רוצה לצאת לטיול של החיים שלך? ככה תעשי את זה

איך אפשר להתקבל? צריך רשיון מיוחד? הכשרה קרבית? או בקיצור: את שואלת – מאגמה עונה

22/03/2016
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

יש מי שבשבילה להיות חלק מקבוצה הוא אחד האתגרים במסע (צילום: פאני לוי)

מה זה בעצם מאגמה צ'אלנג'?

מאגמה צ'אלנג' הוא מסע שטח בוטיקי ואיכותי המיועד לנשים שרוצות להתמודד עם אתגרים ומאמינות שהן יכולות. המסע משלב נהיגת שטח, לינות מיוחדות, פעילויות אתגריות, טרקים רגליים, מפגשים אנושיים מסקרנים והרבה אחווה נשית.

כמה זמן נמשך המסע ומתי יוצאים לדרך?

המסע למונגוליה התיכונה נמשך 10 ימים (12 כולל הטיסות).

המסעות יתקיימו בחודשי הקיץ (יולי – אוגוסט), אולם ההרשמה כבר התחילה.

מאגמה צ'אלנג': מסע שטח בוטיקי ואיכותי המיועד לנשים (צילום: איה בן עזרי)

איך עושים אם זה?

מגיעים למפגש היכרות, בלי תכנונים ובלי היערכות מוקדמת. זהו יום כיפי, בטבע, שבו נספר לך עלינו ותראי אם זה מדליק אותך. זה המקום להכיר נשים נוספות שרוצות לצאת למסע ולהתחיל לטעום מעט מהחוויה המופלאה הזו של מאגמה צ'אלנג'. מפגש ההיכרות הוא גם ההזדמנות שלנו להכיר אותך. לאחר המפגש, המתאימות ביותר יוזמנו להצטרף למסע עצמו.

נשמע מעניין? מלאי את הפרטים שלך ותני לנו לחזור אליך עם כל המידע.

איזה נשים אתם מחפשים? צריך להתכונן למפגש?

אנחנו מחפשים אותך, כמו שאת. אם יש בך את הרצון לתרום להצלחה של מסע שטח, להיות חלק מקבוצה שעוברת יחד מסע נפלא, אם יש בך רוח טובה ואנרגיות – את לגמרי איתנו.

עם איזה אתגרים נתמודד במהלך המסע?

זו, כנראה, השאלה הכי נפוצה ששואלים אותנו והתשובה היא שכל אחת והאתגר שלה: עבור אחת האתגר הוא להיות מחוץ לבית, או מחוץ למה שקוראים "איזור הנוחות", עבור אחרת האתגר הוא לשחרר את הצורך בהובלה. יש מי שבשבילה להיות חלק מקבוצה זה אתגר לא פשוט, אבל מההדים שאנחנו שומעות האתגר הכי קשה הוא לחזור אחר כך לשגרה...

מסע רצוף אתגרים, אבל האתגר העיקרי הוא בחזרה לשגרה (צילום: איה בן עזרי)

מה בנוגע לכל הקטע הפיזי? צריך להיות ג'דה? קילרית? שאקלית? לקחת שיעורים פרטיים בניווט?

כישורי ניווט הם לא העניין כי המסע מתנהל בשיירה. אתן לא הולכות להרים ג'יפים או לטפס על הרים – הפעילות הפיזית מתמצית בטרק רגלי וריקודים אל תוך הלילה, והיא מותאמת לכל אישה. גם מסלולי הנהיגה מתאימים לנשים שמעולם לא נהגו בג'יפים לפני כן.

באיזה רכבים ננהג? אוטומטי או ידני? צריך לקחת שיעורי נהיגה מיוחדים?

ננהג ברכבי שטח אוטומטיים מסוג ניסאן או דומה לו, ולא, אין צורך לקחת שיעורי נהיגה מיוחדים – המסלולים שלנו מותאמים במיוחד לאופי המסע והצוות המקצועי של מאגמה יהיה שם איתכן בשטח לאורך כל הדרך.

כל היום נוסעים בג'יפים?!

ממש לא! חלקים גדולים מהמסע מוקדשים לפעילויות שמתרחשות מחוץ לג'יפ כמו טיולים רגליים, סיורים באתרים מרהיבים, מפגשים עם אוכלוסיה מקומית, פעילויות אתגריות, הפסקות קסומות, תרומה לקהילה המקומית והמון חוויות ורגעים נפלאים שיוצרות משתתפות המסע בעצמן.

אני שומרת מסורת. האם אני יכולה להצטרף?

כמובן. גם השנה נוציא מסע משותף המחבר בין נשים דתיות וחילוניות וכמובן שנדאג לנושאים הייחודיים לך: אוכל כשר, שמירת שבת ועוד. הצוות שלנו בקיא ומנוסה בכך וכולל נשים שומרות מסורת. אחד הדברים שלמדנו מהמסעות המשותפים שנערכו הוא שהערך המוסף של מסע כזה הוא אדיר.

המסע משלב נהיגת שטח, לינות מיוחדות והרבה אחווה נשית (צילום: מאגמה צ׳אלנג׳)

שאלה: איך אתם מתייחסים לבטיחות במסע?

הבטיחות היא ערך עליון במסע, והיא השיקול הראשון שעומד בפנינו, לאורך כל הדרך: החל מבחירת המסלולים, דרך איכות הרכבים ועוד לקבלת ההחלטות של הצוות בזמן המסע. נושא הבטיחות מהווה חלק מרכזי מהמקצועיות שלנו, ואנחנו מזמינים אותך לקרוא עוד על תפיסת הבטיחות במאגמה.

מיהם אנשי הצוות במסע?

אנחנו מאוד אוהבות לענות על השאלה הזו, כי אנחנו מאוד גאות בהם! את המסע מובילה ומנהלת מדריכה מצוות מאגמה. לימינה – מלוות הקבוצה, הכתובת לכל עניין ומי שדואגת להיבטים החברתיים. צוות מאגמה כולל גם רופאה שצמודה אלינו במשך כל המסע, וכמובן – צוות המנהלה המסור, שדואג לכל הצרכים שלנו, מהאוכל והלינה ועד לשרוכי הנעלים. לצד הצוות שלנו, נמצאים גם אנשי הצוות המקומי – דוברי השפה המקומית ומי שילוו אותנו בכל דרכי המסע.

שאלה: האם זו תחרות?

המסע הוא לא תחרות: אין הדחות, אין נקודות אבל יש חיבור ופרגון: ולכן, בסוף המסע, אנחנו מאפשרים לכל המשתתפות לבחור צוות זוכה אחד ולפרגן להן מסע נוסף ונפלא בירדן. צ'ופר – עלינו!

מה קורה אחרי המסע?

אנחנו הרי רוצות לשמור על קשר, ובדיוק בשביל זה יצרנו את "מאגמה כל השנה": טיולים בארץ, הרצאות מרתקות, פרויקטים חברתיים, התנדבות משותפת, מסיבות ובקיצור: המסע הוא רק ההתחלה.

שומרות על קשר גם אחרי המסע (צילום: אנג'לה צעידי)

לאן יצאו המסעות הקודמים?

• בשנת 2011 יצא המסע הראשון של מאגמה אל מקורות הנילוס שבאוגנדה.

• בשנת 2012 יצאו המשתתפות אל דרך המשי ואל חבל נגורנו קראבך.

• בשנת 2013 יצאנו בעקבות מגלי עולם, אל פורטוגל הקסומה והמיוחדת.

• בשנת 2014 יצאו שני מסעות קיץ לארמניה ומסעות החורף יצאו לקוסטה ריקה.

• בשנת 2015 יצאו מסעות קיץ לחבל הבלקן ומסעות חורף לקוסטה ריקה.

• ובשנת 2016 – ייצאו מסעות הקיץ למונגוליה התיכונה ומסעות החורף לקוסטה ריקה.

מעולה! אז איך אני נרשמת?

שאלה מצוינת! אם נראה לך שאת מתאימה, טופס הרישום ממתין לך באתר שלנו, יחד עם תמונות, סיפורים, והרבה חוויות.

 

להרשמה למסע

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה