קריפי: רוח רפאים תועדה במצלמת אבטחה

לא בכל יום אנחנו נתקלות בסרטון שתיעד דמות לבנה ומטושטשת צועדת אחרי שני אנשים. השניים בטוחים שרוח רפאים רודפת אחריהם אבל רוב הגולשים בטוחים שיש הסבר פשוט בהרבה

03/01/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

האם אתן מאמינות ברוחות רפאים?  אחרי הסיפור הבא יש מצב שתחששו לצאת מהבית. בדרך כלל כל הנושא הזה מלווה בתחושה שעובדים עלינו, ממציאים דברים ושותלים רוחות בתמונות אבל פעם בכמה זמן אני נתקלת בסאגה מצמררת במיוחד. במקרה שלפנינו,  שני אנשים טיילו להנאתם וזיהה, בעזרת מצלמת אבטחה, דמות מטושטשת הנראית כמו רוח רפאים מאחוריהם.

כאשר הבטתי טוב טוב, זה היה נראה ללא ספק ספוקי. הדמות הלבנה בהחלט מעוררת אי נוחות וספקולציות. השנים צעדו לעבר הכניסה לבית כאשר הדמות הזו הלכה אחריהם לאורך כל הדרך. התיעוד הגיע לאחר שהחליטו להתקין מצלמות אבטחה כי הרגישו "נוכחות דמונית של רוח רפאים" בחייהם ורצו לראות אם משהו אפל רדף אחריהם. לדבריהם, הנה ההוכחות. לא בטוח שכדאי היה לקרוא את הכתבה הזו, אם אתן בלחץ ולא חובבות את ז'אנר האימה.

הסרטון עלה ליוטיוב בדצמבר עם כיתוביות בספרדית ולא ציינו היכן הכל צולם. מי שהעלה את הקטע הוסיף: "דמיינו את עצמכם צועדים ברחוב בלי לדעת או לשים לב שמישהו רודף אחריכם. זה מה שקרה".  כ-100 אלף צופים בהו בדרמה הזו ורבים טענו שהדמות אינה רוח רפאים, אלא השתקפות של עדשת המצלמה.  אחרים טענו שזו טעות ושמדובר בהשתקפות. וכמובן, היו את אלה שנשבעו שהדמות היא רוח רפאים.

אתן מוזמנות לשפוט בעצמכן וכאשר תצאו החוצה, רק הביטו לאחור. לכו תדעו מה תראו.

רוח רפאים

רוח רפאים תועדה

רוח רפאים במצלמה

 צילום: תמונות מסך

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה