קאיה גרבר על שער ''ווג'' איטליה

בתה הדוגמנית של סינדי קרופורד ממשיכה להציג נפוטיזם פוטוגני במיוחד ומככבת על אחד השערים הנחשבים בעולם האופנה

03/07/2018
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

האיט גירל המבוקשת, קאיה גרבר, ממשיכה לרשום הישגים בעולם הכרומו ולא כולם מרוצים מכך. בימים אלה בתם של סינדי קרופורד ורנדי גרבר, מככבת על שער ווג איטליה של חודש יולי, שנחשב לאחד החשובים בתעשיית האופנה והיופי והגולשים התאכזבו לראות את פרצופה עליו. תמו הימים בהם דוגמניות חדשות ומסקרנות התגלו על ידי צלמי אופנה ואם יש לך לפחות מיליון עוקבים, הורים מפורסמים וקשרים נכונים, את יכולה להפוך לפרזנטורית מבוקשת ודוגמנית-על בפחות מ-15 דקות. הדרך לתהילת עולם מעולם לא הייתה קצרה יותר.

מגיבים רבים לא התלהבו, בלשון המעטה, מגרבר הצעירה והתייחסו לכך שבלי הוריה "לא היינו שומעים ממנה", ש"אחיה יותר יפה" ממנה וכי היא "חמודה אבל לא בעלת כריזמה או יופי מיוחד". לטענתם, היא "עוד בחורה ממוצעת" ושאין שום דבר מיוחד בה. גולשים רבים ציינו שכך נראה נפוטיזם במיטבו ושגרבר, 16 וחצי, לא ראויה לקבל את שער ווג איטליה בשום אופן.

קאיה גרבר צילום מסך שער

גרבר כבר הספיקה לדגמן בהמון תצוגות אופנה מגה מתוקשרות, וצעדה עבור רוב המעצבים המובילים בעולם ולהופיע בפרסומות יוקרתיות (כגון "מיו מיו" ו"מארק ג'ייקובס") והיא סימנה וי על מספר שערים כגון "ווג" אמריקה. עד היום היא ספגה לא מעט חיצי ביקורת ואנשים עסקו בעיקר במשקלה הנמוך. בתמונות שמעלה גרבר לאינסטגרם שלה היא נראית שדופה באופן מטריד ועם שקיות מתחת לעיניים, דבר שגרם לגולשים לחשוב שהיא זקוקה למנוחה דחופה, תזונה בריאה וללכת לבית הספר במקום לטוס ולהצטלם בכל העולם.

סינדי קרופורד ופרסלי

גרבר, שמתגוררת באל.איי, מטפחת חברות חמה עם הדוגמנית קנדל ג'נר ונראה כי היא פה להישאר. אמה, קרופורד, כבר תדאג לכך שהיורשת לא תיעלם מהרדאר. היא שיתפה את תמונת השער, שצילם קרייג מקדין, בגאווה צפויה: "בתי החייכנית" (אכן, עמוק). מה נאמר, הצלחתה של גרבר היא סממן מובהק לדור הרדוד ולמשבר אליו נקלע עולם האופנה שבמקום להוביל טרנדים, לגלות פרצופים חדשים ולשמר סטנדרט של יופי מיוחד לצד אישיות מעניינת, נשען על הצלחה מובטחת ומשעממת מראש. גרבר אינה היחידה שניזונה מהצלחתה של הוריה, רוב הדוגמניות החמות בעידן הנוכחי נולדו למשפחות עשירות ומתוקשרות. יוחזרו הניינטיז לאלתר. לפחות אחיה הגדול, פרסלי, שהספיק להצטלם לצדה ולצעוד בתצוגות יוקרתיות נראה כמו דוגמן באמת. חצי נחמה.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה