צבעים של תשוקה - מה גוון התשוקה שלך?

מה המשמעות של הצבע שאת לובשת או של צבע המצעים שעל המיטה לתשוקה המינית שלך ומה אומר הצבע האהוב עלייך על ביצועייך במיטה?

10/06/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

שאטרסטוק

באחת החופשות שלנו כזוג צעיר נטול דאגות, טיילנו ברחובות אמסטרדם שמחים ומרחפים, בלי עזרים מיוחדים. נהנינו מהאוויר האירופאי הקריר והנקי, שלחנו ידיים זה לזו בלי חשבון - כי מי בכלל הכיר אותנו, ומה אכפת היה לנו מה הם חושבים, וגם כי היינו צעירים, חצופים מאוהבים ושובבים.

את הרומנטיקה שהעירה בנו העיר האירופאית המתונה החליפה תשוקה מחרמנת כשפסענו במה שעוד היה אז רחוב החלונות האדומים. אולי זו היתה ההילה שלו, אולי המופעים הלא בדיוק מרומזים בחלונות, אולי באמת הצבע האדום הידוע כמעורר תשוקה, בכל מקרה,  בקור ההולנדי, בשעת ערב מאוחרת, מצאנו את עצמנו מתמזמזמים קשות על ספסל לעיני עוברים ושווים, מה שהיה רק הקדמה למעבר לחדר המלון, ולהחלטה שחוזרים לארץ וצובעים מיד את הקיר המרכזי בחדר השינה באדום.

אומרים שלצבע יש השפעה אמיתית על התחושות והרגשות שלנו, ושהצבע שמקושר אצל כל אחד עם תשוקה הוא שונה וקשור להעדפות אישיות. אז מעניין מאוד - מה אומר עליכם ועל הסקס שלכם הצבע המועדף עליכם?

שאטרסטוק

אדום- זהו צבע התאווה, צבע של עשיה והחלטיות, הצבע של תשוקה אולטימטיבית וגם של נחישות וכעס.
המיניות שלכם סוערת ועוצמתית. היא מערבת הרבה מאוד מגע לופת ועמוק, השפתיים הם חלק מאוד חשוב במיניות שלכם, והן משמשות כדי להוביל את משחק התשוקה שלכם.

שאטרסטוק
כתום - צבע של סקרנות, של אדם צמא ידע ודעת, וגם של רעב פיזי וצורך בהזנה ומלאות. מי שצבע זה מועדף עליו קרוב לודאי מקשר גם בין אוכל לתשוקה. טעמים מעוררים בו את היצר, סקרנות ורצון לחקור ולנסות דברים חדשים. הסקס שלכם מגוון, סוער, ולא יודע שובע.

שאטרסטוק

צהוב - זהו צבע של קירבה ורגישות. האוהבים שצבע זה הוא צבע התשוקה שלהם מגלים את שהתשוקה בוערת בהם כשהרגש גואה. אהבה ותחושת קירבה ושיתוף מציתות אצלם את החרמנות, ולכן הסקס שלכם גם משופע במחוות רומנטיות, שהן הפורפליי האולטימטיבי עבורכם.

שאטרסטוק

ירוק - ירוק הוא צבע של אנרגיה והתחדשות, הוא מצביע על צמיחה וגדילה ומצד שני הוא מרגיע מאוד, ולכן לא פלא אם אתם נוטים להשתעמם מהר גם כשחדר המיטות לוהט. אתם זקוקים לחידושים ולגיוון, אתם אוהבים את הפרטנר שלכם עם ראש פתוח ומוכנות לנסות דברים חדשים לעתים קרובות, ואחד הדברים שהכי מעוררים אצלכם את היצר הוא זיון טוב בחיק הטבע.

שאטרסטוק

כחול - זהו צבע קר ועמוק, שמסמל ביטחון, גבולות ונאמנות. יש שיגידו שאתם פריג׳ידים, אבל הם לא מבינים שהתשוקה אצלכם מבעבעת מתחת לפני השטח. אם אתם רוצים להדליק את הלילה שלכם אתם צריכים משחק שמגרד את הגבולות, מאיים לפרוץ אבל לא מעז, זוהי תשוקה סוערת בבטן שאצורה בכם ואף אחד מבחוץ לא יכול לנחש שבמיטה יודע לצאת מכם גם השוטר הרע.

passion purple

סגול - זה הצבע של הדימיון, המקום שבו המציאות והפנטזיה נושקות זו לזו. התשוקה שלכם בנויה על פנטזיות מושגות ולא מושגות, השמים הם הגבול כשאתם נכנסים למיטה, תמיד מפתיעים, לא חוששים מסקס עוצמתי, חותרים אל העונג ומושא התשוקה שלכם הוא בר מזל.

שאטרסטוק

לבן -  צבע של טוהר, נקיון, אמת פנימית, שלמה ותמימה. התשוקה שלכם מתעוררת ממקום תמים, נטול מניפולציות ומאוד גלוי ושלם. אתם מתמסרים עד הסוף, בלהט התשוקה אתם כמעט הופכים לאחד עם הפרטנר שלכם. אתם הסקס האולטימטיבי לליל כלולות או ליל ירח מלא.

שאטרסטוק

שחור - צבע המסתורין וכל מה שנעלם מן העין. אתם שואבים כוח ממה שלא יודעים עליכם, ולכן שומרים את הקלפים קרוב לחזה. התשוקה שלכם עוצמתית ופרועה, אבל אתם מרסנים את עצמכם במן משחק שרק מגביר אותה. לפרטנר שלכם נכונות הפתעות.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה