קותי זה קיצור של קוטר?

כשעילגות ושנינות דרות בכפיפה אחת עם תלונות וקיפוח - מקבלים את קותי. נונה ד. עייפה מהסובל של "האח הגדול" ומספקת הצצה מערוץ 20: מה יאנה עושה על הברכיים של צבי?

15/02/2012
נונה ד. קבלו עדכונים מנונה
  • RSS

דלת יציאה

רגב ללא הוד: אז מה למדנו על "גרב לא גבר", המודח הטרי שי רגב? שהוא יהיר ולוקה בתסמונת "מודעות עצמית שואפת לאפס" – המופתע היחידי מההדחה האחרונה הוא כנראה רגב בעצמו, כי ככה זה כשאתה זחוח ובטוח שהשמש זורחת לך מהעכוז. הכלומניק ממגדלי יו, שנפנף כל הזמן בכמה הוא חתיך וכמה הוא עשיר וכמה הוא בנוי מערכים, הספיק טרם נוּפנף לאבֵּק  את התמונה של עצמו (התרומה היחידה שלו לניקיון הבית), לגנוב לרמת אביבית גימל חוטיני ולקבל הוראות תפירה מערן "דאבל אייג'נט", שכבר מומחה במלאכת יד משל היה בתיה עוזיאל.

אביבית, המלכותית המלאכותית מצדה מאוד נעלבה מהמחווה ליום האהבה, ובצדק - כי הרי היא פרה קדושה (ליקוקי השוקולד תורמים את חלקם לאחוריים המתפתחים מדי שבוע) בוילה של יורם ז"ק; ולא איזו שפנפנה (ע' ערך מצטלמת לקליפ בשדיים מקפצים עבור ערוץ אגו) בחווילה של יו הפנר.

הבאבא עזר לבובה: אחרי שחיבקה ערב שלם בין שדיה גלויה עם תמונתו של הבאבא סאלי כדי שאלוהים יציל אותה מהדחה, יכלו הצופים חדי העין לראות על מסך הענק ברקע  של ארז ואסי את אביבית מגיבה להדחה של רגב בניקוי חריצי השיניים שלה עם השפיץ של הגלויה – השם ישמרנו מלהיתפס עם חיוך מעוטר בעלה פטרוזיליה.

מטבח: מה מתבשל פה?

קותי הקוטר: אחרי שבכל תוכנית אנחנו רואים את קותי מתפלל, סובל, מקדש, מקלל, זועף, בוכה, עושה סטנד אפ, ובמסגרת "ההפקה מקדמת את ערס המחמד לגמר עם מקסימום חשיפה בפריים-טיים", קיבלנו אותו שוב עם כל אלה פלוס הפגנת ידע בשפות עם: "זה אילוז'ן, אימג'ין הדיירים בקופסא". ועוד בונוס - פרשנות סטייל רש"י לאביבית על מעשיו של רגב: "הוא עושה לך שחוּר – לוקח ת'תחתון שלך, לובש אותו, שם בתוך כוס, מחכה 24 שעות שהתחתון מתעבד ונותן לך לשתות". כי ככה זה כשעילגות ושנינות דרות בכפיפה אחת.

סופי, לא סופי: זה הרגע להודות בקטנה למסמסים היקרים שבזכותם לא עשו סוף לסופי "הקול קול מארג' סימפסון והידיים ידי מיס פיגי". נכון שבתחילה הזדהיתי עם מילותיו של יוסי הספר המנומר עליה: "סופי יש לה יופי טרופי - דומה לאננס", ולא ממש חיבבתי את החופרת, אבל הומור עצמי ומודעות עצמית גבוהים כשלה הם מצרך נדיר בימינו בכלל ובבית האח הגדול בפרט.

דיור מוגן לשבוע בלבד

אם להסתמך על העונות הקודמות, אין תקווה לדיירים שנכנסים באמצע העונה.ההפקה שמכניסה אותם על תקן משב רוח מרענן אומנם מעניקה להם שבוע חסד והגנה מהדחה, אך מיד אחר כך מוציאים אותם המסמסים כאילו היו נפיחת בני מעיים. אבל הם כבר פה, אז לא נכיר אותם?

עוד ילדה הכי יפה בגן: כמו פולניה טובה, מעידה לירון זהבי על עצמה שהתכונה הכי טובה שלה זאת היכולת להעניק, ושחוץ מזה היא נורא רגישה, אחת כזאת שדומעת ושטוב לה ובוכה כשרע לה. אלוהים, שמישהו כבר יסביר לה (וגם לאביבית) את ההבדל בין רגישה לרגשנית.

אז הביאו מישהי ממש יפה, סוג של קונטרה ליאנה ואביבית שבטוחות ביופיין ובמעמדן, אבל למי זה עוזר כשאין גברים בנמצא שאפשר לריב עליהם? ולא, ממש לא בא לי להאמין שכוונת המשורר וההפקה הייתה לערן הזגזגן... או שאולי דווקא כן???

הגבר החדש אאוט, הגבר הישן אין: שלא כמו קותי ערס המחמד, צבי פורטל הוא צ'חצ'ח למתקדמים, סוג של שוביניסט נחות שיודע בבירור שמקומה של אישה במטבח, ושבא ללמד את קותי איך כובשים נסיכות טאג'יקיסטניות. ולא, לא אכפת לו שהיא מוסלמית עם זיקה ליהדות - עדיף מסער השמלאני היהודי עם הזיקה לערבים. שוב מתעורר החשד שמישהו שם למעלה שלח דייר לאומני שמוכן למסור כאן ועכשיו את עוכר ישראל לעיסמאיל הנייה בגלל שערן הביטחוניסט נרדם על השמירה בין התפירות לבין ההתפרקויות לתוך השדיים של אביבית.

מרבד הקסמים מעופף לפולניה: אומנם קיבלנו הבטחה מעינב ווינר למשב של צחוקים וריקודים, אבל יותר מכל הייתי בונה מכיוונה של זו על התפרצויות זעם – כי הכל, אבל ממש הכל, מעצבן אותה בטירוף. נצפות כאן צרות וצהלולי צרחות שיניבו הדחה מזורזת מיד אחרי שבוע החסינות. אתמול ראינו שאביבית הגזענית מזועזעת בשביל המשפחה הדתית של קותי על אהבתו למוסלמית - כך גם אני מזועזעת מהגזענות שהתימנייה מגלה כלפי עצמה כשהיא מתפעלת על זה שהתחתנה עם אירופאי. או במילותיה שלה: "מה לי ולגבר אֵשְכֶּנַזי מהרצלייה?". ואני שואלת: מה לעזאזל יש לתימנים האלה שמאז שנות החמישים הפכו למן עיזות מחמד שמקפצות בעזוז לכל חיבור עם ה"אליטה האשכנזית", כשפסגת ההצלחה מבחינתם טמונה בחיתון עם העדה הנחשקת?

מבזקון ערוץ 20

1:37 לפנות בוקר, מסיבת וולקאם לחדשים: יאנה בגילופין, מתייפחת בכאב על האהבה שלה לקותי ... עד כאן הכל טוב, כן? רק שהשיכורה מבכה את אהבתה לערס המחמד כשהיא ישובה על ברכיו של צבי הצ'חצ'ח למתקדמים, שעוטף אותה בחיבוק לעשירית שנייה, מודיע לה שהיא מדהימה ואז משליך אותה מעליו לטיפולה של היועצת יעל - כי הבירה עושה לו פיפי. תענוג צרוף של אידיוטיזם נשי נפגש עם שוביניזם ובּוּליוּת-עץ גברית.

בקרוב: האם כמו הגמד מהעונה הקודמת יצא העיוור בהזדמנות הראשונה שהוא מועמד להדחה? האם האבירים של הנסיכה יאנה יצאו לדו קרב עקוב מדם על לבה? והאם סער יטרח להסביר לאביבית שלא כל מוסלמי הוא ערבי? כל זאת ועוד בפרק הבא של "מעצר בית".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך