קייט מידלטון בסניקרס

קייט מידלטון בהופעה ספורטיבית במיוחד עם סניקרס שמחירן בארץ 249 שקל. אם לא היו לנו מספיק סיבות להעריך אותה קודם קיבלנו עוד אחת

16/05/2017
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • בדואר
  • RSS

C

ממה שלמדנו על הדוכסית קייט מידלטון במהלך השנים, אנחנו יכולות לציין לא מעט מאפיינים שגורמים לנו (וכנראה לעולם כולו) לאהוב אותה ולפרגן לה ככל האפשר. אם נתרכז ב-3 עיקריים אפשר לציין את הבאים -

1. היא מאוד אוהבת לשלב בהופעות שלה מותגים עממיים במחירים נוחים.

2. היא חובבת ספורט מושבעת.

3. החיוך שלה הוא האקססורי המושלם שמנצח כל תיק מעוצב או נעליים יוקרתיות.

בחודש שעבר התקיים מרתון לונדון בנוכחותם של קייט, ויליאם והנסיך הארי שהזניקו את הרצים. שלושתם נוהגים להגיע ביחד לאירועים ספורטיביים רבים ומקדמים אורח חיים פעיל ובריא גם באמצעות קרנות הצדקה אותן הן מנהלים.

קייט אמנם לא רצה ואפילו לא עלתה על בגדי ספורט רשמיים, אבל היא התאימה את עצמה לאירוע בלבוש קז'ואל לא מחייב - מכנסי סקיני של זארה, סריג פסים בצבעי הדגל (של מעצבת איטלקיה בשם לואיסה ספגנולי) ואיך לא - סניקרס.

The Duchess Of Cambridge Hosts Team Heads Together Runners

הסניקרס, בודאי תשמחו לדעת, הן של מותג איטלקי ותיק בשם SUPERGA שאהוב על לא מעט סלבריטאיות בארץ ובעולם. קייט בחרה בדגם הדגל של המותג שנמכר בהצלחה גם בישראל במחיר של 249 שקל (ואפשר רק להניח שבאירופה המחיר זול עוד יותר).

לאור העובדה שלאחרונה נתקלנו במותגי סניקרס שעולים מאות רבות של שקלים, כיף לפרגן לבחירה שפויה והגיונית. בכל זאת, מדובר פה בנעליים לא ביהלומים.

SUPERGA 165

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק  
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה