תמונות ''לפני'' ו'אחרי'' ויתור על לחם

קריסטינה גואיס נהגה לטרוף פחמימות באבל כשהיא ויתרה על לחם נשרו ממנה הקילוגרמים. תמונות ה"לפני" ו"אחרי" שלה הפכו ויראליות ברשת ולדבריה, ההבדל ביניהן הוא 100 קילו

05/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

הרשת מלאה בתמונות "לפני" ו"אחרי" דיאטה ואיכשהו, ן תמיד מצליחות לרתק נשים. הבחורה האחרונה, שהצליחה לרגש גולשות, היא קריסטינה גואיס שמספרת איך היא תמיד הייתה "נערה שמנה בבית הספר" באריזונה. כאשר היא התקבלה ללימודים בלונג איילנד, ניו יורק, היא החליטה שעליה לעשות שינוי בחייה.

גואיס, 25 איבדה חברה קרובה, שתמיד עוררה בה השראה בכל הנוגע לירידה במשקל, והטרגדיה גרמה לה לרצות לעבור שינוי פנימי וחיצוני עמוק. המעבר ללימודים במקום חדש רק דירבנו אותה יותר. הבחורה הפנימה שדלת נפתחה בפניה, והיא תוכל להרגיש טוב עם עצמה אם רק תתפוס את עצמה בשתי ידיים. "אוכל ללכת ללימודים ולפגוש אנשים שמעולם לא ראו אותי ולהיות מי שארצה להיות".

קריסטינה גואיס

גואיס הבינה שהיא תוכל להשיל משקל רב מבלי לוותר על כל מה שהיא אוהבת בחיים. "הרגשתי שהיי, אני עדיין יכולה לאכול גבינה!". הדיאטה שלה דרשה ממנה הגבלה בכל מה שקשור לפחמימות. "חשבתי שלא אוכל לוותר בחיים על לחם אבל אז קראתי על כל מה שאפשר לאכול במקום זה". העובדה שהיא הייתה יכולה לאכול חלבונים עודדה אותה.

"פעם אכלתי פחמימות כל היום - אם זה דגנים, נאצ'וס, כריך בצהריים ופיצה ופסטה בערב". היא בקושי אכלה ירקות. "לחם היה אהבת חיי", חשפה. "פשוט אכלתי כאוות נפשי, ללא פרופורציות". לדבריה, היא השילה מעצמה כ-100 קילוגרמים.

כיום היא תאכל לארוחת ערב תרד ועוף, בליח לוותר על חמאה. "זה היה שינוי רציני כי פעם הייתי אוכלת פסטה ועוד פסטה בצד". ברגע שהיא החלה להוריד במשקל, היא קיבלה מוטיבציה להמשיך, למרות הגעגועים לפחמימות. "לראות תוצאות מידיות עזר לי מאוד", היא מספרת. "איבדתי הרבה בשבועיים הראשונים והפכתי את הרגלי האכילה שלי לקבועים. כעת זה ירגיש מוזר לא להתעמל או לחשוב  על פחמימות".

קריסטינה גואיס פנים

קריסטינה לפני ואחרי

קריסטינה מפוצלת

 צילום: מחשבון האינסטגרם של קריסטינה

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה