קרוז בניו יורק

סורי, בתם היחידה של טום קרוז וקייטי הולמס, כבר ילדה גדולה (11) וכרגיל, היא תועדה על ידי הפפראצי לצד אמה כשאין זכר לאביה בסביבה

22/08/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • בדואר
  • RSS

מזמן לא ראינו את בתם של קייטי הולמס וטום קרוז אבל הנה היא לפניכם ומה נאמר, הילדה (אני עוד זוכרת אותה כתינוקת!) גדלה מאוד. קרוז, 11, תועדה יחד עם אמה בסיבוב שופינג ברחובות ניו יורק ואפשר לומר שהפאשניסטה הקטנה היא בהחלט שילוב גנטי מנצח משני הצדדים. השאלה היחידה שמטרידה את מנוחתי היא: מה נסגר עם הסרט הוורוד בשיער? לא אתפלא אם השיק הילדותי הזה עוד יהפוך לטרנד הוליוודי לוהט בקרב נערות צעירות.

הולמס, ששומרת על פרופיל נמוך ככל הניתן, משחקת בכל מיני פרוייקטים אבל אף אחד מהם לא זוכה לפופולאריות העצומה של "דוסון קריק" בזמנו. ניכר כי היא בעיקר נהנית מהשקט סביבה (בלי לראות את קרוז מקפץ על ספה אצל אופרה). לא ברור אם היא בקשר עם האקס המפורסם, שנפצע לא מזמן במסגרת פעלול שהשתבש על הסט של סרטו החדש (הוא יהיה בסדר, אל דאגה).

קייטי הולמס

בעבר כתבנו על כך שהיחסים בין האב לבתו עלו על שרטון, בעקבות השתייכותו לכת הסיינטולוגיה אבל אחר כך פורסם שהוא רוצה להתקרב ליורשת היחידה שלו ולשקם את הקשר. מאז שמקורות מטעמו דיווחו על רצונו העז לחזור לחייה, לא ראינו אפילו תמונה אחת משותפת אתו. נראה שהם לא ממש מבלים זמן איכות ביחד - לפחות לא לעיני המצלמות.

נקווה שקרוז לא תבלה את שנות חייה על ספת הפסיכולוג. כמו שהבנתם, כסף לא קונה הכל.

קייטי הולמס ובתה

קרוז הקטנה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה