שימו על עצמכן משהו

גיא וינברגר, גבר ליברל ופמיניסט שכמותו, לא מבין למה צעירות בימינו מתעקשות ללכת עם מכנסונים אולטרה-קצרצרים, ואיך הוא יכול שלא להתייחס אליהן כאל אובייקט מיני כשהן מתלבשות ככה

02/07/2012
גיא וינברגר קבלו עדכונים מגיא
  • בדואר
  • RSS

לפני שאגש לעניין חשוב לי להבהיר את המובן מאליו. אישה רשאית לעשות עם גופה ככל העולה על רצונה, דעתה, חשקה או השד יודע מה. זה ברור. עוד אציין שכל הנאמר כאן משקף את דעתי האישית ושלאשתי אין כל אחריות או כל קשר, גם לא מקרי, אל הדברים.

על מה אני מדבר? על ה ת ח ת ו ס ו נ י ם. אותם מכנסונים מיניאטוריים שהתחת מבצבץ מהם והכיסים הקדמיים משתלשלים הרבה אחרי שהם נגמרים. אותם G-נסונים שכל נערה בת 12 עד 25 לובשת, או אולי מוטב לומר עושה טובה שהיא מכסה.

כעובר אורח תמים המתעמת עם הפרובוקציה הזו אחת לחמש דקות, אציין שבעיניי מדובר בהטרדה. לא מינית אלא תקשורתית. אגב אני תומך נלהב בליברליזם מיני.

למען הגילוי הנאות אציין גם שאני נשוי בעושר ואושר כבר למעלה מ-16 שנה ואב לילד מדהים. כאן אולי זה המקום גם להבהיר שגדלתי באייטיז. בוי ג'ורג, סימון מדוראן דוראן ומייקל ג'קסון שלטו ביד רמה. בקיצור, אלילי נעורי עשו כל שביכולתם כדי לחקות נשים ועשו כן מתוך הערצה עיוורת אך גלויה. ואז בא הפמיניזם. נו... מה חשבתם?! ברור. תמכתי, הטפתי והאמנתי.

ואז הם הגיעו. התחתוסונים. כגבר, האם יש לי בכלל סיכוי להצליח להתעלם מהמסר הבוטה? האם עלי להתנהג כאילו התחת שלהן לא נושם לו להנאתו בקניון אוויר מזגנים? היש כאן מסר חבוי אחר?! אם יצבטוני האם בסוף היום אני לא רק גוף? עזרו לי אחיותיי!

אובייקטים מיניים, ועוד מבחירה

במחשבה שנייה עזבו אותי. ומה עליכן? לו אני בנעליכן (אישה נשואה + / גרושה + / בגיל 30 +) הייתי לוקח שאט גאן ומוריד אותן. על חוסר הכבוד כלפיכן. על זה שהן מורידות אתכן בנוק אאוט לקרשים. על ההשפלה. בקרב על הסקסיות הן פרקו לכן ת'צורה עוד בתקופת הטייצים המבריקים מהלייקרה. התחתוסונים זה פשוט לפזר קצת מלח גס - תרתי משמע - על הפצעים.

אבל מה שטורד את מנוחתי זה איך זה שאחרי כל כך הרבה שנים של מאבק, הסברה, הטפה ומה לא, נשים, מיד עם פרוץ ניצני מיניותן, מתמקמות להן דבר ראשון בדמות האובייקט המיני. ועוד מבחירה.

פעם חשבתי שהבעיה היא אצלי ואצל גברים שכמותי. אבל העדויות מלמדות שהבעיה בכלל במחנה שלכן. איך זה שאחרי שכבר כולנו הפנמנו שנשים הן בני אדם ולא רק צעצועי מין פתאום התחתוכוסוניות מגיעות ויורקות לכולנו בפרצוף.

אין מה לעשות. המסר של ההופעה שלהן הוא "תסתכל עלי אני סקסית בטירוף". לא אמרתי המסר שלהן אלא המסר של ההופעה שלהן. הן רק רוצות לבדוק את כוחן. בדיוק כמו שנערים בגילן מתחרים על מי יותר חזק. הן בודקות את השווי של הנכס המרכזי שלהן. הנכס הזה, שיהיה ברור, לדידן הוא גופן. לא במובן האסתטי/אתלטי/אינטלקטואלי, אלא במובן המיני. והשווי שלו נמדד במונחי האפקט שהוא יוצר על הסביבה.

הן רוצות לסובב ראשים כי זה מעניק להן תחושת עוצמה. הן רוצות לדעת שהן סקסיות כי להיות סקסית שווה בעיניהן ללהיות חזקה. עבורן אישה חזקה היא קודם כל ואחרי הכל סקסית. לא סקסית במובן של אישה בשלה ומינית אלא במובן של היכולת לסחרר גברים עוברי אורח תמימים. זרים. זה הבדל אדיר.

הכוח לא נובע מהכוח שבלהיות יצור מיני בטוח בעצמו ומשוחרר. אדם שלם שיודע ליהנות ממין ומגופו אלא מההשפעה של גופן על הסביבה. במילים אחרות מהכוח שלהן בתור אובייקט מיני.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה