תחזית אסטרולוגית שנתית לבית

איזה סגנון מאפיין את בני מזל טלה, מה השינוי שהאריה חייב לבצע בביתו ובמה הקשת יתחדש השנה? הורוסקופ שנתי

30/12/2016
אתר בניין ודיור קבלו עדכונים מבניין ודיור
  • בדואר
  • RSS

מאת: מירי עוז, אסטרולוגית התפתחותית, אתר בניין ודיור

טלה

כבני מזל האש הראשון, אתם נמשכים לצבעי האש - אדום, כתום, צהוב ושחור.

סגנונכם הוא מינימליסטי בדגש על מרחב כדי לאפשר לכם את הצורך בתחושת החופש. פינות ישיבה עשויות מבדים רכים, אך הניקל ישלוט בפרזול ולא העץ.

השנה אתם בסימן ארגון הבית מחדש, יופיטר בבית המגורים שלכם עשוי להביא לא רק שמחות והתרחבות מצד בני הדור צעיר אלא רכישות הקשורות לאחסון, כמו מזווה מקרר וארונות.

סלון בצבעי האש  (עיצוב פנים: אסתי נחמיאס, צילום: סטודיו שתיים)


שור

כבני מזל האדמה הראשון, אתם נמשכים לצבעי האדמה - חום, בז', חרדל וירוק זית.

סגנונכם הוא רומנטי, עם דגש על פרטי אומנות, מרכז מוזיקה, עציצים בכל פינה, ומטבח גדול ומתוכנן להפליא. פינות ישיבה עשויות מבדי קטיפה רכים והחומר השולט יהיה עץ מלא.

השנה אתם בסימן של הרחבת מעגל החברים, יופיטר בבית החמישי עשוי להביא לחייכם השנה מפגשים רבים בסלון ביתכם, ולפיכך יהפוך חדר האורחים למוקד השיפורים והקניות.

סלון בצבעי חום בז' עם נגיעת חרדל (צילום: אביטל ולץ, עיצוב פנים: גלית וטורי)


תאומים

כבני מזל האוויר הראשון, אתם נמשכים לצבעי התכלת האפור והבננה.

סגנונכם חדיש ומודרני. את מבוקשכם תמצאו בירידים ובתערוכות. בחדר האורחים תעדיפו שולחן זכוכית עגול בעיצוב מודרני כדי לארח את החברים בשיחות ומפגשים וממול ספרייה לשכן בה את הספרים האהובים עליכם. אביזרי נוי זוגיים יקשטו כמובן את רחבי בבית.

השנה אתם בסימן של עבודה יתרה, יופיטר בבית העבודה עשוי להביא לחייכם צורך בארגון פינת עבודה נוחה להתחדש בשולחן ספרייה, מחשב חדש. למי שאין באפשרותו לפנות חדר, קיר חוצץ מגבס ויצירת נישה בתוך סלון יכולים להיות פתרון לבית קטן.

סלון אפור עם נגיעות של תכלת (צילום: טטיאנה פאוטוב, עיצוב: גלי צוק ולימור לריאה)


סרטן

כבני מזל המים הראשון, אתם נמשכים לצבעי מים הרדודים והסלעיים - כחול אפור, כחול רויאל, אפור אבן וחום.

סגנונכם נטורליסטי עם דגש על אלמנטים טבעיים וקווים נקיים. בחדר האורחים תעדיפו סגנון עתיק, תמונות משפחה על הקירות ועל המזנון. שטיחים ווילונות יגרמו לכם להרגיש נעים ובטוח בבית.

השנה אתם בסימן של שותפות וצמצום השטחים הפרטיים בבית. יופיטר בבית הזוגיות עשוי להביא לחייכם צורך בארגון חדר השינה וזאת על מנת להכיל את הצרכים החדשים של שותפיכם. מזרון חדש, שידות צד חדשות, ארונית מגירות לחפצי בן הזוג, הם צו השנה.

סלון בצבעים חומים עם נגיעות של כחול ואפור (צילום: שי אפשטיין, עיצוב פנים: דרורית גוטפריד)


אריה

כבני מזל האש השני, אתם נמשכים לגווני זהב, כתום, אדום.

סגנונכם תואם את העיצוב הבארוקי, עומס קישוטים, תיאטרליות דביקה, דינמיות ופאר עם נגיעות יוקרה ומלכותיות. אביזרי נוי מוזהבים ונוצצים עם נופך דרמטי, עם משיכה למותגי יוקרה. בחדר האורחים תעדיפו חימום של אש בוערת (הסקת עצים או גז) מאשר חימום אוויר.

השנה אתם בסימן של תשוקות ואינטימיות, יופיטר בבית האיחוד והמיזוג הפיזי והנפשי עשוי להביא לחייכם צורך בארגון חדר השינה שלכם. יתאים לכם להוסיף כורסאות מהודרות, שולחן ברזל יצוק, פמוטים ושנדלירים מעוטרים, פריטים השואבים את השראתם מבתי המלוכה והסרטים הקלאסיים העתיקים.

נגיעות כתומות בסלון (אדריכלית ויולט דלאל, צילום: רז רוגובסקי)


מאזניים

כבני מזל אוויר השני אתם נמשכים לצבעי הפסטל הרכים - ירוק בהיר, תכלת ואף ורוד.

סגנונכם הוא את חדר האורחים שלכם תעדיפו לעצב בסגנון מודרני עם איזון בין כמות הפריטים למרחב של החדר. הקווים חייבים להיות מינימליסטיים, פינות ישיבה מעץ מלא וקירות באבן. ספרים מעטרים את חדר האורחים - ספרי קדושה פילוסופיה וספרות מקצועית.

השנה אתם בסימן של הרחבת המעגל החיצוני שלכם, יופיטר בבית התשיעי שלכם עשוי להביא לחייכם רצון לשפץ את הכניסה לבית, החצר או עליית גג. בכניסה לבית כדאי לחשוב על החיפוי של הקירות החיצוניים, תיבת דואר מעוצבת לחצר, חנייה חדשה, והכנסת שינויים פונקציונאליים בבוידעם.

סלון בצבעי פסטל (צילום: מיכל כהן - הצלמים, עיצוב פנים: גלי שגב)


עקרב

כבני מזל המים השני, אתם נמשכים לצבעים עזים כמו כחול רויאל ,ירוק כהה, חום מהגוני ובורדו.

סגנונכם קלאסי עם נגיעות של חדשנות, מערכת ישיבה מעור איטלקי, וילונות בסלון ובחדרים בשכבות בד, אחת אטומה לשעות היום והשנייה דקה לשעות הלילה. שחזור, חידוש או העתקה של יצירות אמנות מפורסמות בידי אמנים צעירים, יוביל אתכם לקשט את חדר האורחים בפסלי ברונזה ואבן, ואפילו ציורי קיר בידיי אומן צעיר בהחלט יכול לרתק אתכם.

השנה אתם בסימן של יציאה מהטריטוריה הקטנה והפרטית, יופיטר בבית העשירי שלכם עשוי להביא לביתכם אדם ממשפחתכם למגורים משותפים. אם בבית היה עד כה "חדר בלאגן" יהיה עליכם השנה לעשות סדר ולארגן אותו מחדש. פריטים שימושיים שיכולים להתאים שם הם מיטה ארון שידה.

הירוק שולט בסלון


קשת

כבני מזל האוויר השני, אתם נמשכים לצבעי פסטל רכים וצבעים עם נגיעות של לבן.

סגנונכם הוא מודרני ועכשווי, עם אוסף של פינות בעלי אופי שונה. חדר האורחים חייב להכיל ספרייה גדולה, אוסף מרשים של חפצי מזכרת מהמסעות הרבים שלכם בעולם. אינכם זקוקים להוד והדר בביתכם, אלא לנוחות והרבה חללים ריקים שמהווים תחושת מרחב גדולה.

השנה אתם בסימן של חיפוש אחר אמת חדשה עבורכם, יופיטר בבית האחד עשר עשוי להביא אל ביתכם צורך בהתחדשות במוצרי חשמל. הקיים יראה כלא מתאים או ישן. זוהי שנה של מערכות קולנוע ביתית גדולה, מסכי תלת מימד, מזגנים חדשים וכולי. הקידמה והחדשנות תיכנס לביתכם.

פסטל ולבן בסלון (צילום: שחר אהרוני, עיצוב פנים: איריס מרקו)


בתולה

כבני מזל האדמה השני, אתם נמשכים לצבעי החיטה הזהובה, צבעי החום הבהירים, הבז' החרדל והשמנת.

סגנונכם צנוע, עיצוב פונקציונלי בדגש על סדר וארגון בכל פינה. בחדר האורחים תעדיפו את המראה הצעיר והמודרני עם נגיעות של יוקרה. פינות ישיבה נוחות ואיכותיות, עם העדפה לריפוד מעור רך ודק.

השנה אתם בסימן של הרחבת אופקים ומסעות רחוקים, יופיטר בבית האחד עשר לנשארים בארץ יעודד הכנסת העולם הגדול היישר לתוך חדר האורחים באמצעות טכנולוגיה חדשנית. זוהי שנה של מערכות קולנוע ביתית גדולה, מסכי תלת מימד, מקררים חדשים בעיצוב מודרני וכולי. הקידמה והחדשנות תיכנס לביתכם.

בז' וחרדל בסלון (צילום: אביעד בר נס, תכנון החלל: אדריכליות רחל צירין ויעל שחר)


גדי

כבני מזל האדמה השלישי, אתם נמשכים לצבעים כהים של עץ אגוז ואלון.

סגנונכם הוא קפדני ונוקשה -  משענות גבוהות במערכות הישיבה עם משענות ידיים ארוכות , ריפוד עור שמאופיין במראה עבה או בעל מראה משומש. צורת חימום הבית האהובה עליכם היא האש הטבעית - קמינים ואח בפרזול ברזל מגולוון ללא זכוכית מגן, אלא אש גלויה וחמה. דברי האומנות או הקישוטים האהובים עליכם הם פמוטים ארוכים לנרות, אהילים למנורות צד ועציצים קטנים מסוג קקטוס.

השנה אתם בסימן של שותפות וצמצום השטחים הפרטיים בבית. יופיטר בבית הזוגיות עשוי להביא לחייכם צורך בארגון חדר השינה וזאת על מנת להכיל את הצרכים החדשים של שותפיכם. מזרון חדש, שידות צד חדשות, ארונית מגירות לחפצי בן הזוג הם צו השנה.

קמין בסלון (צילום: מושיק כהן, תכנון: הלל אדריכלות)


דלי

כבני מזל אוויר האחרון, אתם נמשכים לצבעים המתכתיים ובעיקר  לצבע תכלת.

סגנונכם מתאפיין בעושר טכנולוגי ועדכני, אתם אוהבים פטנטים שמופעלים על ידי כפתורים מוסתרים בבית. הפריט הדומיננטי בחדר האורחים שלכם הוא מסך ענק עם רמקולים גדולים ואיכותיים שמעניקים לכם חווית קולנוע בתוך ביתכם. בבית שלכם ניתן למצוא אהילים בסגנון פוסט מודרני פונקציונלי, קטנים ומתכתייים  ונורות בעיקר פלורסנט או לד.

השנה אתם בסימן של שינויים אישיים, בביתכם זה עשוי לבוא לידי ביטוי בדגש על מבואת הבית, הן מבחוץ והן מפנים. ריצוף מרפסת כניסה, הוספת מעקות או פרגולה, החלפת השולחן  והמראה בכניסה לבית. יופיטר בבית העבודה עשוי להביא לחייכם צורך בארגון פינת עבודה נוחה. זה הזמן להתחדש בשולחן, ספרייה, מחשב חדש. למי שאין באפשרותו לפנות חדר, קיר חוצץ מגבס ויצירת נישה בתוך סלון, יכול להיות פתרון מתאים.

ממש כמו בקולנוע (צילום: שי אפשטיין, תכנון: דנה כהן-וישקין אדריכלים)


דגים

כבני מזל דגים האחרון, אתם נמשכים לצבעי מים בהירים כגון תכלת וכחול עם הרבה אלמנטים לבנים.

סגנונכם הוא בלי מוחלט - אתם מתקשים להגיע לסגנון אחיד. מצד אחד נמשכים לסגנון רומנטי רך עם ריבוי בדים וחפצי נוי בהשראת תקופת הרנסנס, ומצד שני אינכם אדישים לסגנון המודרני-מינימליסטי. חדר האורחים שלכם עשוי להראות עמוס באלמנטים וחלקי ריהוט שנאספו עם השנים ללא שייכות או התאמה ביניהם. חפצי הנוי האהובים עליכם הם פסלי חיות ודמויות מחומרים שונים, תמונות שלכם ושל בני משפחה מתקופות חיים ואירועים שונים.

השנה אתם בסימן של הרחבת מעגל החברים, יופיטר בבית החמישי עשוי להביא לחייכם השנה מפגשים רבים בסלון ביתכם, ולפיכך יהפוך חדר האורחים למוקד השיפורים והקניות.

סגנון רומנטי בחדר השינה (עיצוב פנים: מיטל זיו, צילום: יח"צ)

.

עוד בספיישל ראש השנה:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה