמו לכם.

7. חד פעמי, זה חד פעמי

כל כך הרבה שנים עבדנו קשה כדי שנשים ישתחררו מהעכבות החברתיות שהטמיעו בנו מאות שנים, אז אל תחזירו אותנו לאחור. גם אנחנו לפעמים רוצות אתכם רק בשביל הסקס וכן, זה לגמרי לגיטימי שלא נרצה להחליף טלפונים, גם אם החלפנו נוזלים וחלקנו קונדום, ואפילו אם היה ממש נהדר. נו, זה לא אתה, זו אני.

8. משחקי סקס

משחקי סקס זה נפלא, אבל המוכנות לנסות, של שני הצדדים, היא עניין של ביטחון ואמון. מוזר ככל שזה נשמע, דווקא הביטחון לדעת שאם מישהו כבר לא רוצה אז מפסיקים זו הדרך להתקדם. לכן, מומלץ לא לנסות משהו חדש לפני שבודקים את השטח . סקס הוא עניין של גבולות, וגבולות אפשר למתוח כשמגדירים יחד את הכללים. תתחילו בקטן, סקסטינג, קצת דיבור מלוכלך, תחלקו את הפנטזיות ותתקדמו בקצב שלכם, לפעמים לאט זה הרבה יותר כיף.

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך