תמונת העוגה שגרמה לאינסטגרם להתנצל

הרשת החברתית הקפיאה את חשבון המשתמשת שהעלתה תמונה זו מהסיבה הכי הזויה שניתן להעלות על הדעת. אתן אולי רואות עוגה אבל אינסטגרם רואה משהו אחר. רמז: חלק מהגוף שלכן

06/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אחד המקרים הכי משעשעים ומקוממים קרו לא מזמן סביב עוגה תמימה. אישה בשם סו מוסלי העלתה לאינסטגרם תמונה של עוגה מסורתית ברוח חג הפסחא, אותה אפתה בתה ג'ני וגילתה שהקפיאו לה את החשבון ברשת החברתית. בהתחלה היא לא הבינה מה קרה ומה כבר עשתה ורק כאשר קיבלה מאינסטגרם את ההודעה שהיא "עברה על סעיפי התקנון", הפנימה האישה שהיא עוללה קצת יותר מהומה ממה שאי פעם יכולה הייתה לדמיין.

אז מה הייתה הבעיה עם העוגה? כלום, רק שהכדורים הקטנים והמתוקים נראו בעיני האלגוריתם של אינסטגרם כ"פיטמות" וזה, כידוע, משהו שאסור להראות ברשת החברתית הפופולארית. הרבה סיפורים כבר נחשפו סביב הצנזורה המקוממת של אינסטגרם בכל הנוגע לפיטמות וכוכבות כגון מיילי סיירוס, מדונה וריהאנה כבר הביעו את דעתן הנוקב בעניין וחשפו תמונות שלהן טופלס. מחאות רבות נולדו בעקבות העובדה שאין סיבה שפיטמה של אישה לא יכולה להיחשף אבל של גבר כן. אז כעת מתברר ש"פיטמות" של עוגות זה גם אסור!

עוגת אינסטגרם מי שחשפה ברשת את התקרית הביזארית היא פיונה, אחותה של ג'ני, אשר העלתה את המקרה הקומי-טרגי לרשת. האם והבנות ערערו על החלטת אינסטגרם והסבירו לרשת שאלה טעו. אינסטגרם השיבה להן כך: "החשבון שלך הוקפא בגלל שלא עקבת אחר ההוראות של אינסטגרם ולא נוכל להפעיל מחדש. אנחנו מקפיאים חשבונות שמעלים תמונות  עירום או מציגים מיניות בוטה".

פיונה הבהירה ל"מאשאבל" שבאינסטגרם כנראה מקבלים התראה אוטומטית על כל דבר שנראה להם כאיבר גוף חשוף. "אמא שלי הייתה ממש עצובה", סיפרה הבת, "כי היא איבדה את כל התמונות שלה ואת החשבון. היא האדם הכי טוב בעולם, רק מפרסמת תמונות של משפחתה, חופשות ואוכל ועל זה הם השעו אותה". עוגת אינסטגרם מהצד

בהתחלה פיונה סיפרה שהיא יצאה למשימה: להחזיר את החשבון של אימה אך לצערה, האתגר לא צלח בקלות. אתר "מאשאבל" החליט לסייע להן ופנו לרשת כדי להסדיר את העניין. משם התקבלה הודעה מאינסטגרם שהם יחקרו את המקרה ובהמשך יפנו לבעלת החשבון כאשר יהיה להם יותר מידע.

בסוף החשבון חזר לרשת בזכות הפנייה הזו. "עשינו טעות והחזרנו את החשבון, ברגע שחקרנו את המקרה. אנחנו מתנצלים בפני סול מוסלי על עוגמת הנפש". ונראה כי לפחות כעת יש סוף טוב. עד העוגה הבאה, כמובן.

ההודעה שקיבלה האם מאינסטגרם שהודיעה שהקפיאו את החשבון שלה:

הודעה אינסטגרם

הנה הציוץ של פיונה מוסלי, שתיארה איך חשבון אימה הוקפא בגלל התמונה: "צנזורה אוטומטית שהשתבשבה"

פיונה והעוגה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה