פלייסטיישן לכל ילד

גם לכם נמאס מערימת המתנות המיותרת שמצטברת בימי ההולדת של הילדים? אתר חדש מציע פתרון יעיל ונפלא - רכישה משותפת של מתנות גדולות ושוות במיוחד

11/09/2011
כתבה פרסומית קבלו עדכונים מכתבה פרסומית
  • RSS
» מתנות גדולות ושוות במיוחד. צילום: thinkstock

בסדרות האמריקאיות זה תמיד נראה פשוט. קחו למשל את הפרק בסקס והעיר הגדולה בו שרלוט יורק, נערת אפר איסט-סייד טיפוסית, עושה עם החברות את סיבוב החתונה המסורתי בקומת המתנות של בית הכלבו היוקרתי "ברגדורף גודמן". כשאורחי החתונה שלה יגיעו  לברגדורף גודמן, הם לא יצטרכו להתלבט. כל המתנות שהיא בחרה יהיו רשומות בחנות והם רק יצטרכו לבחור מבינהן.

בערים האמידות של ארה"ב, לכל אירוע יש רשימת מתנות  שמוצמדת לו. ולמה לא בעצם? זה כל-כך יותר הגיוני, אלגנטי וידידותי לכל הנוגעים בדבר, שקשה להבין איך המנהג לא תפס עדיין בארץ.

את הנוהג הזה אפשר לאמץ גם כשמדובר בימי הולדת של ילדים. הרבה פעמים אנחנו נדרשים לקנות מתנה לילד  שאנחנו לא מכירים מספיק טוב, או שתקציב המתנה שיש לנו לא מאפשר קנייה של מתנה איכותית.

וכך ימי ההולדת של הילדים מסתכמים לרוב בחתן או כלת שמחה שיכורים מסוכר וצבעי מאכל, שמבט של טירוף רובוטי בעיניהם, המוקפים בעוד ועוד משחקים שעתידים להצטבר על המדפים ולהישכח עם שאר חבריהם, ילידי סין, במתחם השפע המדומה המתקרא חדר הצעצועים של ילדינו

אתר חדש בשם פיית המתנות - giftfairy שהוקם לאחרונה, מציע דרך אחרת לרכישת מתנות לימי הולדת של ילדים. באתר הזה רוכשי מתנות מתאגדים, ואנשי האתר מבצעים עבורם את קניית המתנה. להתאגד כדי לקנות יחד מתנת יומולדת זה הרי מצריך אנרגיות - שיחות טלפון, המתנה להורים נוספים בגן הילדים ועוד. הפתרון הזה של giftfairy מאפשר הפקה אחת פחות בחיים.

עוד יתרון להתארגנות כזאת היא שבדרך הזו אפשר להגיע לסכום כסף שמאפשר קנייה של מתנה איכותית. לא פשרה מפלסטיק אלא משהו בעל ערך, שהילד באמת מתאווה לו - כמו למשל קונסלות משחקים, ערכת לגו ענקית, אופניים מאובזרים, ערכת קאריוקי ועוד, שניתן לרכוש דרך giftfairy.

איך זה עובד?

נרשמים לאתר ופותחים אירוע לפחות שבוע מראש, לפני תאריך יום ההולדת.  מארגני האירוע מחליטים מה סכום ההשתתפות במתנה ואז כל המצטרפים משתתפים בסכום זהה.

השלב השני יותר פשוט מהראשון – הפייה שולחת למשתתפים מייל הזמנה עם קישור הצטרפות למתנה.

את המייל והקישור שולחים לכל המוזמנים לאירוע. מי שמעוניין - מצטרף.

כשתאריך היעד מגיע וסכום הכסף הסופי הצטבר, ההמלצה שלנו, לפני שאתם רוכשים שוברים ממגוון הרשתות שעובדות עם giftfairy, היא לפנות לאחד ההורים של מקבל המתנה, או למקבל/ת המתנה עצמו/ה ולברר איזו משאלה אתם יכולים להגשים. אחרי שביררתם, נשאר לרכוש שוברי מתנה ולבחור ברכה מעוצבת. השוברים והברכה ישלחו אליכם במייל. ניתן לפצל את הסכום שהצטבר למספר רשתות.

כדי שילד היומולדת יקבל את המתנה באירוע עצמו, מומלץ שאחד ההורים יגש לחנות עם השוברים ויקנה לילד את המתנה. ניתן גם להעביר את השוברים להורי ילד היומולדת כדי שהם יקנו את המתנה ויביאו אותה לאירוע עצמו. כך, ילד היומולדת יוכל לפתוח את המתנה או המתנות כבר באירוע עצמו. רק אל תשכחו כמובן להדפיס את הברכה המשותפת.

טיפים

  • ועד הכיתה יכול לפתוח מראש חשבונות לכל הילדים בכיתה ותזכורות להצטרפות ישלחו אוטומטית על ידי הפייה.
  • אחרי שרכשתם מתנה ושימחתם את בעל האירוע, כדאי לשלוח מייל ולספר לכל מי שהשתתף בקניית המתנה, מה קניתם.
  • כשמארגנים מתנות בפיית המתנות לכל הכיתה, אפשר שבכל יום הולדת הורה אחר יקנה את המתנה עם השוברים. במקום שכל ההורים יתרוצצו.

ועכשיו הטבה מיוחדת: פיית המתנות תעניק ספרים במתנה לספריית בית ספר, שממנו הגיע מספר הקונים הגדול ביותר.

הפרס הראשון הוא ספרים בשווי 1,500 ש' לספריית בית הספר, הפרס השני: ספרים בשווי 1000 ש' והפרס השלישי: ספרים בשווי 500 ש'.

המבצע החל ומסתיים ביום שלישי ה- 20.12 בחצות. בהצלחה!

>> לאתר giftfairy, פיית המתנות.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה