ריאן ריינולדס נפתח על אהבתו לבלייק לייבלי

ריאן ריינולדס התראיין על אהבתו לבלייק לייבלי, נזכר מתי הבין שהיא ''האחת'' וחשף את התמודדותו עם חרדה. היכן עוד ישנם גברים כמו הגבר הזה? לא ברור

04/01/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

אחד השחקנים ההורסים בהוליווד הוא ללא ספק, ריאן ריינולדס. אמנם אני בעיקר סוגדת כבר שנים לריאן אחר - גוסלינג אבל גם הבחור הזה שווה ברמות. ריינולדס, הנשוי לבלייק לייבלי, התראיין למגזין "וראייטי", סיפר על החרדה ממנו סובל, על אהבתו לאשתו ועל הילדות המורכבת שלו. הכוכב בן הארבעים הודה ללייבלי על התמיכה הרבה שלה.

השניים, הנמצאים בזוגיות כבר 6 שנים, נחשבים לאוהבים במיוחד והם הורים לשתי ילדות. "הציפיות ממני בסרט 'Deadpool' הרגו אותי. בלייק עזרה לי לעבור את התקופה ואני בר מזל שהיא בסביבה ושומרת על שפיותי". ריינולדס נפתח בעבר על התמודדותו עם חרדה, סיפר שהיא נעוצה כנראה בילדותו הסבוכה. הוא סיפר שיש לו עוד 3 אחים וכי אביהם היה קשוח, לדבריו.

ריאן ריינולדס

"הוא לא היה קל על אף אחד מאיתנו", סיפר. "אני חושב שהחרדה החלה שם. ניסיתי למצוא דרכים לשלוט על אחרים ולשלוט על עצמי. בזמנו, לא שמתי לב לכך". לפעמים השחקן נראה עצוב ומנותק והוא אפילו צחק על כך, כאשר סיפר בראיון מה עמד מאחורי הבעתו בתמונה קבוצתית ורומנטית. אל דאגה, זה לא היה כה דרמטי.

בלייק וריאן

 

מה שכן, ההבעה המוטרדת שלו לא מפחיתה מהסקס אפיל.  לאחרונה ריינולדס זכה לכוכב משלו ב"שדרת הכוכבים" בהוליווד. באירוע החגיגי הוא הביא את משפחתו בהרכב מלא. העולם זכה לקבל הצצה ראשונה של ג'יימס, בת השנתיים ואינס בת השלושה חודשים. כאשר נשאל בעבר ריינולדס על הרגע בו הבין שכוכבת "גוסיפ גירל" הייתה האחת, הוא אמר: "בילינו במסעדה קטנה בטריבקה, שנשארה פתוחה עד ממש מאוחר והגיע שיר שגרם לי להגיד לה 'רוצה לרקוד'. אף אחד לא היה שם והכל היה ריק. זה היה אחד הרגעים האלה שאתה חושב לעצמך, באמצע הריקוד, או, נראה לי שעברתי את הגבול'".

 צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה