ראש בראש: אריאל אולמרט עונה ליאיר נתניהו

לזירת הקרב הוירטואלית בין יאיר נתניהו ובערך כל שאר העולם נכנס אריאל אולמרט, הבן של, שעונה באופן פומבי להאשמות ההומופוביות כלפיו. רק לנו נדמה שזו רק ההתחלה? הפרטים המלאים והעסיסיים, בפנים

02/08/2017
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • בדואר
  • RSS

שבוע קקה עובר על יאיר נתניהו. לפני שלושה ימים כתב יאיר נתניהו בפייסבוק פוסט בוטה ומשתלח בארגון מולד בתגובה לפוסט ביקורת של הארגון עליו. בין יתר הדברים שכתב, רמז נתניהו שבניגוד למתקפות עליו, התקשורת הסתירה מהציבור יחסים הומוסקסואליים שקיים לכאורה בנו של רה"מ לשעבר אהוד אולמרט עם גבר פלשתיני.

זה הפוסט של "שישים ואחת" מבית מולד, המונה 5 עובדות על יאיר נתניהו:

תגובתו של יאיר נתניהו (שמשתמש בפייסבוק בשם יאיר האן) הפכה ויראלית תוך שעות ספורות:


אבל הסאגה לא הסתיימה שם, והיום העלה אריאל אולמרט פוסט תגובה מפורט ומנומק:

"אהלן יאיר נתניהו. אנחנו לא מכירים. אני אריאל, הבן הסודי של אהוד אולמרט. הבן ההומו, נו, אתה יודע, זה שחי עם פלסטיני וברח איתו לצרפת. סיפור יפה לא? התרשמתי שהוא מסעיר אותך. מן רומיאו וג׳ולייט על ציר בית צפפא-פריז, רק בצבע וורוד.

אממה? יש כמה בעיות עם הסיפור הזה. הראשונה היא שכולו המצאות ושקרים. אני אוהב נשים וחולק את חיי עם בת זוגי ואם בתי". 

בהמשך הוסיף אולמרט:

,עכשיו תקשיב חביבי: בשונה ממך אני מעולם לא ישנתי במעון הרשמי, אין לי נהג ומאבטח מטעם המדינה, אני לא מתרועע עם נשיאים או מבלה - לכאורה - אצל מילארדרים. אני אשכרה עובד לפרנסתי. אני גם משתדל באופן עקרוני להרים את הקקי של כלבתי (אבל אני מודה שקרו מקרים)". 

עד לאן תגיע הקטטה התקשורתית? הנה הפוסט המלא של אולמרט:

מסתמן שנתניהו הבן התחיל לגלגל כדור שלג שעלול למחוץ אותו תחתיו. גם תשובתו הקולחת של אריאל אולמרט, שלא משתמעת לשתי פנים ודוחה את ההאשמות ההומופוביות של נתניהו הבן וגם ההבטחה של ארגון מולד שאם נתניהו לא יסיר את הפוסט הפוגעני יתבע בתביעת דיבה מבשרות שמי שמשחק בקקי עלול למצוא את עצמו מתלכלך.

ועוד בטרם סיימנו לתהות מה הלאה, הגיב גם שאול אולמרט לרמיזות של יאיר נתניהו:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה