ערוץ הקניות

איתי שגב ואיתי תורג'מן יצאו לסיבוב בקניון כמו שתי טינאייג'ריות נלהבות, אבל את הדברים החשובים באמת מתברר שאי אפשר לקנות אפילו ב-20 אלף באט

02/08/2012
הדר לוי קבלו עדכונים מהדר
  • RSS

לא רק ב"היפה והחנון" חוגגים מייקאוברים -  מתברר שאת הנוסחה המנצחת שבה מפילים על אנשים 56 אנשי צוות והופכים אותם למכוערים יותר, אפשר וצריך למחזר. וכך יצא שקיבלנו גם בהישרדות פרק מייק אובר קלאסי.

קבלו את המייק אובר של תורג'י: מקודם היה תורג'י הרעב, שמקלל, נרגן, צועק, מכנה את שגב "סייכו" מתנפל באגרסיביות על עז מסכנה שכל חטאה היא שהיא אומרת "מה, מה" ובאופן כללי בלתי נסבל בעליל. וכעת לאחר טיפולו של הצוות המיומן שלנו – תורג'י חמוד. הוא נעים, הוא מצחיק, הוא כבר לא כזה תחרותי, הוא מפרגן. אלוהים אדירים, הוא אפילו בנוי לקשר וחושב על חתונה! כן , עם אותה אחת שרק לפני כמה שעות אמר לה: "את על ה.. ביפ ביפ .. אני שם עלייך אלף ביפ .ביפ...". והיום היא, על כל 1.60 סנטימטריה, היא האחת שלו. מסתבר שכל מה היה צריך כדי להפוך אדם  מאגו מניאק לחסיד אומות העולם זה כמה כנפיים של קנטקי פרייד צ'יקן.

לאחר משימת הפרס ששוב כללה הסברים כל כך ארוכים בזמן שאפשר היה לומר- הנה שוב פאזל. הפעם של חיות.  יאללה תרכיבו. איתי שגב המיומן בפאזלים ניצח את המשימה ובאקט אסטרטגי/חנפני/מחושב/ הוא לוקח איתו את תורג'י ליום כיף. האמת? אני מבינה אותו. שופינג זו מלאכה מסובכת. אי אפשר לקחת כל אחד, זה כמו טיול בחו"ל או כמו להיות שותפים לדירה. אתה צריך לבחור בקפידה את הפרטנר , ואיכשהו נראה לי שמלבד האסטרטגיה שבבחירת תורג'י , עומד פה סתם שיקול של כיף. כי עם כל האהבה לבוקי, הוא יותר הפרטנר לסיבוב באוהלי מחאה בדרום תל אביב, פחות  ליום כיף בקניון.

בפרק השופינג בקניון רננים בתאילנד גילינו את הפרצוף האמיתי של כל אחד מהשורדים. אחרי שאכלו את נפשם לדעת, התרכז תורג'י ברכישת בגדים משל היה סנדרה רינגלר ואילו את שגב זה לא ממש עניין, הוא יותר התרכז בפיתוח הדמות של דורון מלך האי ובשליחת סמול טוקים לכל אישה תאילנדית ממוצעת. זה מה שבאמת חשוב לוי איי פי: פידבק. שריקה שריקה שריקה.

כל בחורה יודעת שגם במסע קניות הכי מוצלח, הלב שלה נשאר אי שם על קולבי הבגדים עם איזה שמלה שהיא לא לקחה או משקפי שמש שהיא מדדה ולא קנתה. שופינג זה מה קנית אבל בעיקר מה פספסת, והנה מה שפספסו הקניינים שלנו:

אנה

קיבלה: פיג'מה ורודה מוזרה, מבד לא נושם וכובע רחב שוליים.

צריכה הייתה לקבל:

טבעת - היא בגיל הנכון, זה הטיימינג הנכון. וסוף סוף היינו מקבלים הצעת נישואין בתוכנית ריאליטי. ללא קשר לליהי גרינר.

דיסק של להיטי סמבה - אנה מתה לרקוד. היא משחררת קיטור מדי פעם ואיך שמישהו רק אומר לה תרקדי היא מיד עם נענועים ולשון בחוץ. אולי הגיע זמן לשים לה דיסק לתת לה עשר דקות ושתוכל לרקוד סוף סוף כמו בן אדם.

בוקי

קיבל - 2 חולצות ובגד ים

צריך היה לקבל -

הספר "נוטות החסד" - ספר מצוין, המביא מבט חדש ואחר על מלחמת העולם השניה , ובעיקר מכיל 600 עמודים. ספר אקסטרא אקסטרא אקסטרא לארג' שיתן לבוקי  קצת פרופרציות על הרוע בעולם , זמן להיות קצת עם עצמו ולאחרים קצת שקט.

תוכנית בערוץ הכנסת- מיד מיד מיד. בוקי מנחה, בפאנל יושבים מומחי אסטרטגיה וחברי כנסת. במחשבה שניה. אין צורך בפאנל. בוקי נאה הוא הזהבי עצבני החדש. תנו לו כבר תוכנית, אפילו לבד.

ענת

קיבלה: פיג'מה תואמת אנה , בדיוק במידה של אנה.

צריכה הייתה לקבל:

ילד תאילנדי קטן ליומיים - הייתי שמחה לראות את ענת האמהית יוצאת וממיסה את ענת אשת הברזל . קצת חום, קצת רוך  אולי קצת פולניות. ומי יודע אולי גם דמעה. טוב נו , נסחפתי.

מיץ גת - אם ילד לא ישחרר אותה, אולי זה יעבוד.

איתי שגב

קיבל (מעצמו) - גופייה שחורה, מכנסיים קצרים , כפכפים.

היה צריך לקבל-

ערכת קריוקי - סוף סוף היינו יכולים לשמוע את כל רפטואר השירים שלו - "בן עזאם", "עזאם הוא רק עזאם" והלהיט הנצחי, "איך זה שכוכהב אחד לבד מעזזז".

די וי די של "הקומדי סטור הרגעים הגדלים" – במקום להסתובב  לזעוק לכל עבר "אני איתי שגב", יותר פשוט להוציא דיסק ולחלק לכל ילד בתאילנד. יש לי הרגשה שג'ודי לוץ- כהן- אהרונוב- קאפונקה תהיה מסוגלת לעבור את מחסום השפה ולהתחבב על הליידי בויז.

תורג'י

קיבל (מעצמו): תחתוני מזל, מכנסיים , חולצה

היה צריך לקבל: סדנה למודעות עצמית עם  משה פרסטר. שמתם לב איך משה לאט לאט ובזהירות הופך להיות דמות בסרט "אפקוקפליסה עכשיו"?. מתבצר באי שלו ומפתח פרסונה מדאיגה ומעוררת חשש. אין לי ספק שמשה היה שמח להעביר לתורג'י קצת מחכמת חייו. בתוכנית: קריאייטיב לשאלות נוספות פרט ל: מה דעתך על בגין?, צניעות מוגזמת, וטיפים לזוגיות מקצועית ע"ע טל פרידמן. ספויילר: לא תמיד טוב לסמוך על החבר הכי טוב שלך.

עתידות

בפרק הבא. אתם לא תאמינו. אתם לא תאמינו. אתם לא תאמינו. אתם לא תאמינו. בוקי יודח.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה