שיער חלק בלי לעשות פן ובלי לשלם על פן

אם את אוהבת שהשיער שלך חלק, אבל לא מצליחה לשלוט בו ללא פן או מחליק שיער - זה האייטם בשבילך. בנות סלונה מגלות: איך משיגים שיער חלק לכמה ימים טובים בלי לשלם על הפינפון

16/05/2014
מורן קדוסי קבלו עדכונים ממורן קדוסי
  • RSS

היכונו, אנחנו הולכות לחשוף כאן את הסוד הסלונאי השמור של המערכת: איך להשיג שיער חלק בלי להזיק לו עם פן אגרסיבי מדי או מחליק שיער רותח, ובלי לשלם כסף מיותר במספרה.

הנוסחה המנצחת היא שילוב של שתי תגליות סלונאיות מהעת האחרונה: תכשיר טרום החפיפה החדש לשיער מאת קרסטס (שנשלח אליי להתנסות) ורוטינה קלילה שמעצב השיער קובי מבצרה חלק עם מנכ"לית סלונה. אחרי שהשווינו ביצועים, החלטתי לשלב בין שתי הטכניקות. אגב, לשתינו שיער כהה, עבה ושופע, אבל מה לעשות - הוא לא חלק בהגדרה והוא גם לא מתולתל וקופצני -הוא איפשהו באמצע, והוא צריך טיפה משמעת. אז איך אפשר להפסיק עם הפנים במספרה ועם ההתמכרות לשימוש במחליק השיער? לוקחים חצי שעה לעצמך בשבת בבוקר, וניגשים לפינוקים.

מה את צריכה שיהיה לך?

בתמונה - הבחירות שלי, כנאמנת קרסטס מושבעת. אתן מוזמנות כמובן לנסות את זה עם סדרות השיער שאתן אוהבות.

קרם לשיער, שמפו וסרום של קרסטאס (צילום: מורן קדוסי)מימין לשמאל: תכשיר טרום החפיפה החדש מבית קרסטס (מומלץ מאוד ועושה הבדל עצום); שמפו מסדרת נוטיריטיב איריסום של קרסטס; מסרק רחב שיניים; שמן לעיצוב והזנה אליקסיר אולטם של קרסטס; גומיה

שלב 1: מזינים את השיער עם תכשיר טרום החפיפה החדש  Iris Royal Immersion Nutritive. מדובר בעוד אחד מפלאי עולם השיער של קרסטס מסדרת נוטריטיב המצוינת לשיער יבש. את הקרם הזה מורחים על השיער, במיוחד על הקצוות, כעשר דקות לפני החפיפה ומשאירים על השיער.

שלב 2: למקלחת! שוטפים את הקרם מהשיער, חופפים פעמיים בשמפו שעושה לך טוב. אין חובת מרכך.

שלב 3: מנגבים את השיער בעדינות ומסרקים במסרק עם שיניים רחבות. את המסרק המעולה הזה קיבלתי במתנה ממעצבת השיער שלי רוני ומאז לא נפרדתי ממנו. הוא פותח קשרים בשיער תוך שמירה על הקבוצות הטבעיות שלו, כך שהוא לא יוצר בו נפח מיותר.

שלב 4 (כאן מתחילה השיטה של קובי): מייבשים את השיער בפן. כן, אנחנו משתמשות כאן בפן, אבל לא באופן המוכר, אלא פשוט בשביל לייבש את השיער כולו בבת אחת, ללא מברשת פן חס ושלום. אל תיבהלו אם השיער נראה נפוח מהרגיל, העיקר שתייבשו אותו היטב היטב.

שלב 5: עכשיו, כשהשיער יבש לחלוטין, מורחים על האורכים והקצוות שלו את השמן לשיער המועדף עליכן, אוספים את הרעמה בגולגול צמוד (עם הגומיה) - ונשארים איתו כמה שיותר שעות (לפחות ארבע-חמש שעות). עכשיו אתן מבינות למה כדאי לעשות את זה בשבת על הבוקר?

כשתפזרו את השיער, יהיה לו לוק בריא, מבריק, שופע וחלק עם גלים טבעיים-סקסיים כמו של קייט מידלטון. עכשיו לכו, הנסיך מחכה.

השיער של קייט מידלטוןקייט מידלטון בעוד יום שיער נפלא (צילום: רויטרס)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה