תפתח את החדר אח שלי

והפעם בסדרת הישראלי המכוער - תקרית במלון באילת. שוב התנצלות קטנטונת ושוב הסבר מנומק להתנהגות הוולגרית. מי יודע, אולי החשש מהסרטון הויראלי הבא יעצור את האלימות

02/03/2015
ליאת עיני קבלו עדכונים מליאת
  • RSS

"אח שלי, תפתח את החדר. יא מניאק, אני אזיין אותך. תפתח תחדר יא בן זונה", זה הדיאלוג או יותר נכון המונולוג שהיה במלון באילת. הסיבה הרשמית למהומה בלובי קשורה לכך ששתי משפחות החליטו לחנות בחניית נכים. כשהתבקשו להזיז את הרכבים הם לא הסכימו ולכן החליט צוות המלון, בצדק רב, לנעול את החדרים שלהם. ברגע שהם לא קיבלו את מה שהם דרשו (קודם כל תפתח את החדר!) הם צעקו והרימו ידיים.

האמת היא שנמאס לדבר על הישראלי המכוער. אין מה להגיד על הוולגריות, האלימות וגסות הרוח. במקרה הזה הם עוכבו לחקירה, שוחררו אחרי כמה שעות והוצא נגדם צו הרחקה מהעיר ל-15 יום. כלומר לא קיבלו שום עונש או שום דבר שירתיע אותם מהתקיפה הבאה על הנציג שלא יעמוד דום כשהם ידרשו משהו.

בתגובה לפרסום הסרטון, אמר הנאשם לכתב ידיעות-אחרונות שהוא מצטער, אך באותה הנשימה הדגיש שחבל שלא צילמו את אשתו ההריונית מתחננת לפקיד הקבלה שיפתח לה את החדר. כלומר אנחנו לא היינו בסדר אבל זה רק בגלל שהוא לא היה בסדר. בדיוק כמו שהדייל היה אשם שלא מכר לנוסעת את השוקולד. ברור, הלקוח תמיד צודק והלקוח יקבל עכשיו את מה שהוא רוצה, ידבר איך שהוא רוצה ואם צריך גם ירים ידיים.

כמו כל גל שמגיע, עכשיו אנחנו בגל סרטוני האלימות של הישראלי המכוער. מי יודע אולי הערס הבא שיתלבט אם להרים את הקול או את היד על הנציג המנומס, לא יחשוב חלילה על דרך ארץ או נימוס אלמנטרי, אלא על הסרטון הויראלי שהוא הולך להיות השחקן הראשי. מי יודע, אולי זה ישפיע עליו.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה