שנת יופי: 3 סיבות למרוח קרם לילה

תהליכים רבים מתרחשים בעור בשעות הלילה, ולמרות שאנחנו ישנות אנחנו יכולות לתרום להם. הנה חמשת הדברים שאתן חייבות לדעת על קרם לילה

14/06/2016
נופית לוי-איתן קבלו עדכונים מנופית
  • RSS

לא כולם בעולם עובדים ביום, כמונו. יש כאלה שעובדים בלילה: מע"צ, רופאים מתמחים, די.ג'ייז והתמיכה הטכנית של ספק האינטרנט שלך. אבל לא רק הם: אנחנו ישנות והעור שלנו עובד במרץ כדי לשקם את כל הנזקים שנוצרו במשך היום. הכי "אני לא עובדת; עובדים בשבילי".

 צילום: שאטרסטוק

ובכל זאת, המון תהליכים מתרחשים בעור בשעות הלילה, ודווקא כשאנחנו ישנות אנחנו יכולות לעזור לעור שלנו להיות בריא ומטופח יותר.

הנה 3 סיבות חשובות למרוח קרם לילה:

1. קרם לילה אמנם מעט יותר שמנוני ו"כבד" מקרם שנועד ליום, אולם דווקא בגלל זה הוא חודר עמוק יותר ועובד קשה יותר כדי שכשתקומי תיראי מעולה. קרמים ללילה ניחנו בכושר היספגות משמעותי שמאפשר להם לבנות מחדש את התאים שניזוקו ולהאט את קצב הזדקנות העור.

.2. הכל עניין של טיימינג - קרם לילה אפקטיבי יותר מקרם יום מכמה סיבות חשובות: ראשית, בלילה חילוף החומרים שלנו מהיר יותר מאשר ביום. זה אמנם פחות מועיל אם את מעוניינת לאכול מגנום שוקולד לבן באמצע הלילה, אבל מצוין לעור הפנים שלך. התאים מתחלקים ונבנים מהר יותר, כך שהעור שלך יפיק תועלת של ממש מקרם לילה איכותי.

צילום: שאטרסטוק

 3. טיפוח משמעותי לאורך כל הלילה - קרם הלילה נשאר על הפנים כל הלילה כך שזמן הפעולה שלו ארוך משמעותית מקרם יום ולא פחות חשוב, אנחנו ישנות את שנת היופי במיטתנו כך שבשונה משעות היום אנחנו לא חשופות למפגעים כמו קרינת שמש ונזקי מזג האוויר. אם זה לא מספיק, אנחנו רגועות, שרירי הפנים שלנו רגועים אף הם מה שמאפשר לעור לקלוט באופן אופטימלי את כל הדברים הטובים שקרם הלילה מעניק לו.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך