של מי הנעליים האלו?

זוג נעליים שמשווק על ידי רשת סקופ כדגם בעיצובה של הסטייליסטית ליאת אשורי הוצג לפני ימים ספורים כחלק מהקולקציה של קליגולה. מי באמת עומד מאחורי העיצוב?

03/04/2016
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • בדואר
  • RSS

הבוקר נערכה מסיבת עיתונאים לכבוד השקת קולקציית הקפסולה שעיצבה הסטייליסטית ליאת אשורי לסקופ. הקולקציה כוללת 6 דגמים שחורים - 4 זוגות של סנדלי עקב, נעלי אוספורד וסנדלים שטוחים.

טווח מחירים שנמסר מהיח"צ -100-150 שקל, עדכון ממי שביקרה בחנות בפועל - הנעליים נמכרות ב-250-300 שקל במבצע 1+1.

SCOOP3416

על עבודת העיצוב אשורי סיפרה: "במסגרת העבודה אני פוגשת במגוון נשים רבות. במהלך שהותי עימן אני נקשרת, מתחברת, מכירה אותן ומגלה כמה הן חזקות, עמוקות ומלאות השראה וחיות. המגוון הרב אליו אני נחשפת, מוכיח כמה שונה ומיוחדת כל אחת בסגנונה האישי, במפעל חייה ובאישיות. דבר אחד משותף לכולנו: תמיד נרצה להיראות במיטבנו. הנשים בחיי מפרות אותי ומעניקות לי השראה, בזכותן הצלחתי לגלם את הטיפים כך שבכל נעל שילבתי את הטענות והשבחים מהניסיון איתן- וכמובן בנגיעה עם הסטייל שלי".

מה שמשך את תשומת ליבנו יותר מכל דבר אחר, היה דגם אחד שנראה לנו מוכר - סנדלי עקב עם חיתוכי לייזר וחוט קשירה (249.90 שקל, במבצע 1+1). אותו דגם בדיוק הופיע בקולקציית הקיץ של קליגולה שהוצגה לנו רק לפני ימים ספורים (במחיר של  269 שקל).

Pictures3SCOOPמימין: סקופ בעיצוב ליאת אשורי, מחיר: 249.90 שקל, משמאל: קליגולה, מחיר: 269 שקל

זה לא סוד שרשתות רבות מייבאות חלק ניכר מדגמי הנעליים שלהן לאחר שבחרו אותם מבעוד מועד בתערוכות נעליים המוניות בחו"ל (בעיקר בסין). לפעמים הן ישנו את סוג האבזם או יוסיפו רצועה, אבל לא נדיר לראות דגמים זהים ברשתות העממיות בארץ כשרק שם המותג המוטבע עליהם שונה.

הפעם המקרה שונה כיוון שסקופ מציגים את הנעל ככזו שעוצבה על ידי ליאת אשורי ואם אכן כך הדבר והיא הוצגה לראשונה היום, איך היא מצאה את דרכה לקולקציה של קליגולה שנחשפה לפני מספר ימים?

ביקשנו את תגובת 2 החברות -

תגובת דוברת סקופ: "ליאת אשורי עיצבה נעל זו וכל נעל שנראית כך זה העתק"

מרשת קליגולה נמסר בתגובה: "קולקציית קיץ 2016 של קליגולה מורכבת מדגמים המעוצבים ע"י מעצבי המותג ומדגמים המיובאים מחו"ל. במקרה זה, הדגם יובא מחו"ל."

אז מי אומרת את האמת ומי לא? כנראה שלא נקבל תשובה ברורה. אתן מוזמנות לעשות את הבחירה.

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה