שיער בריא ויפה – בקיץ

7 כללים חשובים לאמץ בקיץ בכדי לשמור על השיער מנזקי השמש, הים והבריכה

18/06/2017
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • בדואר
  • RSS

sun-hair-summer-1

מצד אחד הקיץ טומן בחובו שלל פינוקים והנאות – החופש הגדול, השמש שזורחת שעות רבות ומספקת ימים ארוכים ושופעי אור, בילוי בים ובבריכה ועוד. מצד שני – לכל אחד מאלה יש פוטנציאל נזק נכבד. אז קראנו לעומר אסף, מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה, בכדי שיעניק לנו עצות זהב ופתרונות מעולים כדי שנוכל לשמור על השיער שלנו גם בעונה החמה.

הכיני שערך לקיץ

מומלץ להכין את השיער בתספורת מתאימה ובעיקר להסיר קצוות שרופים או מפוצלים שגם ככה מועדים לפורענות בעונה היבשה ביותר בשנה. כדאי להתייעץ עם הספר בנוגע לתספורת המתאימה לכם ביותר.

התאימי את תכשירי השיער לקיץ

מאחר והשיער נוטה להתייבש במהירות בגלל קרני השמש החזקות, כדאי להחליף את השמפו הרגיל בשמפו איכותי ללא SLS וללא פראבנים. בין חפיפה לחפיפה, כשהשיער מתחיל להיות שמנוני אך אין זמן לחפוף אותו, מומלץ להשתמש בשמפו יבש המותאם לסוג השיער- מי שלא מכירה שמפו יבש מאפשר לחפוף את השיער ללא מים, ברגע, מוצר גאוני.

חזקי את השיער בכל חפיפה

שיער חזק יותר – יתמודד טוב יותר עם קרני השמש החזקות, מי המלח בים והכלור בבריכה. בקיץ כדאי להשקיע יותר זמן ומאמץ בטיפוח השיער, ובין השאר כדאי להוסיף באופן קבוע לשגרת חפיפת השיער גם מסכה משקמת ואמפולות. חשוב להקפיד על בחירה של תכשירים המתאימים במדויק לסוג השיער – למשל, אם השיער שלך עבר החלקה, בחרי באמפולות לשיער שעבר החלקה.

sun-hair-summer-2

השתמשו בשמפו נפרד ובמרכך נפרד

מוצרי ה 2 ב-1 לא מספיקים להזנה וריכוך שהשיער זקוק להם בייחוד בחודשי הקיץ הלוהטים, כך שמומלץ להקדיש עוד דקה או שתיים במקלחת ולהשלים את החפיפה עם מרכך או מסיכה. התוצאה, שיער רך, נוח לסידור ומבריק, תשתלם לכם.

שמרי על הצבע של השיער

אם שערך צבוע, את בוודאי מכירה את הנטייה שלו לדהות ככל שהוא נחשף יותר לקרני השמש החזקות. זה הזמן להקפיד על שימוש בתכשירים ייעודיים לשיער צבוע – ובעיקרם סרום לשיער, שימוש יומיומי בסרום על שיער יבש יעצים ברגע את הגוון והשיער יתמלא בברק וזוהר.

הרטיבי את השיער לפני הטבילה בים או בבריכה

מי המלח של הים והכלור שבבריכה הם המזיקים העיקריים לשיער ופתרון קל ומומלץ למניעת הנזק הוא פשוט להיכנס למים בשיער רטוב: הרטיבו את השיער במים נקיים (מתוקים) ורק אז היכנסו לים. המים המתוקים יימהלו במי המלח של הים או במי הכלור של הבריכה וכך יצמצמו את הנזק של החומרים המזיקים לשיער.

הוסיפי לחות בכל עת

בכדי להתמודד עם היובש של השיער שגורם לו להיראות 'עייף' או נפול, כדאי להוסיף לשגרת טיפוח השיער תכשירי לחות במרקם קל כמו קרם לחות על בסיס מים או סרום עדיף למרוח אותם על שיער לח כדי השיער יתייבש במראה טבעי ורענן.

 ואיך שומרים בקיץ על שיער שעבר החלקה? התשובה כאן.

sun-hair-summer-3


לטיפים,ייעוץ אישי והדגמות שיער בקרו בעמוד הפייסבוק של נטורל פורמולה

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה