קייט מידלטון הופיעה במכנסיים ועוררה סערה

הדוכסית מקיימברידג' נחתה בקפריסין לבושה במכנסיים ובלייזר לצד הנסיך ויליאם ועוררה סערה בקרב גולשים שיצאו נגד הפרסומים שרמזו שהעתיקה את סגנונה של מייגן. "קייט לבשה מכנסיים הרבה לפניה"

06/12/2018
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

קייט מידלטון היא תמצית הקלאסה. לא משנה מה לובשת רעייתו של הנסיך ויליאם, היא משדרת אלגנטיות, אצילות וכבוד למעמדה. במסגרת ביקורם של מידלטון והנסיך ויליאם בקפריסין, היא ירדה מהמטוס במכנסיים (Jigsaw) בצבע נייבי, בגזרה ישרה ומתרחבת למטה, שעלו £130 והשלימה את הלוק עם חולצה לבנה חלקה ממשי ומעליה בלייזר (Smythe) בגוון חאקי עם כפתורים מוזהבים (£666) אותו כבר לבשה בעבר.

ללוק המנצח הוסיפה קלאץ' בצבע חאקי, נעלי עקבים בצבע תואם וחגורה שחורה עם אבזם מוזהב. שיערה המלא היה משוח בחלקו הקדמי לאחור ואיפורה עדין וטבעי. המראה הנהדר של מידלטון התאים לאופי האירוע הרשמי, בו פגשה עם ויליאם גורמים צבאיים בבסיס חיל האוויר. השניים העבירו את זמנם עם ילדיהם של חיילים שנפלו במילוי תפקידם ועשו זאת מכל הלב, כהרגלם בקודש.

קייט ויליאם בקפריסין Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage

בניגוד לפרסום ב"דיילי מייל" הבריטי שניסח (כדי להרגיז את הגולשים בכוונה), שמידלטון שינתה את הסטייל שלה במסגרת ביקורה ואימצה מהדוכסית מסאסקסס את החיבה למכנסיים, אין זו האמת. אמנם יש דימיון למכנסיים שבחרה מרקל בעבר אבל עם כל הכבוד, אין לרעייתו של הארי בעלות על פריט האופנה הזה שנמצא איתנו מבחינה היסטורית איך נאמר זאת, הרבה מאוד שנים.

לא תמצאו את מידלטון מפשלת או עושה טעויות, כפי שגולשים רבים מזהים אצל מייגן מרקל בלא מעט הזדמנויות. אבל דבר אחד בטוח אפשר לומר על מידלטון: היא לא צריכה להעתיק את סגנונה של מרקל, מזמן פיתחה את שלה והלוקים שלה השתדרגו עם השנים פלאים.

ויליאם וקייט צילום:  Pool/Samir Hussein/WireImage)

גולשים רבים יצאו להגן על מידלטון וציינו שהיא בחיים לא תעתיק את סגנון הלבוש של מרקל, אותה כינו בשלל קטילות ועלבונות ושהיא לבשה מכנסיים הרבה פעמים בעבר ושזו פשוט טענה שגויה מצד האתר הבריטי להמעיט מערכה של המלכה העתידית של בריטניה.

קייט ויליאם צילום: Pool/Samir Hussein/WireImage)

ככל הנראה, מידלטון בחרה מכנסיים למאורע הספציפי כי לא רצתה לקחת סיכון שהשמלה או החצאית תתנופף ברוח החזקה. מידלטון, שתמיד מקפידה על כל פרט בהופעותיה, זוכה לשבחים בימים האחרונים על מספר הופעות מנצחות בהן נראתה מושלמת מכל בחינה. נראה כי היא גם במצב רוח מצוין, בניגוד לכמה פעמים בהן נראתה עייפה מאוד ולחוצה.

ויליאם וקייט צילום: Pool/Samir Hussein/WireImage

בימים האחרונים המתיחות בין הדוכסיות עלתה שלב ומדי יום מתפרסמות כתבות ממקורות מתוך הארמון שמדליפים על האיבה לכאורה בין שתי הנשים הכה שונות זו מזו. הגולשים מעדיפים ברובם את מידלטון שאף פעם לא מחפשת את המצלמה, משדרת חמימות וקלילות טבעית ונראית נינוחה ואמינה. בקיצור, תענוג לראות אותה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה