שיפוצים בבית: שלא יעבדו עליכם

שיפוץ הבית הוא לא רק עיצוב והתאמת צבעים, עבודה עם אנשי מקצוע שונים היא חלק בלתי נפרד ממלאכת השיפוץ. כך תדעו לזהות מי מנסה לרמות אתכם

02/06/2014
שני רז קבלו עדכונים משני
  • RSS

אתם בשיאו של עיצוב הבית, בין בחירת צבעי הריפוד להחלטה על שילוב הצבעים לקירות, אתם עובדים מול אנשי מקצוע שונים- החל ממעצבת הפנים והקבלן ועד לחשמלאי ולמתקין החלונות.

אל תתפתו לשרלטנים (צילום: אלי גרוס לקרן אור, עיצוב: גל אדריכלים)

"איש מקצוע מורשה מבטיח בחירה בחומרי גלם איכותיים מחברה מוכרת, עמידות לאורך זמן, ותוצאה סופית שתענה על הצרכים שלכם בצורה הכי טובה" מציין גל פורת, מנהל תחום זכוכית בקליל חלונות מעוצבים.

אז איך נדע שאיש המקצוע שבחרנו לעבוד איתו מתנהל מולכם ביושר?

הקפידו לוודא כי הוא קשוב לצרכים שלכם ולאורח החיים שלכם, ושהמלצותיו בהתאם. וודאו כי חומרי העבודה שאיתם הוא עובד עומדים בתקנים הישראלים ועברו את הבדיקות הדרושות לכך. הדרך הטובה ביותר לוודא היא לברר מול עם החברה שאת מוצריה אתם מבקשים לרכוש. "יועץ מקצועי מטעם החברה מרכיב לכם מפרט מקצועי, בהתאם לרצונות שלכם ולנדרש בבית. כדאי לקבל מהחברה רשימה של מתקינים ומשווקים מורשים, כדי להיות בטוחים שהמוצר מקורי", מסביר פורת.

לחברות השונות ישנם סימני זיהוי המעידים על מקוריות המוצר "על המסגרות והזכוכיות יש חותמות. בנוסף קיימים סימני זיהוי יחודיים שניתן לראותם רק לפני ההרכבה, חשוב לוודא שאתם רואים אותם אצל המתקין, טרם ההרכבה, לוודא כי המוצרים הם מקוריים ועומדים בתקנים".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה