תקרית הטיקט של גל גדות

כוכבת ''וונדר וומן'' הגיעה לארוחת ערב חגיגית בהוליווד ולא שמה לב לטיקט המחיר שהבליח לה מאחור. כן, גם גיבורת-העל היא בסך הכל בן אדם

20/08/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • בדואר
  • RSS

אם הייתם צריכים עוד הוכחה שגל גדות היא כנראה הסלבריטאית הכי אנושית בעולם היא לפניכם. מילא הופיעה לארוחת ערב חגיגית בהוליווד בלי טיפת איפור, כאילו יצאה מהבריכה וזרקה על עצמה משהו אבל כוכבת "וונדר וומן" שכחה להסיר את טיקט המחיר מהקרדיגן השחור שלה. לא נעים אבל זה קורה לטובים שבינינו, גם לגיבורות-על. חוץ מזה, למי זה לא קרה לפחות פעם אחת בחיים?

"תקרית הטיקט" הפכה ויראלית בכל הרשת ובניגוד למה שהייתם מצפים (קטילות וצחוקים על חשבונה), גולשים רבים יצאו להגנתה, שיתפו על כל הפעמים שזה קרה להם והחמיאו לה על כך שלמרות הכל, היא נראתה מקסימה בשמלת המשבצות שבחרה (כן, שיק המזכירה הטובה חזר). ברגע שגדות הבינה מהשומר בכניסה, שטיקט המחיר הבליח מאחורי ראשה, היא חייכה למצלמה ותיקנה את העניין במהירות מבלי לעשות מכך אישיו.

גל גדות שמלת משבצות

ארוחת הערב הפכה למסיבת איחוד והגיעו גם במאית הסרט וחברתה של גדות, פטי ג'נקינס והשחקנית רובין רייט, שכיכבה לצדה. הסרט ''וונדר וומן 2'' כבר קיבל אור ירוק אבל יקח הרבה זמן עד שנראה אותו על האקרנים ובינתיים הבאזז סביב הראשון טרם התפוגג. שובר קופות של הקיץ כבר גרף כ-800 מיליון דולר בעולם ועובדה מדהימה זו ממצבת את גדות בליגה של הגדולים בהחלט (זה לא התבטא בשכר עדיין אבל היא כבר תרוויח הון בסרט הבא). אם היא יכולה להציל את העולם, היא בהחלט יכולה לשרוד תקרית טיקט קטנה.

גל גדות

גל גדות ופטי

גל גדות באירוע עם פטי

הנה הסרטון: 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה