רוני ריבר לא מוותרת

פרשת האנס יניב נחמן, שנידון לשישה חודשי עבודות שירות בלבד, לא נגמרת. הערעור על עונשו של נחמן שנקבע להיום נדחה בגלל שביתה בפרקליטות

06/04/2016
בחדשות קבלו עדכונים מבחדשות
  • RSS

רוני ריבר, האישה האמיצה שסירבה להיות "ר" והתראיינה בשמה המלא ובפנים גלויות בתכנית עובדה לאחר שנאנסה על ידי יניב נחמן, לא מוותרת. נחמן הורשע אך נידון לעונש קל ביותר של חצי שנת עבודת שירות. היום אמור היה להתקיים הדיון בערעור על קלותו הבלתי נסבלת של העונש.

יומיים לפני הערעור קיבלה רוני הודעה מפרקליטות המדינה לפיה בגלל שביתת הפרקליטות, היא לא תיוצג בדיון. את חוסר האונים והזעזוע שלה שיתפה רוני בסטטוס כואב בפייסבוק:

 

Roni_River_status0404

לבסוף, הדיון נדחה לבקשת הסניגור והפרקליטות ובסופו של עוד יום מטלטל ומתיש רגשית, כותבת רוני:

 

ב- 2009 רונית הבר המקסימה פנתה אלי במייל וביקשה שניפגש. היא סיפרה לי על אתר חדש בשם סלונה שהיא מקימה ובעקבות פרויקט הצילום שלי, 365, שבו תיעדתי את עצמי כל יום במשך שנה היא ביקשה שאכתוב לאתר בלוג צילום.

מן הסתם הייתי אז מאוד חסרת ביטחון ומהמון סיבות אישיות סירבתי כי זה היה מלחיץ מדי.

מצחיק שהיום כל השנים אחריי התבקשתי לכתוב לאתר מקסים זה שוב. אבל הפעם על משהו אחר שקרה גם הוא ב-2009.

על המקרה המצער מאוד שלצערי עברתי.

מכר בשם יניב הגיע אלי הבייתה באוגוסט יומיים לפני תערוכת היחיד שלי בגלריה גרוס כדי להגיד לי מזל טוב. ניסיתי לבטל כמה פעמים אבל הוא לא היה מוכן לשמוע.

אז ביקשתי שיבוא לשעה וילך. היה לי ראיון לזמנים מודרנים למחרת ב-8 בבוקר. ראיון מאוד חשוב בשבילי לקראת התערוכה.

את יניב הכרתי ב-2003. לא היתי רואה אותו יותר מדי. פה ושם ולפעמים גם שכבנו, זה נכון. אבל ב-2007 הקשר שהיה לפעמים גם מיני הפסיק. שנתיים לפני אותו לילה ארור.

כך שלא היתה לי שום סיבה לחשוב שהוא בונה על כך שנשכב באותו יום שהגיע.

אני לא אחזור על הפרטים של אותו ערב. מי שרוצה יכול לראות על כך בעובדה.

אני רק יכולה לספר ש-2 בלילה עכשיו ואני פה בחושך (פולניה שכמוני) כותבת כמה מילים עם קטנציק על הציצי. שנולד לפני 4 חודשים כמעט. כשהיה בן שבועיים הגיע פסק הדין ההזוי על עבודות שירות. אז היה לי שוב קצת הרבה על הצלחת בבת אחת.

אני בטח לא צריכה להסביר איך זה  להיות עם ילד פתאום באמצע החיים, כל האמהות שבינכן יודעות על מה אני מדברת אני בטוחה. אבל לאט לאט אני מתרגלת לתפקיד החדש.  לא פשוט בכלל, האחריות והלחצים. הנפש שמשתקמת מכל כך הרבה דברים בבת אחת.

הוקל לי מאוד ההודעה על דחיית הדיון על ערעור העונש לאחר שהפרקליטות מסרה לי לי שבעקבות השביתה שלהם הם לא מגיעים לדיונים ולא יהיה לי ייצוג. הערעור נקבע להיום (רביעי). ועכשיו מחכה לקבל את התאריך החדש. ומקווה מאוד שיחסכו ממני דרמות נוספות.

שהמאבק של הפרקליטות יצליח ויסתיים בקרוב. ונוכל כולנו להמשיך הלאה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה