קיץ 2018 - מתחילים

חשיפת קולקציות הקיץ של המותגים הנבחרים של רשת פקטורי54 מובילה למסקנה אחת ברורה - אין חדש תחת השמש. למה זו דווקא בשורה טובה לחובבות האופנה?

18/02/2018
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • בדואר
  • RSS

רגע לפני שהחנויות מתמלאות בקולקציות החדשות לאביב קיץ 2018, התכנסנו כדי לסקור את הטרנדים העיקריים שיובילו את העונה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לבדוק מה מציעים מעצבי ומותגי העל הבינלאומיים, כי הם אלו שקובעים את המגמות ומספקים השראה לרשתות האופנה המהירה.

בארץ, אין מי שיודע לזהות טוב יותר את הטרנדים הלוהטים מרשת פקטורי54, הזכיינית הישראלית של המותגים הבינלאומיים הנחשקים ביותר של השעה וביניהם (רשימה חלקית בהחלט): מייקל קורס, מארק ג'ייקובס, טורי ברץ, ולנטינו, ורסאצ'ה, ג'ורג'יו ארמאני, דיסקוורד, איזבל מארה, קנזו, ג'וסי קוטור, ויקטוריה בקהאם ומהעונה גם פאקו רבאן, נילי לוטן, אתרו, אוף-וויט, אלכסנדר מקווין ואלכסנדר בירמן.

סופי מצטנר FACTORY 54 קיץ 18 צילום אייל נבו

בשבוע שעבר הציגה פקטורי54 בחלל יפהפה ובאירוע רב משתתפים את הקולקציות המובילות שלה לקיץ הקרוב ומתוכן ניתן היה לזהות את המגמות שיתפשטו כמו אש בשדה קוצים בקיץ הישראלי. בתמונות הקמפיין בכיכובה של הפרזנטורית סופיה מצ'טנר, ניתן לראות "הצעות הגשה" המשלבות פריטים של מיטב המעצבים.

אז מה היה לנו שם?

צבעי נאון ופסטלים 

FACTORY54 SS18 PHOTO Dafi Hagai (14)

גזרות, צבעים והדפסים בהשראת שנות  ה-50 

FACTORY54 SS18 PHOTO Dafi Hagai (21)

סלוגנים וכיתובים בולטים 

FACTORY54 SS18 PHOTO Dafi Hagai (5)

עיטורי וולנים ושרוולים בעלי נוכחות 

FACTORY54 SS18 PHOTO Dafi Hagai (10)

תחרות ומשחקי שקיפויות 

FACTORY54 SS18 PHOTO Dafi Hagai (6)

סופי מצטנר FACTORY 54 קיץ 18 צילום אייל נבו

שמלות רומנטיות באווירה כפרית 

FACTORY54 SS18 PHOTO Dafi Hagai (17)

השפעות מעולם הספורט 

FACTORY54 SS18 PHOTO Dafi Hagai (9)

משבצות 

FACTORY54 SS18 PHOTO Dafi Hagai (13)

תיקים מקושטים 

FACTORY54 SS18 PHOTO Dafi Hagai (8)

תיקי קש

סופי מצטנר FACTORY 54 קיץ 18 צילום אייל נבו

אם נדמה לכן שאין הרבה חדש תחת השמש, אתן לא טועות. בשנים האחרונות כל טרנד שתופס מחזיק כמה עונות והשינויים שחלים בין עונה לעונה, אם בכלל קיימים, אינם גדולים.

מבחינה צרכנית זה דווקא מצוין, פריטים שקניתן בעונה שעברה יוכלו ללוות אתכן גם בעונה הבאה מבלי שתרגישו שיצאו מהאופנה. אבל מעבר לזה, כדאי לתת את הדעת לעוד נקודה מעניינת. עולם האופנה נותן היום, יותר מתמיד, מקום של כבוד לסטייל אישי ולפלורליזם אופנתי, כך שהטרנדים נותרים בגדר המלצה כללית ונתונים לפרשנות אישית של כל אחת.

אם נקצין מעט את המגמה נוכל לסכם ולומר שהטרנד שיוביל את 2018 הוא בהפוך על הפוך - חגיגת השוני. ככל שתשכילי להוציא באמצעות האופנה את הייחוד שבך, כך תתפסי כאופנתית ועדכנית יותר. מוזמנת לנסות.

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה