שננו את זה: No More Diets - השיטה שתשנה לכן את העולם

המפתח שגיליתי נמצא אצלי, אבל יש לי אינסוף מפתחות לחלק לכולכן. קבלו הזמנה אישית להיות חלק מהנבחרת של סלונה ושלי שתצא לדרך אחרי פסח, ותיקח אתכן אל החיים החדשים שלכן

26/03/2018
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

<<<לקבלת פרטים נוספים ולהרשמה לחצי ממש כאן>>>
דיתי נו מור דיאטס כתבה. צילום פרטי

עד לפני 7 שנים הייתי מסתכלת על הכותרת הזאת וצוחקת בפה מלא או פולטת הערה צינית

לרזות בלי דיאטה? נו באמת. אין דבר כזה.

היום אני יודעת שאני מחזיקה אצלי ביד את מפתח הקסמים ל"איך עושים את זה".  גיליתי איך אנחנו מפסיקות לעשות דיאטה ויורדות במשקל פעם אחת ולתמיד. איך אנחנו מרגישות טוב  בתוך הגוף שלנו בגוף ולא פחות חשוב מזה - בראש.

בנוסף, בשיטה שפיתחתי, על הדרך אנחנו מקבלות כל מיני מתנות ופרסים נהדרים כמו ללמוד לאהוב אותנו באמת. תארו לכן, להסתכל במראה, להתבונן, ולהבחין כמה אני נהדרת, מהממת, קורנת, מחייכת.

וכל זה? בזכות השיטה שלי

המפתח שגיליתי נמצא אצלי, אבל יש לי אינסוף מפתחות לחלק לכולכן. כל מי שקוראת אותי עכשיו ומתמודדת עם סוגיית האוכל בחייה, כל מי ש"מכורה ל" (שוקולד, בצקים, נשנושים), כל מי שאוכלת כשרע לה, כשעצוב לה, כשקשה לה. כל מי שמכירה מקרוב את המונח “מחר מתחילה דיאטה”. או בקיצור - “ממחר".

עידית תמיר - נו מור דיאטס. צילום: דנה בן ארי אביב

<<<לקבלת פרטים נוספים ולהרשמה לחצי ממש כאן>>>

יודעות על מה אני מדברת?

אבל רגע לפני שאתן מתמסרות ועומדות בתור לקבל ממני את המפתח שלכן, אני רוצה לספר לכם בכמה מילים את הסיפור שלי ואיך זה התחיל:

היה הייתה פעם ילדה שמנמנה, חמודה, עם פנים עגולים וירכיים מלאות. מהאלה שהדודות צובטות בלחי ויש מאיפה לתפוס. סופגנייה. זאת הייתי אני.

עידית תמיר - נו מור דיאטס. צילום פרטי

הפעם הראשונה בה הבנתי שאני שוקלת באמת מעל הממוצע זכורה לי כאילו שזה היה אתמול. הייתי בכיתה ג’. אחות בית הספר ערכה “מבצע שקילה” לכל הכיתה. הבנות יצאו אחת אחת מחדר האחות ודיווחו על משקל של 24 ק”ג , 28 ק”ג , 30 ק"ג. אני יצאתי מהחדר והמשקל שלי הראה את המספר 50 (!) קילוגרמים . אז הבנתי את הפער. אני שמנה

לא עשיתי עם זה כלום. המשכתי לאכול. מתוקים, לחם, בורקסים, עוגות, גלידות, ובין לבין גם סתם אוכל טעים, והרבה.

כשהייתי בת 16 נעמדתי שוב על המשקל בחדר השינה של הורי. המשקל הראה אז את המספר 100 קילו.

ירדתי מהמשקל. עליתי עליו שוב, ירדתי, עליתי, עד שהבנתי שזאת לא טעות. הנערה שמביטה אלי מהראי זו אני ורצוי וכדאי שאעשה משהו על מנת להיפטר מהדמות הזאת.

עידית תמיר - נו מור דיאטס. צילום פרטי

מאותו יום ועד שגיליתי את "No More Diets" הייתי בעצמי כל הזמן בדיאטה. שלושים שנה של התעסקות אינסופית באוכל. לא הייתה דיאטה שלא ניסיתי. אין דיאטן שמכבד את עצמו שלא זכה לשקול אותי, למדוד לי את אחוזי השומן ולהתאים לי תפריט שמתאים, בול בשבילי. אין ספר פלא שלא נמצא אצלי בספריה, אין כדורים שלא ניסיתי. דיקור סיני. שיאצו. היפנוזה. כל האמצעים היו תמיד כשרים בדרך למראה הנחשק של ה”גבעול” שרציתי להיות.

עידית תמיר - נו מור דיאטס. צילום: אביטל אנגל

גילוי נאות: הגובה שלי הוא 1.78 ואלוהים חנן אותי במבנה גוף גדול. גם כשירדתי במשקל ורזיתי נראיתי תמיד גדולה ומרשימה. אף פעם לא הרגשתי, גם כשהגעתי למשקל הגבעולי, שאני “רזה” או חלילה “יפה” ו“נראית מעולה”, כי כשהבטתי במראה תמיד ראיתי את אותה שמנה במשקל של 100 קילוגרמים שהסתכלה עלי מבועתת  מהמראה בחדר של הורי.

ואז יום אחד זה קרה,  מבחינתי חיי השתנו לנצח. גיליתי את הנוסחא שאני מסכמת בשלוש מילים: Eat-Run-Love

אני רוצה להזמין אתכן להיות חלק מהנבחרת של סלונה ושלי שתצא לדרך אחרי פסח, ותיקח אתכן אל החיים החדשים שלכן בהן אתן לא עושות דיאטה, לא נשקלות, לא סופרות קלוריות ואין עליכן יותר עודף משקל.

<<<לקבלת פרטים נוספים ולהרשמה לחצי ממש כאן>>>

דיתי תמיר נו מור דיאטס. צילום: נתלי תמיר

אז איך זה קורה?

אנחנו נפגשות אחת לשבוע במשך 12 שבועות לתהליך שבו אני מלמדת אתכן:

  • איך מפרידים אוכל מרגש
  • איך אנחנו מתחילות לאכול נכון
  • מה אנחנו אוכלות, מתי ובעיקר איך
  • נלמד להקשיב פנימה, לזהות את ההבדל בין הרגשות לבין תחושת הרעב והחסר
  • נגלה את הילדה הקטנה שבתוכנו, נזכר ברגע בו נוצר העיוות לגבי הדימוי העצמי שלנו ונרפא אותונבין מה מקדם אותנו לעומת מה שחוסם ותוקע

יחד נעבור תהליך מעצים שיגדיל לכן את הנפש ויקלף מכן את עודף המשקל.

המפגשים השבועיים ימשכו 3 שעות:

45 דקות של האצת דופק בפארק ובעוד הלב עדיין הולם ודופק נקיים את מפגש קבוצתי בו יתחולל המהפך והשינוי הרגשי אצל כל אחת מכן.

מילה שלי.

<<<לקבלת פרטים נוספים ולהרשמה לחצי ממש כאן>>>
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה