שלומית מלכה בקמפיין למותג צרפתי

הדוגמנית המצליחה, שנסעה ללוס אנג'לס עם בעלה יהודה לוי, קטפה קמפיין למותג אופנה שיקי שהולם אותה במיוחד

06/02/2018
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

החיים בלוס אנג'לס מחייכים אל הדוגמנית שלומית מלכה, שרק עברה עם יהודה לוי, להתגורר בעיר המלאכים למספר חודשים וכבר קוטפת קמפיין חדש ונוטף שיק. מלכה (שבארץ מכהנת כפרזנטוריתשל רשת פוקס), הצטלמה לקמפיין עבור מותג האופנה הצרפתי ba&sh paris, בו היא נראית מפזרת סטייל נונשאלנטי וטבעי שהולם אותה מאוד. בתמונות, שהעלה המותג לחשבון האינסטגרם שלו, מלכה צולמה מטיילת ברחובות מיאמי בלוק נטול מאמץ ונראית כאילו ירדה למכולת בשדרות רוטשילד.

בתיאור סרטון הקמפיין שעלה אתמול ליוטיוב מתוארת שלומית כמוזה של המותג וכמי שמייצגת את רוח החופש וההעצמה הנשית שהם מבקשים להעביר בבגדים.

עבור מלכה, אין זה הקמפיין הבינלאומי הראשון והיא כבר הצטלמה עבור מעצבים מובילים כגון ראלף לורן ואזדין אליה ולוהקה כפרזנטורית לבושם החדש של רוברטו קוואלי. לא ברור עד כמה הקריירה של מלכה תושפע מכך שהיא נמצאת עכשיו באל.איי אבל סביר להניח שהיא תיפגש עם הרבה אושיות משפיעות בתחום ותוכל להשתלב בתעשיית האופנה והיופי באופן קל יותר.

בחו"ל אוהבים את המראה האקזוטי והנגיש של מלכה, שלא מאיימת על נשים עם חיוכה הרחב ומתאימה מאוד למותגים מסחריים. בזמן שמלכה מצטלמת למותגי אופנה, יהודה לוי מצטלם לעונה השנייה של הסדרה המצליחה "איש חשוב מאוד", בה לוי גילם את עצמו במובנים רבים. בעונה המצולמת הוא מנסה את מזלו בהוליווד.

לאחרונה התראיין לוי, כשנשאל אם הוא חולם על הצלחה בחו"ל וענה שממש לא. הוא הודה שבעבר היה עונה אחרת וכי הצלחה בינלאומית קרצה לו מאוד אבל היום הוא שמח בחלקו. מה שנקרא, הבחור עם רגליים על הקרקע. שלומית מלכה קמפיין צרפתי שלומית מלכה קמפיין צרפתי שלומית מלכה מדגמנת ברחוב
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה