קייט מידלטון ממחזרת

ההריון של קייט מידלטון מתקדם לאיטו ולראשונה אפשר לראות גם בטן מבצבצת מתחת לשמלת תחרה מקסימה שקייט לבשה גם בהריון הקודם שלה

08/11/2017
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

קייט מידלטון gettyimages

נראה שתקופת הבחילות הקשות שמלווה את ההריונות של קייט מידלטון בכל פעם מחדש, כבר מאחוריה והיא חזרה להופיע באירועים של בית המלוכה במסגרת תפקידה הרשמי כדוכסית, במיוחד בכאלו הנוגעים לנושאים הקרובים לליבה - צדקה, ילדים, ספורט ובריאות.

השבוע התייצבה בגאלה לגיוס כספים עבור ארגון Anna Freud לבריאות הנפש של ילדים, לבושה בשמלת מקסי מתחרה של המעצבת דיאן פון פירסטנברג. מי שעוקב באדיקות אחר הופעתיה של מידלטון מיד זיהה שמדובר בשמלה שכבר לבשה בעבר, במקרה או שלא, כשהיתה בשלב דומה של ההריון השני שלה בנובמבר 2014.

KATE20172014

השמלה הצמודה חושפת בטן הריונית קטנטנה שמרמזת על ההריון שצפוי להסתיים בלידה שלישית באפריל 2018.

Pictures1KATE2014

ואם זה לא מספיק, אתרים ברחבי העולם דיווחו שגם מייגן מרקל, בת זוגו של הנסיך הארי, לבשה בשנת 2012 את אותה השמלה בגרסה הקצרה שלה. שנאמר - הכל נשאר במשפחה.

בראיון שנערך בעבר עם מרקל, היא התייחסה לשמלה הזו כאחת הבחירות האופנתיות הפחות מוצלחות שלה "קניתי את השמלה הזו של D.V.F בכחול נייבי ובשחור" סיפרה למגזין גלאמור "היא היתה צמודה מדי וקצרה מדי והשיער שלי היה עשוי מדי, כל מה שקשור בלוק הזה היה מתאמץ מדי". קייט כנראה הרגישה אחרת ובכל מקרה עשתה בחירה נכונה כשבחרה בגרסה הארוכה של השמלה.

USA Network's And The Moth's Storytelling Tour "A More Perfect Union: Stories Of Prejudice And Power"

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 

צילומים: gettyimages
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה