ראיון זוגי ראשון: הנסיך הארי ומייגן מרקל

ביום בו יצאה הודעת האירוסים הרשמית של הנסיך הבריטי ואהובתו האמריקאית, הם העניקו ראיון זוגי ראשון בו עפו ניצוצות באוויר ותועדו חיוכים נבוכים ומלאי אהבה. לא לחובבי השמאלץ בלבד

28/11/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אתמול הממלכה הבריטית התרגשה ופוררה לא מעט ביסקוויטים מהתרגשות, מהבשורה שרבים חיכו לה חודשים: הודעת האירוסים הרשמית של הנסיך הארי וזוגתו, מייגן מרקל. השניים, שיוצאים כבר כשנה וחצי, עמדו מול צלמי הפפראצי ותועדו בגינה ולאחר מכן העניקו ראיון זוגי ראשון, שנמשך 20 דקות, למראיינת מישל חוסיין שבטח תיאמה איתם מראש את השאלות. מה אפשר לומר על ראיונות זוגיים? הם בדרך כלל מורכבים ממבטים מאוהבים, קלישאות טחונות והרבה שמאלץ מתקתק באוויר. הראיון עם הנסיך והשחקנית לשעבר (Suits) לא היה שונה וקורץ מהחומרים האלה אבל גם עברה בו תחושת אותנטיות כנה והרבה כבוד הדדי. בספק אם נותרו סקפטיים שחושבים שהם לא מאוהבים באמת.

מה חשפו השניים, שינשאו באביב 2018, בראיון שהתקיים בארמון קנסינגטון? את העובדה שהכירו דרך חברה משותפת, אותה הם לא יחשפו כדי לשמור על פרטיותה. זה היה בליינד דייט לכל דבר ועניין שהתגלגל לדייט שני לאחר שהבינו עד כמה המטרות שלהם בחיים דומות. בראיון שניהם טענו שהם לא ממש הכירו את הצד השני ולא התעמקו בחיי הצד השני עד למפגש. מרקל ציינה במפורש שלא היתה בקיאה בעלילות משפחת המלוכה בעוד שהנסיך לדבריו א צפה בסדרה ''Suits''. טענה זו מפריכה את מה שפורסם בצהובונים, שהנסיך חשב שהיא אשת החלומות שלו לאחר שצפה בה לפני ההיכרות. נראה כי שניהם רצו להדגיש שקפצו למים מבלי שהיא תרצה "לאתר נסיך" והוא "ליפול על שחקנית". בכך הם מעיפים כל ספקולציה שמרקל היתה צמאה לפרסום ולמעמד.

השניים התאהבו זה בזו מהר מאוד ולאחר היכרות קצרה במיוחד, נסעו ביחד לאפריקה, שם ישנו מתחת לכוכבים והתבודדו להנאתם, הרחק מאור הפלאשים. "זה היה חשוב לי", ציין הנסיך. "לבלות זמן איכות איתה לבד". בראיון ניכר שהם באמת נרגשים וכי מרקל רצתה לשדר תדמית ייצוגית ועדינה ככל הניתן, כשמדי פעם פרצה בצחוק ונתנה דרור לאופיה הפחות רשמי. לדבריה, שום דבר לא הכין אותה באמת לרעש העולמי שילווה את זוגיותם ולמרדף התקשורתי הבלתי נתפש, שהפך לחלק אינטגרלי מחייהם. "לא היה לי מושג איך זה יהיה", הודתה בכנות.

הנסיך ציין שהוא ניסה להזהיר אותה ושהכין אותה לבאות, לא פעם ולא פעמיים. כמי שעדיין מתאבל על אמו, שנהרגה בתאונת דרכים לאחר שמכוניתה ברחה מהפפראצי, אין זהיר ממנו וניכר חששותיו לכך שמרקל תיפגע בגלל הקשר שלהם. "אני התאהבתי באשה הזאת אבל גם היתי חייב להזהיר אותה למה שהיא נכנסת". אמנם מרקל צעדה על שטיחים אדומים וכיכבה במגזינים אבל לא בקנה מידה של מישהי המעורבת עם נסיך אנגליה, מעמד שיכלול מפגשים רשמיים ומתישים וסיקור 24 שעות ביממה.

הארי ומייגן בבית המלוכה

הזוג התפייט על הטיולים הרומנטיים שלהם בפארקים, ארוחות הערב עם חברים ולגימת הרבה תה (ממש יודעים לעשות חיים, שני אלה) עם בני המלוכה המפרגנים. שניהם גם סיפרו על תשוקתם המשותפת - לעזור לאחרים, כאשר לדבריה, התפקיד הייצוגי החדש יעזור לה להגשים מטרות פילנתרופיות. "אני נגישה יותר לארגונים, באמצעות התפקיד החדש שלי", סיפרה מרקל ועיניה נצצו משמחה. מרקל אינה זרה לקונספט של נתינה לזולת. היא פילנתרופית ידועה, המסייעת לגופים רבים לקדם מטרות נעלות.

בראיון מרקל נשאלה על יחס התקשורת למוצא שלה (היא חצי שחורה מצד האם) ולדבריה "היחס היה מעציב". על פני חודשים התקשורת שרטטה תמונת מצב עגומה, בה היא לא הפכה לאהודה בקרב בני המלוכה השמרנים בשל מוצאה. מהחיבור ביניהם הוציא גולשים רבים מדעתם והרבה דעות גזעניות נכתבו. במובנים רבים, הנסיך ארי שובר כאן מסורת בכך שהוא מזמין לתוך הבית המלוכה מישהי שהיא אמריקאית גרושה, שחקנית, ממוצא מעורב וכזאת שגדלה כקתולית. אבל מאחר והוא לא יהפוך למלך הבא של אנגליה, הפרטים האלה כנראה פחות קריטיים למלכה. מה גם, אנחנו בכל זאת ב-2017. זמנים השתנו והנסיכה המנוחה, דיאנה, היתה רוצה לראות את בנה מאושר, כפי שהוא לצד מרקל.

meg1_634

מרקל מצטיירת כאשה יפה, רהוטה, אלגנטית ולא קפוצת תחת כמו נשים רבות שחונכו לחייך במקום לצחוק. החיוך הכובש ושפת הגוף שלה מעידים על כך שהיא באמת נמשכת לנסיך שלצדה. האופן בו היא מחזיקה את כף ידו והדרך בה היא מסתכלת עליו בהערכה פשוט ממיסים את הלב. מרקל קשובה לדבריו ובין השאלות לתשובות ניתן לקלוט שיש ביניהם קסם אמיתי. הנסיך, מצדו חושף כמה הוא התאהב ואמנם הוא יותר מאופק וקר בכל הנוגע לשפת גופו אבל כידוע, הפכים משלימים זה את זו ואי אפשר לשפוט את שניהם לפי ראיון מלחיץ מול כל העולם. שניהם ענו על השאלות האישיות בפתיחות ולא התחמקו מכלום. הם אפילו חשפו כיצד הנסיך הציע נישואים למרקל ("הוא כרע ברך וקטעתי אותו עם 'כן'")

הארי ומייגן בגינה

לשאלה הפולנית מכל, "מה עם ילדים?" הארי קפץ וענה "עוד לא, לא עכשיו" אבל הוסיף "צעד, צעד. בהמשך". לא ברור האם מרקל, 36, נמהרת להפוך לאמא בקרוב אבל לא נופתע אם השניים יודיעו בשנה-שנתיים הקרובות שהם מצפים. הזוגיות שלהם התקדמה מהר מאוד ושניהם מאוד אוהבים להיות בחברת ילדים. בינתיים הם נהנים לבלות בחברת אחיו, ויליאם ואשתו, קייט. כנראה שנוכל לצפות להרבה תמונות יפות של ארבעתם כשמרקל עתידה להפוך לאחת הנשים המסוקרות בעולם. אתרי האופנה יעקבו אחר כל שמלה שלבשה וצעיף שעטפה את עצמה, ממש כמו שהם מתמקדים במידלטון. מעניין יהיה לראות כיצד היא תשתלב בעולם המלכותי ואיך היא תתקבל על ידי התקשורת הבריטית אני מהמרת על כך שהיא תצליח לכבוש לבבות רביםוכי מפלס האנטי כלפיה ירד, לאחר כמה תמונות שלה מחובקת עם פצועי מלחמה וילדים רעבים.

 

 

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה