קייט מידלטון בבחירה אופנתית אמיצה

קייט מידלטון ידועה בחיבתה לבגדים בצבעים לא שגרתיים, אבל שום דבר לא הכין אותנו לשמלת המעיל הירוקה שאנחנו לא יכולות לדמיין על אף אחת מלבדה

22/03/2018
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

אחד ממאפייני הסטייל של קייט מידלטון הוא בחירה בצבעים לא שגרתיים, אולי זה בגלל שהיא מקפידה על גזרות צנועות שכמעט לא משתנות ואולי היא למדה דבר או שניים מסבתא של בעלה, המלכה אליזת השניה, שנוהגת ללבוש, מכף רגל עד ראש, את כל צבעי הקשת (יש הטוענים שזה נובע מהעובדה שהמלכה צריכה לבלוט בכל מקום אליו היא מגיעה כדי שגם אנשים שעומדים רחוק ונבלעים בין ההמונים יוכלו לראות לפחות פיסה מהכובע שלה).

לרוב אנחנו אוהבות את הבחירות הצבעוניות המקוריות של מידלטון, אבל הפעם היא הצליחה להפתיע אותנו בבחירה נועזת במיוחד שקשה לנו לדמיין על מישהי אחרת מלבדה.

קייט מידלטון GettyImages-935580044Photo by Geoff Pugh - WPA Pool Getty Images)

לפעילות צדקה נוספת אותה היא מובילה למען בריאות הנפש של ילדים, בחרה מידלטוו שנמצאת בסוף החודש השמיני להריונה, ללבוש חליפה של מעיל ושמלה מבית המעצבת האהובה עליה, ג'ני פקהאם, בירוק אביבי שנהוג במקומות מסויימים לכנות "ירוק בית חולים".  בפועל מדובר בגוון מנטה בהיר ומאוד לא שיגרתי ולמרות שככל הנראה נתקשה לאמץ אותו בעצמנו, אי אפשר שלא לומר - כל הכבוד על האומץ והתעוזה.

קייט מידלטון GettyImages-935580044Photo by Geoff Pugh - WPA Pool Getty Images)

קייט מידלטון GettyImages-935580044Photo by Geoff Pugh - WPA Pool Getty Images)

ואם כבר הזכרנו את המלתחה הצבעונית של המלכה, שימו לב שגם היא בחרה באותו הצבע בדיוק רק שבוע קודם לכן. אולי הן יודעות משהו שאנחנו לא?

Photo by Jonathan Brady-WPA Pool/Getty Images) המלכה אליזבת

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה