תמונת התינוקת של קיילי ג'נר שברה שיא

ביונסה כבר לא מלכת הלייקים הבלתי מעורערת של אינסטגרם. תמונת התינוקת של קיילי ג'נר, סטורמי, גרפה יותר מ-14 מיליון לייקים והשאירה אבק לזמרת המפורסמת

08/02/2018
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

ביונסה, זוזי הצדה, יש מלכת לייקים חדשה בממלכת אינסטגרם. קשה להאמין אבל דווקא תמונת התינוקת של קיילי ג'נר, העונה לשם סטורמי ובסטר, הדיחה את תמונת ההריון של ביונסה (וגם את תמונת התאומים שהיא העלתה אחרי) מבחינת האנגייג'מנט. במילים אחרות, התמונה הראשונה של סטורמי גרפה מעל 14 מיליון לייקים בעוד תמונת ההריון של ביונסה קיבלה "רק" קצת מעל 10 מיליון ותמונת התאומים קיבל טיפה יותר מ-11 מיליון לייקים. מה זה אומר? שום דבר מסעיר מבחינת הקיום האנושי אבל בכל זאת, העניין מעורר תהיות.

לביונסה יש 111 מיליון עוקבים ולקיילי ג'נר 103 מיליון. סביר להניח שהרבה מהעוקבים של השתיים אמיתיים אבל קשה להאמין שאין להן עוקבים "נרכשים". בימינו לא חסרות חנויות לייקים ותוכנות להשגת עוקבים בכסף והון זה משהו שלא חסר לשתי הפרסונות. בעידן הנוכחי, כשהכל מקומבן וניתן למניפולציות, אסור להאמין למספרים ואי אפשר לדעת מה ג'נר או אנשים מטעמה עשו כדי להגיע לחשיפה הזאת.

התמונה הכי פופולארית באינסטגרם

סטורמי ג'נר אינסטה

 

בלי קשר, קצת מדכא לחשוב שקיילי ג'נר היא הדמות הכי פופולארית באינסטגרם. מה תרמה ג'נר לתודעה שלנו? מדובר בכוכבת ריאליטי-טראש שנולדה עם כפית זהב בפה שלא אמרה דבר אחד משמעותי בכל חייה. במקום להעצים נשים היא רק מראה איך כסף קונה בוטוקס וניתוחי פנים. ולחשוב שיש לה עדר מעריצים. מה שכן, ג'נר ג'וניור היא גם אימפריה מהלכת ובעלת מותג קוסמטיקה המוערך בשווי מיליארד דולר, אם לא יותר אבל צריך לזכור שהיא עצמה לא בנתה את העסק מכלום ומשפחתה היא עסק כלכלי רווחי.

התמונה של סטורמי הפכה למגה פופולארית גם בשל כך שג'נר הסתירה למשך 9 חודשים את העובדה שהיא בהריון מהראפר טראוויס סקוט. היא לא הגיבה לשום שאלה בעניין, ברחה מהפפראצי, הצטלמה בטריינינג ולמעשה, עשתה הכל כדי להתחמק מלהודות בכנות "אני בהריון". ג'נר בקושי העלתה תמונות אישיות ונדמה שהיא עשתה הכל כדי לבנות "ציפייה דרוכה" לרגע הזה. מעריציה הרבים, בחורים ובחורות צעירים שסוגדים לדמויות רדודות, חיכו בקוצר רוח לבשורה מכיוונה וברגע שהתמונה המיוחלת הגיעה הניוז שטף כל אתר בעולם. מלכת היח"צ, כבר אמרנו?

ביונסה. כבר לא מלכת הלייקים

ביונסה הזמרת אינסטגרם

ביונס הריון אינסטגרם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה