קייט מידלטון מנצנצת למרחקים

הדוכסית מקיימברידג' הופיעה בתיאטרון בלונדון בשמלה כחולה, מנצנצת ומרהיבה בהשראת אלזה מ"פרוזן" וחשפה בליטה הריונית שמשכה תשומת לב רבה

26/11/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

בחילות הבוקר, מהן סבלה קייט מידלטון בכל תחילת הריון, הן כנראה נחלת העבר אם לשפוט לפי החיוכים שפיזרה באירוע החגיגי של תיאטרון לונדון, שם הופיעה הקומיקאית מירנדה הרט. הדוכסית מקיימברידג' הגיעה בליווי הנסיך ויליאם ואורחים רבים לא הפסיקו להתלהב מהשמלה הכחולה והמנצנצת שבחרה, בהשראת אלזה מ"פרוזן". מעצבת השמלה, Jenny Packham, היא כנראה חובבת דיסני מושבעת ואי אפשר שלא לתהות: מי לבשה את זה טוב יותר, אלזה או קייט?

זאת הפעם הראשונה שצלמי הפפראצי מתעדים את מידלטון, עם בליטה הריונית קטנטנה, מאז שנודע שהיא מצפה לילד שלישי. היא ניסתה להסתיר את הבטן בכמה מהתמונות אך ללא הצלחה יתרה. התמונות הפכו ויראליות בכל העולם ויש סיכוי לא רע שהשמלה הזאת הפכה תוך שניות לסולד אאוט ושבכריסמס לא מעט בריטיות יחפשו שמלה דומה למסיבות הכריסמס שלהן.

כצפוי, מידלטון משדרת קלאסה אלגנטית ומאופקת וגם הפעם יש משהו קסום בבחירה שלה. אמנם הגזרה לא חושפנית או מיוחדת מבחינה גיאומטרית אבל שילוב הצבע והקריסטלים עושה את כל הלוק הגלאמי למנצח. את המראה הקריר השלימה עם נעלי עקבים עדינים בצבע בהיר שהתאים לקלאץ', עגילים נשפכים ואיפור עיניים חום ומודגש. אם כבר להיראות כמו נסיכה, אז ככה.

קייט מידלטון בכחול מרהיב

קייט מידלטון בכחול מרהיב

קייט מידלטון בכחול

אלזה מ"פרוזן"

פרוזן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה