פיג'מה שיק

חליפות הפיג’מה האלגנטיות וחלוקי המשי המהודרים, יוצאים מחדר המיטות כפריט לבוש לגיטימי ועולים על המסלול של המעצב הצעיר והמבטיח עידן לרוס

25/10/2015
אלישבע כספי קבלו עדכונים מאלישבע
  • RSS

בערב הפתיחה של שבוע האופנה גינדי – תל אביב, לבשה השחקנית אניה בוקשטיין, שמלה מנוקדת שקופה לחלוטין של המעצב עידן לרוס, שעוררה סקרנות לגבי הקולקציה המלאה. לרוס שהתחיל את דרכו כסטייליסט של כוכבות ופאשניסטות, עבר לעצב כאשר לא מצא עבור לקוחותיו את הפריטים שביקש.

בתצוגה הראשונה שלו בשיתוף פעולה עם חברת "קולגייט" הוא הציג קולקציה שכולה בגדים בהשראת חדר המיטות – טרנד חזק מאוד בעולם האופנה ומגמה שתימשך בעוז גם בקיץ הבא.

הקולקציה של לרוס הזכירה לי סרטי קולנוע משנות ה-40 וה-50, בהם רואים כוכבות הוליוודיות זוהרות כמו ריטה היוורת' ואווה גרדנר, כשהן מסתובבות בביתן בחליפות פיג'מה אלגנטיות וחלוקי משי מהודרים (כמובן באיפור מלא ושיער מתוקתק) כרמז מעודן יעני, לפעילות האקטיבית שמתרחשת במתחם חדר השינה, בתקופות בהן לא ניתן היה להראות על המסך הגדול סצנות סקס מפורשות (מלבד אולי נשיקה דרמטית).

הבגדים של לרוס ניחנו באותה איכות סקסית אך אלגנטית, שהקרינו הכוכבות מפעם. ארבע קבוצות צבע היו בקולקציה שהציג לרוס: ניוד, שחור, לבן צחור (בהשראת שת"פ עם קולגייט) ומנומר. חלק מהדגמים חזרו על עצמם שוב ושוב בדייקנות, בקבוצות הצבע השונות ועל המסלול נראו פיג'מות משי נוזליות בסגנון גברי, חלוקי קימונו ממשי סאטן מעל שמלות תחרה שקופות, שילובים של סריגי קרושה עם בדי סאטן מבריקים ושילובי קטיפה עם בדים שקופים.

דווקא הפריטים שהתרחקו מעט מההשפעה המובהקת של בגדי השינה והיא נשארה בהם רק כרמז היו המוצלחים ביותר, כמו למשל שמלת קולר מנומרת עם שסע קדמי, או שמלה שחורה שקופה, עם אפליקציות קטיפה ושרוול אסימטרי.

"אני מאמין בבגד נוח" אמר לרוס. "הבגדים שאני עושה הם כאלה שאפשר אפילו לישון איתם בכיף" - מן הסתם זה נכון... אבל איזה בזבוז זה יהיה.

FARAG_9223

*

FARAG_9236

*

FARAG_9336

*

FARAG_9427*

FARAG_9512*

FARAG_9325*

FARAG_9399

*

FARAG_9363

*

צילומים: סיון פרג'

 שבוע האופנה גינדי תל-אביב 2015 נערך במתחם קניון האופנה TLV fashion mall
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה