תמונות "לפני" ו"אחרי" ירידה במשקל

רייצ'ל גרהאם מעלה לרשת תמונות שלה מימים מלאים יותר לצד אלו שצולמו לאחר שהשילה מעצמה 40 קילוגרמים. היא לא מסתירה את עודפי העור שנותרו עליה וחושפת באומץ את התמודדותה עם מאבקיה

01/11/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

נשים בכל העולם חולקות משהו אחד במשותף שלא נעלם אף פעם: מאבק עם המשקל. בעולם בו בחורות כל הזמן מתנסות בדיאטות, סופרות קילוגרמים ומעלות תמונות של "לפני" ו"אחרי", זה לא מפתיע שנולדות כוכבות אינסטגרם בתחום של דימוי גוף. רייצ'ל גרהאם פתחה חשבון אינסטגרם ב-2015 על מנת לתעד את המסע שלה לעבר משקל היעד לאחר שהולידה שני ילדים. כאשה שנאבקה עם עודף משקל, היא רצתה להעניק לעוקביה הצצה להתמודדות המורכבת שלה עם גופה.

גרהאם השילה מעצמה 40 קילוגרמים ואין לה בעיה להודות בכך בחשבון האינסטגרם LosingGravity. הכנות שלה כבשה את הרשת והיא גם העלתה לתודעה את ההתמודדות של אנשים עם עודפי עור, לאחר הדיאטה. בניגוד לנשים רבות, שמסתירות את הפגמים, היא בחרה לחשוף את העור הרב שנותר מהימים ההם בפני מעריציה, שעודדו אותה ופירגנו לה על האותנטיות שלה. זה בכל זאת נדיר ואמיץ, בחברה המקדשת רזון, לראות אשה שמראה לכולם את הימים הפחות אהובים עליה בלי בעיה.

בחורה לפני ואחרי

"אשקר אם אגיד שעודפי העור שלי לא תרם לחוסר הביטחון שלי", סיפרה גרהאם, "אני לא מוכנה יותר שהטוא יגדיר אותי. זה לא עוצר אותי, כמו שמשקל העודף שלי עשה בעבר. הבטן הזו החזיקה שני בנים יפים ועברה עלייה וירידה במשקל. האם גם לכן יהיה עור עודף אחרי שתורידו במשקל? איני יכולה לענות לכן על זה, כל גוף עובד אחרת. אני מתכוונת לעשות ניתוח יום אחד אבל בינתיים אני עובדת על אהבה עצמית".

קצת אהבה עצמית באמת לא תזיק לאף אחת.

בחורה לפני ואחרי דיאטה

 

בחורה לפני ואחרי דיאטה

 

צילום: אינסטגרם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה