קוגריות, נמאסתן!

מדונה התחילה עם זה, ופתאום כל גרושה טרייה ופצועת לב מאמצת צעיר אנרגטי. והן מתמכרות, ועושות את זה בכל פינה, העיקר לשכוח מעצמן ואת עצמן לרגע, לפרק ולהתפרק

17/11/2010
גילי קצנלנבוגן קבלו עדכונים מגילי
 • RSS
» אבטיפוס לוהט. חזוס לוז, צילום: יח"צ

"אני מבין שזה מחמיא לך לאגו וזה אפילו ממש נעים לדעת שיש ילד בן 25 שעושה לך נעים שם, מלטף לך את הגב, ועושה לך ככה גררר באוזן ומלקק לך את הגוף עם קצפת ודובדבנים, אבל כמה זמן אפשר להחזיק ילד כזה בין הסדינים שלך? את בת 37 ואמא לילדים. תתארי לך שהילד שלך היה הולך לאשה בת 40 ועושה לה ככה פוצי מוצי ומנשק לה את האוזן. איכס עלייך ועל הקטע הזה. זה ממש סוג של זונה, רק מבלי שצריך להזמין אותה דרך סוכנות. הוא מגיע כמעט מתי שבא לך להתפרק". ככה אמרתי לה, לידידה שלי.

ויהי ערב ויהי בוקר וחאסוס הגיע

תגידו, מה זו תופעת החאסוסים האלה שמתפשטת באזורנו, ובעיקר באזורי היוקרה בארץ?

כל אישה קוגרית (כפי שהאקדמיה ללשון הגדירה אותה) שהתגרשה, מאמצת לה מין לוחם, שנלחם אתה בין הסדינים עד עלות השחר. והשחר הזה עולה, והוא בעיקר יורד. באמת, שתהיו בריאות, אתן וההמצאות שלכן.

בראשית ברא אלוהים את השמיים ואת הארץ ואז הוא ברא את מדונה ואז התחיל התוהו ובוהו וחושך על פני תהום. ויהי ערב ויהי בוקר וחאסוס הגיע. אז נכון, מדונה התחילה עם זה והכתיבה צו אופנה, ותוסיפו לזה עוד כמה פרקים מ"סקס בעיר הגדולה" וכו', אבל אולי די? אתן הרי לא זקנות בנות 70, ועוד יש כמה גברים, ביניהם ממש שווים, שרוצים לתת לכן. אולי לא בקצב של הגברבר, אבל בהחלט יודעים את המלאכה.

הרשו לי להרים את הדגל, בשם כל הגברים השווים, כי מדובר בנגע שהוא מגיפה של ממש. כן, מתחילה כאן מגיפה, אני קורא לה חאססת מצויה, וצריך לעצור אותה. ולא שאני נגד, אני ממש ממש נגד!!! למרות שאני, כבר הבנתן, אתכן לגמרי בכל מה שתחליטו, רק מה נהיה כאן?

ויש תמיד אחת שניסתה וממליצה, וחברה מביאה חברה וחסוס מביא לחברה, וזו ממליצה ופותחת את התיאבון לעוד גרושה פגועה שבא לה להבריא לה את הלב ואת האגן, וככה הן חושבות שזה פתרון זמני מצוין עד למערכת היחסים הרצינית הבאה שלהן.

"בואו נדפוק את הגברים גם קצת"

והן מתמכרות, ומשתכרות, ועושות את זה במטבח ועל הרצפה באמבטיה ובגינה, העיקר לשכוח מעצמן ואת עצמן לרגע, לפרק ולהתפרק. כי אנו באנו ארצה לבנות ולהיבנות בה, לא?

לא שזה אמור לעניין אתכן, אבל אותי אישית זה מגעיל. ואפילו מעצבן. ואפילו דוחה, ואפילו משעמם במידה מסוימת. ואני פשוט בז לזה. כל החאסוסים האלה שבאים לספק יצרים מיניים, ובאיזשהו מקום לאחות המון קומפלקסים אישיותיים לכל מיני נשים אבודות שמחפשות את האור-גזמה.

יש כאן מערכת משומנת של תן וקח. שהרי גם החאסוס הזה מרגיש שהוא בא לתת שירות ושזה מחייב להיות ראשון. ממש כמו בנק פועלים, רק עם פועל אחד שדופק את הבנקאית, שמשלמת לו בנוחות ובנינוחות ומארחת אותו בווילה מפוארת בממלכת הלהלהלנד שלה בסופי שבוע, כשהילדים לא בבית.

ואחת כזו שמתפעלת חאסוס היא בדרך כלל נורא "מאושרת", ומקרינה לסביבה שהיא מ-גניבה (במלעיל), ורצה לספר ולהתפאר בפני חברותיה, שיושבות מהופנטות ופעורות פה נוכח התיאוריים הציוריים והתלת ממדיים, כי "מה, לנו אסור? בואו נדפוק את הגברים גם קצת, אחרי שדפקו לנו את הצורה ואת הנשמה במשך שנים".

זה בטח כיף לתפוס ילדון שרירון, שחרחר כזה, ולנענע אותו. הוא עולה, הוא יורד, הוא מנשק, והוא מחבק. רק מה, זה מה שהוא פחות או יותר יודע לעשות. והוא גם נשאר לישון עד מאוחר, כי הוא עוד גדל. ולפעמים גם קמים אליו בלילה. ומה היא אומרת לו- מי, מי הילד של אמא? מי רוצה לינוק... חאסוס? וכשאני שואל על מה כבר אפשר לדבר עם חאסוס כזה, התשובה השכיחה היא: "תגיד לי, מי בכלל רוצה לדבר אתו?".

אין כאן אהבה, רק משחקי תשוקה

לפני שבוע יצא לי להכיר את אחד החאסוסים האלה באיזה מועדון בתל אביב, והחלפנו מילים. הבנתי ממנו שהוא מחפש בדרך כלל אמא לשניים-שלושה ילדים, גרושה או בהליכים, ומביא לה כל פעם הפתעה אחרת. האמת, מבחינתו מדובר בסידור לא רע- אין כאן אהבה, רק משחקי תשוקה. אותו חאסוס ספיציפי שדיברתי אתו מתחזק כרגע שתי נשים, שהן גם חברות טובות שלא יודעות אחת על השנייה. ככה הוא אומר- למרות שאני בטוח שהן שתיהן בקומבינה עליו, ונהנות לפנק ולפרוק אותו מנשקו השכם והערב. והן מפנקות אותו ומכינות לו ארוחת בוקר. ממש חצי פנסיון.

מה אני בא בעצם לשאול?

גבר בן 40 שמתחזק ילדה בת 20 שבאה פעם בשבוע לפמפם אותו, היה מקפיץ לכן את הגבות. וכאן, אותה אישה שצחקה על כל החטיארים שהולכים עם השפנפנות הצעירות עושה בדיוק את אותו הדבר. למה?

והחאסוסים האלה, אין להם יותר מדי שכל, אתן יודעות. הם באים ועושים כמו אנשי הצפרדע, אנשי הדממה. איש לא שמע, אבל האישה ראתה והאישה הרגישה את קולות המלחמה.

נשים מנוסות שכבר עשו כמעט הכל

וכששאלתי את החאסוס הזה שפגשתי, מה יוצא לו מכל הבלבול הזה- שהרי כמו שהוא נראה הוא יכול לפרק כל לב צעיר ופועם בעיר הזו, הוא ענה: "בעיקר אני מקבל ביטחון ונוחות ופינוק, וגם יש בהן, בנשים המנוסות האלה שכבר עשו כמעט הכל, משהו שלא תמצא בפרגית צעירה ורעננה שתגיד לך- את זה אני לא עושה אם אני לא אוהבת, ותוציא מהר את היד משם, בציצי כן אבל שם לא! למה לא? כי אני לא מאוהבת עדיין, וכשאני לא מאוהבת- אני לא נותנת... בציצי מותר, אבל רק בימני- כי זה הציץ של ההיגיון, הציץ השמאלי זה הציץ של הרגש...".

חייכתי אליו ואיחלתי לו המון בהצלחה. חזרתי הביתה בשתיים ובאותו הלילה נרדמתי רק בחמש בבוקר. למה? כי חשבתי שאני לעולם, אבל לעולם, לא אהיה יותר חאסוס... ואולי טוב שכך?

מתוך הבלוג של גילי קצנלנבוגן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

 • Gilly Kacenelenbogen 17/11/2010

  יעל יקירה .. בדרך כלל משתדל בתגובות שלא נכנס לעינייני הפרטיים…אבל יאללה פעם אחת בקטנה זה בסדר….אז חידוד קטן: בשונה מגבר שבא לקדוח ולהמשיך הלאה..זוגתי חיה איתי 4 וחצי שנים ויש עוד פרט אחד שהוא קצת עושה את העסק לשונה…קוראים לזה אהבה…כזו שבאה מהלב ולא מאיזור החלציים….
  אני בעד לתת לכולם לחיות ולהנות ורק מביע דיעה…זכותכן המאוד מאוד מאוד לגיטימית היא לא לקבל ולחלוק עלי לפרשן אותי…. אני באמת באמת מכבד את זה. יום נפלא לכן ולכל הקוגריות באשר הן… :) 

 • Gilly Kacenelenbogen 18/11/2010

  ושוב אני אחדד..למי שממש לא ירד לסוף דעתי…כל עוד אין אהבה ואין כלל קשר אלא מן בלבד..אני בז לנשים ולגברים כאחד…גם החטיארים שמתחזקים שפנפנות כוסיות שהקשר היחיד בינן לבין החטיאר הינו מין תמורת קניות…היינו קשר ישיר בין הארנק שלו לנרתיק שלה….
  ואני חוזר ואמר…אותה שפנפנה ואותו החאסוסים למינהם כתופעה מגיעלים אותי ואני בז להן ולהם…. קאפיש?

 • גם ‘גרושה כזאת’ | סלונה 18/11/2010

  [...] פעם שאני רוצה לכתוב, צץ משהו אחר ואני דוחה את זה. אבל הפוסט הזה הצליח להביא לי את [...]

 • Ayelet Mohar 18/11/2010

  גילי,
  אני חושבת שהבחור הספציפי ההוא עצבן אותך יותר מה’מגיפה’ כולה (מגיפה זו מילה שאתה בחרת) ולא נראה לי שכל אחד “מתחזק” שתי נשים ועוד בקומבינציה כזו של חברות-שלא-יודעות-שהן-חולקות-אותו-חסוס.
  קודם כל, עם כל הכבוד למדונה- היא לא המציאה שום דבר. גם לא את חילופי הדמויות הידועים שלה, אחת לכמה שנים (דיוויד בואי היה שם לפניה. 20 שנה לפניה) ודבר שני- מעבר לעובדה שלא כ”כ הבנתי מה מרתיח אותך כל כך- שהרי מדובר בבחירה אישית של אנשים וכל אחד עם הסיבות שלו, והאמת היא שאף אחת לא חייבת למסור דו”ח למה וכמה. בלי קשר, ודווקא בגלל שאני מכירה אותך ואני יודעת כמה מסרים חיוביים וטובים אתה מפזר סביבך כל יום, ובכנות, וכמה אתה תורם לקהילה ועוזר ומפרגן לחברים שלך בפרט- דווקא בגלל זה אני חושבת שיכולת לבחור בטרמינולוגיה אחרת לחלוטין ועדיין להעביר את המסר. בחירה במילים כמו “איכס עלייך”, “מגעיל”, “מעצבן”, “דוחה”, אני בז לזה” + ההשוואה לזנות מצידו של ה’חסוס’ – זו בחירת מילים שגויה, שגויה מאוד.
  אני לא מספיק מבוגרת כדי להיות קוגרית וזה גם לא הקטע שלי, אבל כאישה הרגשתי שאתה מתבטא בצורה פוגענית, ולא מוצדקת. מעבר לזה, תן קצת קרדיט לבני מינך- גם אם הם צעירים, הם יודעים לעשות את הבחירה שלהם. וגם הם לא חייבים דין וחשבון עם מי ולמה, כל עוד שני הצדדים נהנים מזה.

  נשיקות

 • תמונה אישית שחר 19/11/2010

  יא – אללה שלך יא כבד!! תן להזדיין בשקט.
  המירמור שלך יגמור לך ת’טחול.
  תנוח בנאדם.

 • Gilly Kacenelenbogen 25/11/2010

  ויש עוד הרבה מה לאמר..אך נשמור לרשומות הבאות…

בחזרה למעלה