שמחה לצד עצב: הפרמיירה של אבי נשר

הפרמיירה החגיגית לסרטו החדש של אבי נשר, "סיפור אחר", התקיימה בהשתתפות שחקנים רבים שעבדו עם הבמאי לאורך השנים, שבאו לתת כבוד ליוצר. רק אדם אחד היה חסר: ארי נשר ז"ל

22/10/2018
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

בחג סוכות האחרון בנו של הבמאי אבי נשר, ארי, נהרג בתאונת דרכים קשה כאשר רכב עם חכרו על אופניים חשמליים. מדינה שלמה מחתה דמעה והתאבלה עם משפחתו המרוסקת. אי אפשר באמת להשלים עם מותו של נער צעיר, שהספיק לחגוג יום הולדת 17 לפני שעצם את עיניו לעד. הורה לא אמור לקבור את ילדו ואין באמת דרך לנחם את משפחת נשר.

למרות הכאב הבלתי נתפש, החיים ממשיכים ואמש התקיימה בסינמה סיטי גלילות, הפרמיירה החגיגית לסרטו האחרון של נשר, "סיפור פשוט" בהשתתפות כוכבי סרטיו לאורך השנים ("סוף העולם שמאלה", "פעם הייתי", "פלאות", "החטאים" ו"סיפור אחר"), נטע גרטי, יובל שרף, תום אבני, מיה דגן, ג'וי ריגר נתן גושן יובל סגל, מעין בלום ואביגיל הררי.

אבי נשר, ג'וי ריגר ומאיה דגן צילום רפי דלויה

לצד הכוכבים שעבדו עם נשר לאורך השנים, השתתפו מיטב אנשי תעשיית הבידור והקולנוע שהגיעו לפרגן, ביניהם אורי פפר ויעל גולדמן, עדי אשכנזי, נטע גרטי, מולי שגב ושפרה קורנפלד, אבי ניר, שלי גפני, מוטי רייף, יזהר אשדות ואלונה קמחי. בסיום ההקרנה הוסיפו "השחקנים של אבי" להחליף חיבוקים חמים ומיד לאחר ההקרנה והתודות, נשר הזמין את גושן לבמה, שם הופיע עם שני שירים מקוריים מתוך הסרט, לקול תשואות הקהל.

אבי נשר, איריס ותום צילום רפי דלויה

בניגוד לשנים קודמות, בהן הצטלמה משפחת נשר בהרכב מלא בפרמיירות שקידמו את סרטיו, באירוע האחרון בלט בחסרונו הבן הצעיר, ארי נשר ז"ל. הפרמיירה הייתה עצובה ושמחה כאחד ואבי, איריס ותום קיבלו את הנוכחים בהקרנה בחיבוקים חמים. אבי אף עלה לבמה, הודה לכל הנוכחים והמחזקים ובמיוחד לשחקני הסרט.

מולי שגב ושפרה קורנפלד צילום רפי דלויה

"סיפור אחר" מביא את סיפורה של צעירה חילונית (ריגר) שמחליטה לעזוב את הבית ולהתארס למוזיקאי הולל (גושן) שחזר לאחרונה בתשובה. החלטה מביאה את הוריה הגרושים (סגל ודגן) ואת סבה הפסיכולוג (גבאי) להניח למשקעי העבר ולחבור זה לזה כדי לנסות ולחבר בנישואין שבדרך. רק שבמלחמה, כמו במלחמה, רבות ההפעות והתפניות, והדרמה הקומית שהולכת ונפרשת מאפשרת בחינה מחודשת של הקשר הרגשי המרכזי בחוויה האנושית: המשפחה.

נטע גרטי צילום רפי דלויה

יעל גולדמן ואורי פפר צילום רפי דלויה

מאיה דגן ובעלה צילום רפי דלויה

יזהר אשדות ואלונה קמחי צילום רפי דלויה

יובל שרף צילום רפי דלויה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה